Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Colombia Ibague Challenger sety 1 2 3 4 5
26.06.24
01:00
1. runda
Johan Alexander Rodriguez [WC]  
Nicolas Mejia [2]  
26.06.24
03:00
1. runda
Roberto Cid Subervi  
Adria Soriano Barrera  
26.06.24
18:00
2. runda
Matheus Pucinelli De Almeida [7]  
Tomas Farjat  
mężczyźni singel ceglana Germany M15 Kamen sety 1 2 3 4 5
26.06.24
11:30
1. runda
Jaime Caldes [q]  
Oscar Galimardanov [q]  
26.06.24
11:30
1. runda
Justin Engel  
David Fix [WC]  
26.06.24
13:00
1. runda
Saba Purtseladze [4]  
Jannik Maute [q]  
26.06.24
13:00
1. runda
Valentin Basel [q]  
Aldin Setkic  
26.06.24
13:00
1. runda
Luca Matteo Sobbe [q]  
Zura Tkemaladze [7]  
26.06.24
13:00
1. runda
Jakub Filip [JR]  
Mariano Dedura-Palomero [q]  
26.06.24
15:00
1. runda
Marcel Zielinski  
Evan Furness  
26.06.24
15:00
1. runda
Jurriaan Bol [q]  
Tom Gentzsch [3]  
26.06.24
16:30
1. runda
Milan Welte [WC]  
Vito Tonejc  
26.06.24
16:30
1. runda
Etienne Donnet  
Diego Dedura-Palomero [JR]  
26.06.24
16:30
1. runda
Max Wiskandt [5]  
Niklas Schell  
mężczyźni singel twarda USA M15 Los Angeles sety 1 2 3 4 5
26.06.24
00:00
1. runda
Thai Kwiatkowski [1]  
Jake Van Emburgh  
26.06.24
00:00
1. runda
Alex Knaff [3]  
Derek Pham  
26.06.24
00:00
1. runda
Andrew Fenty  
Fnu Nidunjianzan  
26.06.24
00:00
1. runda
Alexander Frusina [JR]  
Jack Anthrop  
mężczyźni singel twarda China M15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
26.06.24
05:00
1. runda
Wishaya Trongcharoenchaikul [7]  
Yaojie Zeng [q]  
26.06.24
05:00
1. runda
Alberto Lim [LL]  
Sheng Tang  
26.06.24
05:00
1. runda
Jeremy Zhang [q]  
Zhao Zhao  
26.06.24
05:00
1. runda
Chen-Yu Lu [q]  
Yi Zhou  
26.06.24
05:00
1. runda
Yitao Cao [q]  
Qian Sun [WC]  
26.06.24
06:30
1. runda
Zhe Li [3]  
Zhenxiong Dong [q]  
26.06.24
06:30
1. runda
Hanyi Liu  
Aoran Wang [8]  
26.06.24
06:30
1. runda
Linghao Zhang [WC]  
Changli Zhang [WC]  
26.06.24
06:30
1. runda
Valentin Kopeikin [q]  
Nam Hoang Ly [2]  
26.06.24
08:00
1. runda
Zachary Viiala [q]  
Seon Yong Han  
mężczyźni singel twarda Kazakhstan M15 Ust Kamenogorsk sety 1 2 3 4 5
26.06.24
08:00
1. runda
S D Prajwal Dev [4]  
Maksim Shin  
26.06.24
08:00
1. runda
Iliyas Maratuly [WC]  
Saveliy Ivanov  
26.06.24
08:00
1. runda
Ivan Iutkin [JR]  
Anton Chekhov [q]  
26.06.24
09:30
1. runda
Martin Borisiouk [q]  
Amirkhamza Nasridinov [q]  
26.06.24
09:30
1. runda
Yerassyl Yerdilda [WC]  
Daniel Khazime [8]  
26.06.24
09:30
1. runda
Eyal Shumilov [q]  
Kirill Kolganov [WC]  
26.06.24
11:00
1. runda
Shinji Hazawa  
Sergey Fomin [2]  
26.06.24
11:00
1. runda
Petr Bar Biryukov [5]  
Bekkhan Atlangeriev  
26.06.24
11:00
1. runda
Egor Khotchenkov [q]  
Leonid Sheyngezikht  
26.06.24
12:30
1. runda
Ivan Denisov  
Maxim Zhukov [7]  
mężczyźni singel trawiasta Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
26.06.24
11:00
2. runda
Paul Jubb [q]  
Adam Walton [q]  
26.06.24
11:00
2. runda
Alexander Shevchenko  
Alejandro Tabilo [4]  
26.06.24
11:00
2. runda
Jakub Mensik  
Fabio Fognini [WC]  
26.06.24
11:00
2. runda
Ben Shelton [1]  
Rinky Hijikata  
mężczyźni singel ceglana Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
26.06.24
11:00
1. runda
Carlos Taberner [q]  
Chun Hsin Tseng [3]  
26.06.24
11:00
1. runda
Maks Kasnikowski [4]  
Nicolas Alvarez Varona [PR]  
26.06.24
11:00
1. runda
Yaroslav Demin  
Vilius Gaubas  
26.06.24
11:00
1. runda
Gabriel Debru [q]  
Juan Pablo Varillas [2]  
26.06.24
11:00
1. runda
Rodrigo Pacheco Mendez  
Gianluca Mager  
26.06.24
11:00
1. runda
Federico Cina [WC]  
Marco Cecchinato [WC]  
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
26.06.24
12:00
2. runda
Yoshihito Nishioka [q]  
Marcos Giron  
26.06.24
12:00
2. runda
Alexander Bublik [3]  
Aleksandar Vukic [LL]  
26.06.24
12:00
2. runda
Billy Harris [WC]  
Charles Broom [LL]  
26.06.24
12:00
2. runda
Taylor Harry Fritz [1]  
Thiago Seyboth Wild  
26.06.24
12:00
2. runda
Emil Ruusuvuori  
Juncheng Shang [q]  
26.06.24
13:00
2. runda
Miomir Kecmanovic  
Sebastian Baez [4]  
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Radu Albot  
Bu Yunchaokete  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
David Goffin  
Yasutaka Uchiyama  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
James Duckworth  
Nicolas Moreno De Alboran  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Damir Dzumhur  
Nick Hardt  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Denis Yevseyev  
Titouan Droguet  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Alex Bolt  
Rudolf Molleker  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Lucas Pouille  
Jiri Vesely  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Joris De Loore  
Felipe Meligeni Alves  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Alexander Ritschard  
Otto Virtanen  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Cristian Garin  
Tomas Barrios Vera  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Quentin Halys  
Jay Clarke  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Elias Ymer  
Marco Trungelliti  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Daniel Elahi Galan  
Gabriel Diallo  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Maxime Janvier  
Emilio Nava  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Benjamin Bonzi  
Mikhail Kukushkin  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Hugo Grenier  
Zachary Svajda  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Bernabe Zapata Miralles  
Mattia Bellucci  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Lloyd Harris  
George Loffhagen  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Zizou Bergs  
Pierre-Hugues Herbert  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Alexis Galarneau  
Richard Gasquet  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Sho Shimabukuro  
Jesper De Jong  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Vit Kopriva  
Hugo Dellien  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Patrick Kypson  
Leandro Riedi  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Hugo Gaston  
Dino Prizmic  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Maxime Cressy  
Thiago Agustin Tirante  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Timofey Skatov  
Lukas Klein  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Beibit Zhukayev  
Hamad Medjedovic  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Alejandro Moro Canas  
Matteo Gigante  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Roman Andres Burruchaga  
Stefano Napolitano  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Giovanni Mpetshi Perricard  
Antoine Escoffier  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Luca Van Assche  
Li Tu  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Henrique Rocha  
Mark Lajal  
kobiety singel trawiasta Germany Bad Homburg sety 1 2 3 4 5
26.06.24
11:00
2. runda
Veronika Kudermetova  
Caroline Wozniacki [WC]  
26.06.24
11:00
2. runda
Anna Blinkova  
Beatriz Haddad Maia [4]  
26.06.24
11:00
2. runda
Emma Navarro [3]  
Peyton Stearns  
26.06.24
11:00
2. runda
Diana Shnaider  
Dayana Yastremska  
kobiety singel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
26.06.24
12:00
2. runda
Madison Keys [4]  
Anhelina Kalinina [q]  
26.06.24
12:00
2. runda
Elise Mertens  
Jasmine Paolini [3]  
26.06.24
12:00
2. runda
Jelena Ostapenko [5]  
Katie Boulter  
26.06.24
12:00
2. runda
Karolina Muchova  
Magda Linette [q]  
26.06.24
12:00
2. runda
Sofia Kenin [LL]  
Harriet Dart [WC]  
26.06.24
12:00
2. runda
Emma Raducanu [WC]  
Jessica Pegula [2]  
26.06.24
12:00
2. runda
Ashlyn Krueger [q]  
Leylah Annie Fernandez  
kobiety singel twarda Hongkong W15 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
26.06.24
05:00
1. runda
Xiangruyi Ji [q]  
Nagi Hanatani [8]  
26.06.24
05:00
1. runda
Vanshita Pathania [q]  
Ying Zhang  
26.06.24
05:00
1. runda
Hiromi Abe [7]  
Saumya Vig  
26.06.24
05:00
1. runda
Cara Korhonen [q]  
Cheuk Ying Shek [q]  
26.06.24
06:30
1. runda
Erica Kanna Hagi [WC]  
Mio Mushika [6]  
26.06.24
06:30
1. runda
Sin Yu Che  
Hong Yi Cody Wong [3]  
26.06.24
06:30
1. runda
Naomi Xu [q]  
Hannah Kaile Shen [WC]  
26.06.24
08:00
1. runda
Akari Inoue [q]  
Priska Madelyn Nugroho  
26.06.24
08:00
1. runda
Ho Ching Wu [4]  
Man Ying Maggie Ng  
26.06.24
08:00
1. runda
Ching Laam Lai [WC]  
Anastasia Kovaleva [2]  
kobiety singel ceglana Germany W15 Kamen sety 1 2 3 4 5
26.06.24
11:30
1. runda
Vlada Ekshibarova  
Helena Buchwald  
26.06.24
11:30
1. runda
Eva Marie Voracek [q]  
Marie Vogt  
26.06.24
15:00
1. runda
Maria Navarro Oliva  
Anastasiia Firman [q]  
26.06.24
15:00
1. runda
Emma Kette [q]  
Tessa Johanna Brockmann  
26.06.24
15:00
1. runda
Friederike Nolte [WC]  
Amelia Waligora [8]  
26.06.24
16:30
1. runda
Marcelina Podlinska  
Ingrid Vojcinakova [q]  
26.06.24
18:30
1. runda
Jizel Matos Sequeira Fernandes [q]  
Anna Petkovic [q]  
26.06.24
18:30
1. runda
Stephanie Judith Visscher [4]  
Lorena Schaedel [q]  
26.06.24
19:10
1. runda
Eva Bennemann [WC]  
Franziska Sziedat  
kobiety singel ceglana Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
26.06.24
10:00
1. runda
Lucia Natal [q]  
Stefania Bojica [8]  
26.06.24
10:00
1. runda
Nevena Carton [WC]  
Andjela Lazarevic  
26.06.24
11:30
1. runda
Kathleen Kanev [4]  
Mila Masic  
26.06.24
11:30
1. runda
Yasmin Ezzat  
Natalija Senic [3]  
26.06.24
11:30
1. runda
Natalia Krockova  
Kateryna Lazarenko  
26.06.24
11:30
1. runda
Laura Cilekova  
Lavinia Luciano [q]  
26.06.24
13:00
1. runda
Dia Evtimova  
Mirjana Jovanovic [q]  
26.06.24
13:00
1. runda
Samantha Imbo Nloga  
Tara Mihaljevic [q]  
26.06.24
13:00
1. runda
Kaat Coppez [q]  
Oana Gavrila [2]  
kobiety singel twarda USA W15 Los Angeles sety 1 2 3 4 5
26.06.24
00:00
1. runda
Jessica Alsola  
Chloe Noel [8]  
26.06.24
00:00
1. runda
Stefani Webb  
Eryn Cayetano [6]  
26.06.24
00:00
1. runda
Parker Fry [WC]  
Sophie Suh [WC]  
kobiety singel twarda China W15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
26.06.24
05:00
1. runda
Na-Ri Kim [q]  
Shuoran Wang [WC]  
26.06.24
05:00
1. runda
Yujin Ahn  
Jiatong Han [q]  
26.06.24
05:00
1. runda
Le Yi Liu  
Yidi Yang [2]  
26.06.24
05:00
1. runda
Chenting Zhu [WC]  
Anna Snigireva [q]  
26.06.24
06:30
1. runda
Jiayu Xu [q]  
Fang Ying Xun [5]  
26.06.24
06:30
1. runda
Zixuan Zeng  
Jin Zhang [WC]  
26.06.24
06:30
1. runda
Yanan Hou  
Meng Yi Chen [6]  
26.06.24
06:30
1. runda
Yifan Sun  
Jiayou Li [4]  
26.06.24
08:00
1. runda
Chengyiyi Yuan [1]  
Yehua Zhou [q]  
26.06.24
08:00
1. runda
Valery Gynina [8]  
Zhuoma Ni Ma [q]  
26.06.24
08:00
1. runda
Aitiyaguli Aixirefu [q]  
Kanon Sawashiro [JR]  
kobiety singel ceglana France W35 Perigueux sety 1 2 3 4 5
26.06.24
12:00
1. runda
Emeline Dartron  
Maelle Leclercq [q]  
26.06.24
13:30
1. runda
Jessica Pieri  
Sophia Biolay [q]  
26.06.24
13:30
1. runda
Francesca Curmi [8]  
Lena Deleval [q]  
26.06.24
16:00
1. runda
Mercedes Aristegui [q]  
Alice Tubello [7]  
26.06.24
16:00
1. runda
Michaela Laki  
Elena Korokozidi [q]  
26.06.24
18:00
1. runda
Marie Benoit [1]  
Elisa Bourdeilletas [q]  
26.06.24
18:00
1. runda
Tatiana Pieri  
Amandine Monnot  
26.06.24
18:00
1. runda
Seone Mendez [6]  
Alize Lim [q]  
kobiety singel twarda Taipei (CHN) W35 Taipei sety 1 2 3 4 5
26.06.24
04:30
1. runda
Pei-Chi Lee [q]  
Lizette Cabrera  
26.06.24
04:30
1. runda
Rina Saigo  
Jessy Rompies [q]  
26.06.24
06:00
1. runda
Kyoka Okamura [7]  
Eri Shimizu  
26.06.24
06:00
1. runda
Haruna Arakawa  
Kanako Morisaki [q]  
26.06.24
06:00
1. runda
Himeno Sakatsume [1]  
Erika Sema  
26.06.24
08:00
1. runda
Chihiro Muramatsu  
Tatiana Prozorova [6]  
26.06.24
08:00
1. runda
Thasaporn Naklo [5]  
Mei Yamaguchi  
kobiety singel twarda Spain W50 Palma del sety 1 2 3 4 5
26.06.24
11:00
1. runda
Anastasiia Gureva  
Rutuja Bhosale  
26.06.24
11:00
1. runda
Ruth Roura Llaverias [WC]  
Lina Glushko  
26.06.24
11:00
1. runda
Jana Badosa [WC]  
Melisa Ercan [SE]  
kobiety singel trawiasta United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Zarina Diyas  
Sachia Vickery  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Aliaksandra Sasnovich  
Lea Boskovic  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Tereza Martincova  
Alycia Parks  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Chloe Paquet  
Marina Stakusic  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Gabriela Andrea Knutson  
Lulu Sun  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Tamara Zidansek  
Alexandra Eala  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Olivia Gadecki  
Harmony Tan  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Kamilla Rakhimova  
Robin Montgomery  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Elsa Jacquemot  
Marina Bassols Ribera  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Sijia Wei  
Sonay Kartal  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Zhuoxuan Bai  
Lanlana Tararudee  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Amarni Banks  
Kayla Day  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Dominika Salkova  
Elena Gabriela Ruse  
26.06.24
13:00
2. runda klasyf.
Anca Alexia Todoni  
Kimberly Birrell  
26.06.24
15:40
2. runda klasyf.
Arina Rodionova  
Nuria Parrizas-Diaz  
26.06.24
15:40
2. runda klasyf.
Olga Danilovic  
Antonia Ruzic  
26.06.24
16:50
2. runda klasyf.
Ipek Oz  
Dalma Galfi  
mężczyźni debel ceglana Colombia Ibague Challenger sety 1 2 3 4 5
26.06.24
01:00
1. runda
Matheus Pucinelli De Almeida/Nicolas Zanellato  
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki [3]  
26.06.24
18:00
1. runda
Juan Sebastian Gomez/Andres Urrea [4]  
Leonardo Aboian/Valerio Aboian  
26.06.24
18:00
1. runda
Luis Britto/Gonzalo Villanueva [1]  
Aleksandr Lobanov/Alexey Nesterov  
26.06.24
18:00
1. runda
Samuel Heredia/Nicolas Mejia [WC]  
Johan Alexander Rodriguez/Adria Soriano Barrera  
26.06.24
18:00
1. runda
Michael Beltran Rubio/Sebastian Serrano [WC]  
Diego Barreto Sanchez/Alexander Stater  
26.06.24
18:00
1. runda
Brandon Perez/Noah Schachter  
Alvaro Guillen Meza/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen  
mężczyźni debel trawiasta Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
26.06.24
11:00
Ćwierćfinał
Pedro Martinez Portero/Jaume Antoni Munar Clar  
Julian Cash/Robert Galloway  
26.06.24
11:00
Ćwierćfinał
Nathaniel Lammons/Jack Withrow [1]  
Yuki Bhambri/Albano Olivetti  
26.06.24
11:00
Ćwierćfinał
Constantin Frantzen/Hendrik Jebens  
Dustin Brown/Daniel Masur [WC]  
mężczyźni debel ceglana Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
26.06.24
11:00
1. runda
Orlando Luz/Marcelo Zormann  
Markos Kalovelonis/Kelsey Stevenson  
26.06.24
11:00
1. runda
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi  
Gonzalo Bueno/Federico Agustin Gomez  
26.06.24
11:00
1. runda
Rithvik Choudary Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha  
Andre Begemann/Jonathan Eysseric [3]  
26.06.24
11:00
1. runda
Federico Cina/Federico Gaio [WC]  
Boris Arias/Federico Zeballos [2]  
26.06.24
11:00
1. runda
Matthew Christopher Romios/Reese Stalder [4]  
Petr Nouza/Patrik Rikl  
kobiety debel trawiasta Germany Bad Homburg sety 1 2 3 4 5
26.06.24
11:00
Ćwierćfinał
Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic  
Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova  
26.06.24
11:00
1. runda
Olivia Nicholls/Diane Parry  
Katerina Siniakova/Taylor Townsend [2]  
kobiety debel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
26.06.24
12:00
Ćwierćfinał
Gabriela Dabrowski/Erin Routliffe [1]  
Hanyu Guo/Xinyu Jiang  
26.06.24
12:00
Ćwierćfinał
Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi  
Cristina Bucsa/Makoto Ninomiya  
<