Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Colombia Ibague Challenger sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Bautista Vilicich 2 6 6
Michael Beltran Rubio 0 1 2
24.06.24
Klasyf.
Juan Sebastian Gomez 2 5 6 6
Kousuke Ogura 1 7 1 1
24.06.24
Klasyf.
Juan Alejandro Hernandez 2 6 7
Victor Lilov 0 0 65
24.06.24
Klasyf.
Dali Blanch 2 6 6
Arvid Nordquist 0 1 4
24.06.24
Klasyf.
Mateo Barreiros Reyes 2 3 7 7
Noah Schachter 1 6 62 67
24.06.24
Klasyf.
Daniel Antonio Nunez 2 6 6
Aleksandr Lobanov 0 4 2
24.06.24
Klasyf.
Alexander Stater 2 5 6 6
Bautista Vilicich 1 7 2 3
24.06.24
1. runda
Tomas Farjat 2 6 3 6
Jose Pereira 1 3 6 3
24.06.24
1. runda
Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 7 6
Ulises Blanch 0 5 3
24.06.24
1. runda
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 6
Samuel Heredia 0 3 2
mężczyźni singel ceglana Italy M15 Bergamo sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Luciano Carraro 2 6 6 6
Leonardo Borrelli 1 76 0 0
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Joao Graca 2 6 6
Yujiro Onuma 0 4 2
24.06.24
Klasyf.
Harry Thursfield 2 6 6
Freddie Ridout 0 2 3
24.06.24
Klasyf.
Tiago Silva 2 6 6
Rayen Hermassi 0 3 3
24.06.24
Klasyf.
Jackson Ross 2 6 6
Sasha Trkulja 0 4 1
mężczyźni singel twarda Spain M25 Bakio sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Jorge Plans 2 7 6 10
Mikel Lopez Hernaez 1 65 74 7
24.06.24
1. runda klasyf.
Xavi Matas Ortega 2 6 6
Loann Massard 0 4 0
24.06.24
1. runda klasyf.
Manel Lazaro Juncadella 2 6 6
Iker Gaztambide Arrastia 0 2 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Mikel Martinez 2 6 6
Iker Villanueva 0 1 0
24.06.24
1. runda klasyf.
Pol Del Castillo 2 6 4 10
Ignasi Forcano 1 4 6 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Nil Boixader Roca 2 6 7
Matt Ponchet 0 1 68
24.06.24
1. runda klasyf.
Ivan Perez Martin 2 6 6
Kyran Magimay 0 4 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Nacho Serra Sanchez 2 6 6
Guilherme Valdoleiros 0 4 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Inaki Cabrera Bello 2 6 6
Miguel Garcia 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Kuzey Cekirge 2 6 6
Jera Staley 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Iker Urribarrens Ramirez 2 4 6 10
Pablo Riva 1 6 2 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Pierre Mouesca 2 7 7
Lucca Helguera Casado 0 66 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Sergio Callejon Hernando 2 6 6
Naim Benito Fernandez 0 0 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Alberto Colas Sanchez 2 7 6
Hugo Garcia Gomez 0 5 2
24.06.24
Klasyf.
Jorge Plans 2 6 2 10
Nil Boixader Roca 1 4 6 7
24.06.24
Klasyf.
Ian Luca Cervantes Tomas 2 6 4 10
Xavi Matas Ortega 1 3 6 6
24.06.24
Klasyf.
Inaki Cabrera Bello 2 7 6
Ivan Perez Martin 0 63 0
24.06.24
Klasyf.
Iker Urribarrens Ramirez 2 6 6
Nacho Serra Sanchez 0 0 3
24.06.24
Klasyf.
Mikel Martinez 2 7 6
Pol Del Castillo 0 66 4
mężczyźni singel ceglana France M25 Bourg en sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Francois Musitelli 2 6 7
Maxime Contet 0 3 5
24.06.24
Klasyf.
Antoine Berger 2 6 6
Matteo Fondriest 0 4 3
24.06.24
Klasyf.
Charlie Camus 2 6 6
Alexander Aney 0 3 3
24.06.24
Klasyf.
Antoine Walch 2 6 6
Gatien Chaine 0 1 4
24.06.24
Klasyf.
Simon Reveniau 2 6 4 10
Solal Pont 1 1 6 5
24.06.24
Klasyf.
Nicolas Colne 2 6 6
Diego Jarry Fillol 0 4 1
24.06.24
Klasyf.
Adan Freire Da Silva 2 6 6
Alexandre Ruscica 0 3 0
24.06.24
Klasyf.
Rodrigo Alujas 2 6 6
Timeo Bretin 0 2 0
mężczyźni singel ceglana Belgium M25 Brussels sety 1 2 3 4 5
24.06.24
2. runda klasyf.
Kalomm Panzo 2 2 6 10
Davide Ferrarolli 1 6 4 7
24.06.24
2. runda klasyf.
Martin Katz 2 6 6
Max Van Nunen 0 3 0
24.06.24
2. runda klasyf.
Michael Minasyan 2 4 6 10
Arsene Pougault 1 6 4 6
24.06.24
2. runda klasyf.
Benoit Torcq 2 7 6
Idriss Haddouch 0 5 1
24.06.24
2. runda klasyf.
Liam Branger 2 6 6
Natan D'Hulst 0 2 2
24.06.24
2. runda klasyf.
Jip Van Assendelft 2 6 4 10
Leonardo Mileikowsky 1 3 6 7
24.06.24
2. runda klasyf.
Lars Goran Verwerft 2 6 7
Mathieu Strauss 0 1 5
24.06.24
2. runda klasyf.
Leo Lagarrigue 2 6 6
Louis Herman 0 4 4
24.06.24
2. runda klasyf.
Raphael Calzi 2 6 6
Christos Glavas 0 0 2
24.06.24
2. runda klasyf.
Martin Van Der Meerschen 2 6 6
Rudy Ceccon 0 3 2
24.06.24
2. runda klasyf.
Nino Toto 2 6 6
Lucas Nunez 0 2 1
24.06.24
2. runda klasyf.
Piet Steveker 2 6 6
Nicolas Garcia Longo 0 1 4
24.06.24
2. runda klasyf.
Noah Merre 2 7 7
Robin Ebeling 0 5 5
24.06.24
2. runda klasyf.
Mats Bredschneijder 2 6 1 10
David Tixhon 1 4 6 6
24.06.24
2. runda klasyf.
Nyo Van Dyck 2 6 6 10
Timo De Visser 1 76 4 7
24.06.24
Klasyf.
Liam Branger 2 6 6
Jip Van Assendelft 0 1 4
24.06.24
Klasyf.
Martin Katz 2 7 7
Kalomm Panzo 0 65 64
24.06.24
Klasyf.
Leo Lagarrigue 2 6 6 10
Lars Goran Verwerft 1 2 73 8
24.06.24
Klasyf.
Michael Minasyan 2 6 6
Benoit Torcq 0 1 3
24.06.24
Klasyf.
Raphael Calzi 2 6 6
Nino Toto 0 1 3
24.06.24
Klasyf.
Martin Van Der Meerschen 2 6 6
Piet Steveker 0 4 4
24.06.24
Klasyf.
Mats Bredschneijder 2 6 6
Noah Merre 0 4 1
mężczyźni singel twarda JAR M25 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Alexey Aleshchev 2 7 7
John Bothma 0 5 5
24.06.24
Klasyf.
Khololwam Montsi 2 6 6
Guy Vorwerk 0 2 1
24.06.24
Klasyf.
James Beaven 2 6 7
Adrian Arcon 0 3 66
24.06.24
Klasyf.
Marc Van Der Merwe 2 6 6
Matthew Harris 0 1 4
24.06.24
Klasyf.
Luca Bluett 2 6 6
Yash Yadav 0 2 0
24.06.24
Klasyf.
Reuben Bakker 2 3 7 10
Lawrence Bataljin 1 6 5 4
24.06.24
Klasyf.
Guelfo Baldovinetti 2 6 6
Nicholas Van Aken 0 0 4
mężczyźni singel ceglana Switzerland M25 Klosters sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Gian Gruenig 2 6 6
Batiste Guerra 0 4 4
24.06.24
Klasyf.
Jeremy Schifris 2 3 6 10
Maximilian Homberg 1 6 2 5
24.06.24
Klasyf.
Noah Schlagenhauf 2 5 6 10
Nicola Rispoli 1 7 0 8
24.06.24
Klasyf.
Niklas Waldner 2 7 6
Laurin Aerne 0 5 4
24.06.24
Klasyf.
Timofey Stepanov 2 7 1 10
Hugo Ouzilou 1 5 6 6
24.06.24
Klasyf.
Raphael Baltensperger 2 7 4 10
Tanguy Genier 1 65 6 7
24.06.24
Klasyf.
Mischa Lanz 2 6 6
Christian Fellin 0 3 3
24.06.24
Klasyf.
Arthur Laborde 2 4 6 10
Maurus Malgiaritta 1 6 1 5
mężczyźni singel ceglana Romania M25 Satu Mare sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Samuil Konov 2 6 7
Andrei Cuceu 0 2 5
24.06.24
Klasyf.
Peter Nad 2 6 6
Csongor Hejjas 0 2 1
24.06.24
Klasyf.
Eric David Verdes 2 6 6
Darius Florin Pop 0 3 4
24.06.24
Klasyf.
David Cristian Carteputreda 2 6 6
Marcell Bartakovics 0 3 4
24.06.24
Klasyf.
Dominic Ducariu 2 6 6
Alexandru Luca 0 4 3
24.06.24
Klasyf.
Radovan Michalik 2 7 3 10
Gheorghe Claudiu Schinteie 1 69 6 6
24.06.24
Klasyf.
Filip Gabriel Bara 2 7 6
Mihai David Haita 0 5 2
24.06.24
Klasyf.
Kornel Halmos 2 6 6
Vasil Yehorov 0 1 2
24.06.24
1. runda
Cezar Cretu 2 6 6
Michael Shaw 0 2 2
24.06.24
1. runda
Francesco Ferrari 2 6 6
Mihai Razvan Marinescu 0 2 3
24.06.24
1. runda
Martin Krumich 2 6 6
Milos Karol 0 0 3
24.06.24
1. runda
Eric Vanshelboim 1 2 7 6 1
Vladyslav Orlov krecz 0 6 6 0
24.06.24
1. runda
Petr Nesterov 2 6 6
Vlad Cristian Breazu 0 2 1
mężczyźni singel trawiasta Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Rinky Hijikata 2 6 2 7
Luca Nardi 1 2 6 5
24.06.24
1. runda
Fabio Fognini 2 7 7
Gijs Brouwer 0 64 65
24.06.24
1. runda
Alexander Shevchenko 2 7 7
Constant Lestienne 0 5 65
24.06.24
1. runda
Luciano Darderi 2 7 7
Pedro Martinez Portero 0 5 5
24.06.24
1. runda
Sebastian Ofner 2 3 6 7
Jaume Antoni Munar Clar 1 6 4 64
24.06.24
1. runda
Gael Monfils 2 6 7
Dominic Thiem 0 3 63
mężczyźni singel ceglana Italy Milan Challenger sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Moez Echargui 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Gastao Elias 2 6 6
Giovanni Oradini 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Carlos Taberner 2 6 7
Marcello Serafini 0 1 5
24.06.24
Klasyf.
Federico Agustin Gomez 2 7 6
Alessandro Giannessi 0 68 4
24.06.24
Klasyf.
Ignacio Buse 2 6 6
Riccardo Bonadio 0 2 2
24.06.24
Klasyf.
Federico Gaio 2 7 1 6
Joao Eduardo Schiessl 1 65 6 3
24.06.24
Klasyf.
Federico Arnaboldi 2 6 7
Raul Brancaccio 0 3 67
24.06.24
Klasyf.
Carlos Taberner 2 6 5 6
Gastao Elias 1 3 7 3
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Billy Harris 2 6 7
Jacob Fearnley 0 4 67
24.06.24
1. runda
Max Purcell 2 6 4 6
Laslo Djere 1 1 6 3
24.06.24
1. runda
Juncheng Shang 2 7 3 7
Tomas Martin Etcheverry 1 5 6 64
24.06.24
1. runda
Marcos Giron 2 7 7
Francisco Cerundolo 0 65 64
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Radu Albot 2 6 6 6
Francesco Maestrelli 1 2 75 2
24.06.24
1. runda klasyf.
David Goffin 2 6 6
Marc Polmans 0 3 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Antoine Escoffier 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 2 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Yasutaka Uchiyama 2 6 7 6
Tim Van Rijthoven 1 76 63 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Alex Bolt 2 6 6
Nicolas Kicker 0 1 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Daniel Elahi Galan 2 6 6
Oriol Roca Batalla 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Maxime Janvier 2 7 6
Yu Hsiou Hsu 0 5 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Bernabe Zapata Miralles 2 7 6
Dane Sweeny 0 5 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Patrick Kypson 2 6 7
Stuart Parker 0 3 63
24.06.24
1. runda klasyf.
Rudolf Molleker 2 6 6
Adrian Andreev 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Emilio Nava 2 6 6
Felix Gill 0 4 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Bu Yunchaokete 2 6 7 6
Terence Atmane 1 75 65 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Gabriel Diallo 2 6 6 7
Aziz Dougaz 1 78 1 66
24.06.24
1. runda klasyf.
Giovanni Mpetshi Perricard 2 6 7
Ugo Blanchet 0 2 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Mattia Bellucci 2 5 7 7
Duje Ajdukovic 1 7 5 612
24.06.24
1. runda klasyf.
Leandro Riedi 2 6 7
Juan Pablo Ficovich 0 0 61
24.06.24
1. runda klasyf.
Mikhail Kukushkin 2 6 6
Vitaliy Sachko 0 3 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Hugo Gaston 2 7 6
Shintaro Mochizuki 0 65 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Richard Gasquet 2 6 7
Oliver Crawford 0 2 68
24.06.24
1. runda klasyf.
Benjamin Bonzi 2 7 6
Ryan Peniston 0 610 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Nick Hardt 2 6 6
Dennis Novak 0 4 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Alexis Galarneau 2 4 6 6
Manuel Guinard 1 6 3 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Vit Kopriva 2 4 7 6
Henri Squire 1 6 61 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Matteo Gigante 2 6 7
Kyrian Jacquet 0 4 66
24.06.24
1. runda klasyf.
Hugo Dellien 2 6 6 6
Philip Sekulic 1 3 75 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Zizou Bergs 2 6 7
Omar Jasika 0 2 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Dino Prizmic 2 6 6
Clement Tabur 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Damir Dzumhur 2 6 7
Tristan Schoolkate 0 4 63
24.06.24
1. runda klasyf.
Pierre-Hugues Herbert 2 6 6
Seong Chan Hong 0 3 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Denis Yevseyev 2 6 6 7
Matteo Martineau 1 74 2 67
24.06.24
1. runda klasyf.
Titouan Droguet 2 6 6 6
Nerman Fatic 1 3 75 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Alejandro Moro Canas 2 4 6 7
Joao Fonseca 1 6 3 610
24.06.24
1. runda klasyf.
Jay Clarke 2 6 6
Diego Sebastian Schwartzman 0 4 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Nicolas Moreno De Alboran 2 6 6
Benoit Paire 0 4 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Lukas Klein 2 6 7
Tristan Boyer 0 4 65
24.06.24
1. runda klasyf.
James Duckworth 2 6 6 6
Benjamin Hassan 1 78 2 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Lucas Pouille 2 6 6
Jack Pinnington Jones 0 0 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Quentin Halys 2 6 6
Gregoire Barrere 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Tomas Barrios Vera 2 3 6 6
Anton Matusevich 1 6 4 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Timofey Skatov 2 6 6
Andrea Pellegrino 0 3 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Beibit Zhukayev 2 7 7
Jurij Rodionov 0 65 67
24.06.24
1. runda klasyf.
Maxime Cressy 2 6 6 7
Marc-Andrea Huesler 1 73 3 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Jiri Vesely 2 6 2 6
Harold Mayot 1 2 6 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Thiago Agustin Tirante 2 6 6 6
Dalibor Svrcina 1 3 76 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Roman Andres Burruchaga 2 5 7 6
Gustavo Heide 1 7 64 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Alexander Ritschard 2 7 6
Pedro Cachin 0 65 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Hugo Grenier 2 6 6
Murkel Alejandro Dellien Velasco 0 4 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Felipe Meligeni Alves 2 6 6
Illya Marchenko 0 2 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Zachary Svajda 2 6 6
Chak Lam Coleman Wong 0 4 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Luca Van Assche 2 6 3 7
Jules Marie 1 1 6 68
24.06.24
1. runda klasyf.
Mark Lajal 2 5 6 6
Francesco Passaro 1 7 3 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Jesper De Jong 2 7 6
Denis Kudla 0 63 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Cristian Garin 2 7 7
Enzo Couacaud 0 65 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Hamad Medjedovic 2 7 6
Daniel Rincon 0 5 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Stefano Napolitano 2 1 6 7
Zsombor Piros 1 6 2 68
24.06.24
1. runda klasyf.
Otto Virtanen 2 6 6 7
Franco Agamenone 1 76 2 66
24.06.24
1. runda klasyf.
Marco Trungelliti 1 6 1
Facundo Bagnis krecz 0 3 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Li Tu 2 6 7
Valentin Royer 0 3 65
24.06.24
1. runda klasyf.
Lloyd Harris 2 6 6
Andrea Vavassori 0 2 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Joris De Loore 2 6 6
Camilo Ugo Carabelli 0 2 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Henrique Rocha 2 7 7
Jaime Faria 0 65 65
24.06.24
1. runda klasyf.
Elias Ymer 2 6 6
Lukas Neumayer 0 3 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Sho Shimabukuro 2 7 6
Jozef Kovalik 0 5 3
24.06.24
1. runda klasyf.
George Loffhagen 2 6 4 7
Stefano Travaglia 1 4 6 5
kobiety singel trawiasta Germany Bad Homburg sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Liudmila Samsonova 2 6 6
Sara Sorribes Tormo 0 3 1
24.06.24
1. runda
Jule Niemeier 2 2 6 7
Maria Sakkari 1 6 2 64
24.06.24
1. runda
Linda Noskova 2 7 6
Taylor Townsend 0 5 1
24.06.24
1. runda
Katerina Siniakova 2 6 6 6
Clara Burel 1 3 77 1
24.06.24
1. runda
Beatriz Haddad Maia 2 6 7
Tamara Korpatsch 0 1 66
24.06.24
1. runda
Anna Blinkova 2 6 6
Bianca Vanessa Andreescu 0 4 2
24.06.24
1. runda
Diana Shnaider 2 7 6
Angelique Kerber 0 5 3
kobiety singel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Magda Linette 2 1 7 6
Anastasia Pavlyuchenkova 1 6 64 4
24.06.24
1. runda
Anhelina Kalinina 2 6 6
Sorana Cirstea 0 3 2
24.06.24
1. runda
Harriet Dart 2 7 6 6
Marie Bouzkova 1 5 77 4
24.06.24
1. runda
Jelena Ostapenko 2 7 6
Greetje Minnen 0 63 1
24.06.24
1. runda
Yue Yuan 1 6 6
Anastasia Potapova krecz 0 3 6
24.06.24
1. runda
Leylah Annie Fernandez 2 6 3 6
Barbora Krejcikova 1 2 6 2
kobiety singel twarda JAR W15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Ekua Youri 2 6 6
Chanel Janssen 0 2 2
24.06.24
Klasyf.
Noa Liauw A Fong 2 7 6
Linge Steenkamp 0 5 3
24.06.24
Klasyf.
Jessica Marmorstein 2 6 6
Natalia Fehr 0 1 2
24.06.24
Klasyf.
Erin Mckenzie 2 5 7 10
Donna Le Roux 1 7 64 8
24.06.24
Klasyf.
Koronayashe Rugara 2 6 6
Isabella Venter 0 1 4
24.06.24
Klasyf.
Marilouise Van Zyl 1 2
Niditra Rajmohan krecz 0 0
24.06.24
Klasyf.
Morgan Jordaan 2 7 6
Vasilisa Borisova 0 5 3
24.06.24
Klasyf.
Lucia Tognoni 2 7 6
Luise Helena Janse Van Rensburg 0 5 2
kobiety singel twarda Hongkong W15 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Eunji Oh 2 7 7
Kei Yau Cheung 0 5 62
24.06.24
Klasyf.
Vanshita Pathania 2 4 6 10
Chieh-Erh Cheng 1 6 3 3
24.06.24
Klasyf.
Cara Korhonen 2 6 6
Tsz Ki Alicia Mia Cheng 0 1 3
kobiety singel twarda USA W15 Los Angeles sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Ema Burgic Bucko 2 4 6 10
Olivia Center 1 6 1 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Salma Ewing 2 6 6
Kara Garcia 0 4 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Elise Wagle 2 6 6
Camille Kiss 0 4 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Charlotte Chavatipon 2 2 6 10
Emma Kamper Malmkjaer 1 6 1 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Sophie Luescher 2 6 5 10
Chaeyule Kang 1 1 7 6
24.06.24
1. runda klasyf.
Anita Sahdiieva 2 6 6
Daniela Borruel 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Klara Kosan 2 6 6
Midori Castillo Meza 0 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
India Houghton 2 6 6
Seha Yu 0 1 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Vivian Ovrootsky 2 7 6 10
Alyssa Ahn 1 5 75 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Lexington Reed 2 6 6
Johannah Magenta Galindo 0 1 0
24.06.24
1. runda klasyf.
Anne Christine Lutkemeyer Obregon 2 6 6
Andrea Quiroz 0 0 0
24.06.24
1. runda klasyf.
Krisha Mahendran 2 5 6 10
Bianca Molnar 1 7 3 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Alexis Nguyen 2 6 7
Mia Saveljic 0 1 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Patsy Daughters 2 4 6 10
Carla Pacot 1 6 4 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Wenfei Yu 2 6 6
Sonia Mangat 0 1 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Sophie Hernandez 2 6 6
Marika Jones 0 0 3
kobiety singel twarda China W15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Na-Ri Kim 2 6 6
Zhenghua Xiao 0 4 2
24.06.24
1. runda
Yuxuan Luo 2 7 6
Xiaoyan Xue 0 5 4
24.06.24
1. runda
Xin Tong Wang 2 6 7
Xichen Zhao 0 4 5
24.06.24
Klasyf.
Anna Snigireva 2 6 4 10
Junlu Sun 1 2 6 4
24.06.24
Klasyf.
Jiatong Han 2 6 6
Mengke Li 0 4 4
kobiety singel ceglana Switzerland W35 Klosters sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Jana Bojovic 2 7 6
Linda Salvi 0 62 3
24.06.24
Klasyf.
Laura Mair 2 6 6
Mia Mack 0 4 2
24.06.24
Klasyf.
Jasmijn Gimbrere 2 6 6
Giuliana Bestetti 0 3 0
24.06.24
Klasyf.
Elena Grekul 2 0 6 10
Sina Herrmann 1 6 4 6
24.06.24
Klasyf.
Alana Parnaby 2 6 6
Emma Mazzoni 0 0 1
24.06.24
Klasyf.
Naima Karamoko 2 6 6
Ayline Esina Samardzic 0 3 3
24.06.24
Klasyf.
Arlinda Rushiti 2 6 2 10
Elena Giovanna Giessler 1 3 6 2
24.06.24
Klasyf.
Sylvie Zund 2 7 6
Krystyna Pochtovyk 0 5 0
kobiety singel ceglana France W35 Perigueux sety 1 2 3 4 5
24.06.24
2. runda klasyf.
Ines Ibbou 2 6 6
Nina Skoric 0 2 0
24.06.24
2. runda klasyf.
Elena Korokozidi 2 5 6 10
Zoe Billon 1 7 1 3
24.06.24
2. runda klasyf.
Maya Bordereau 2 6 6
Blanche Alix-Vidal 0 1 3
24.06.24
2. runda klasyf.
Victoire Lansaman 2 1 6 10
Georgina Hays 1 6 2 6
24.06.24
2. runda klasyf.
Alize Lim 2 6 6
Naia Mercadier 0 3 2
24.06.24
2. runda klasyf.
Jenna Dean 2 7 6
Yana Mykytyn 0 61 1
24.06.24
2. runda klasyf.
Helena Mohamed 2 6 6
Alicia Martial 0 2 2
24.06.24
2. runda klasyf.
Maelle Leclercq 2 7 6
Julie Myatovic 0 64 3
24.06.24
2. runda klasyf.
Estella Jaeger 2 6 6
Leire San Jose 0 2 3
24.06.24
2. runda klasyf.
Mercedes Aristegui 2 6 6
Massiva Boukirat 0 4 2
24.06.24
2. runda klasyf.
Sophia Biolay 2 4 7 10
Cindy Langlais 1 6 5 7
24.06.24
2. runda klasyf.
Alice Battesti 2 7 6
Evita Ramirez 0 5 2
24.06.24
2. runda klasyf.
Romane Longueville 2 7 3 10
Juliette Trunet 1 5 6 4
24.06.24
2. runda klasyf.
Elisa Bourdeilletas 1 w/o
Schena Benamar 0
24.06.24
2. runda klasyf.
Nikol Mircheva 2 7 1 12
Lara Smejkal 1 5 6 10
24.06.24
2. runda klasyf.
Lena Deleval 2 6 3 11
Min Liu 1 3 6 9
24.06.24
Klasyf.
Ines Ibbou 2 6 6
Maya Bordereau 0 0 1
24.06.24
Klasyf.
Elena Korokozidi 2 6 6
Victoire Lansaman 0 2 2
24.06.24
Klasyf.
Sophia Biolay 2 6 6
Alice Battesti 0 4 4
24.06.24
Klasyf.
Mercedes Aristegui 2 7 7
Estella Jaeger 0 64 5
24.06.24
Klasyf.
Elisa Bourdeilletas 2 6 6
Nikol Mircheva 0 3 2
kobiety singel twarda Taipei (CHN) W35 Taipei sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Vaidehi Chaudhari 2 6 6
Rinon Okuwaki 0 2 2
24.06.24
Klasyf.
Funa Kozaki 2 6 6
Eunji Lee (2001) 0 3 4
24.06.24
Klasyf.
Nana Kawagishi 2 1 6 10
Yu Yun Tsai 1 6 1 5
24.06.24
Klasyf.
Rinon Okuwaki 2 2 6 10
On Yu Choi 1 6 3 5
24.06.24
Klasyf.
Jessy Rompies 2 6 4 10
Yuka Hosoki 1 1 6 8
24.06.24
Klasyf.
Pei-Chi Lee 2 6 3 10
Yukina Saigo 1 0 6 4
24.06.24
Klasyf.
Kanako Morisaki 2 6 6
Yu-Ning Tsai 0 3 3
24.06.24
Klasyf.
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Beatrice Gumulya 0 2 1
kobiety singel twarda Spain W50 Palma del sety 1 2 3 4 5
24.06.24
Klasyf.
Caroline Werner 2 6 6
Ekaterina Maklakova 0 2 3
24.06.24
Klasyf.
Ekaterina Yashina 1 4 6 2
Chiara Girelli krecz 0 6 4 0
24.06.24
Klasyf.
Radka Zelnickova 2 6 6
Rinko Matsuda 0 2 4
24.06.24
Klasyf.
Fangran Tian 2 6 6
Elena Micic 0 3 3
24.06.24
Klasyf.
Tamara Kostic 2 6 2 7
Carmen Lopez Martinez 1 1 6 64
24.06.24
Klasyf.
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Demi Tran 0 3 2
24.06.24
1. runda
Madison Sieg 2 6 6
Sophie Chang 0 3 3
24.06.24
1. runda
Linda Klimovicova 2 6 6
Martyna Kubka 0 2 4
kobiety singel ceglana Czech Republic Stare Splavy sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Martha Matoula 2 6 6
Anna Dvorackova 0 1 0
24.06.24
1. runda klasyf.
Martina Okalova 1 4 6 3
Shuo Feng krecz 0 6 0 0
24.06.24
1. runda klasyf.
Anouk Koevermans 2 6 7
Lucie Urbanova 0 4 64
24.06.24
1. runda klasyf.
Ariana Geerlings 2 6 6
Eszter Meri 0 4 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Stephanie Wagner 2 6 6
Libuse Havlova 0 2 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Qianhui Tang 2 3 6 6
Sofia Shapatava 1 6 1 4
24.06.24
1. runda klasyf.
Daniela Vismane 2 6 6
Yana Morderger 0 0 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Katrina Scott 2 6 6
Salma Drugdova 0 3 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Aneta Kladivova 2 6 7
Jana Vanik 0 2 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Aneta Laboutkova 2 6 7
Karolina Kubanova 0 2 5
24.06.24
1. runda klasyf.
Jessie Aney 2 6 6
Barbora Michalkova 0 0 1
24.06.24
1. runda klasyf.
Lia Karatancheva 2 6 6
Ivana Sebestova 0 2 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Michaela Bayerlova 2 6 6
Kiara Zabkova 0 4 2
24.06.24
1. runda klasyf.
Denisa Hindova 2 2 6 6
Mina Hodzic 1 6 4 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Katerina Mandelikova 2 6 6
Carolina Kuhl 0 4 3
24.06.24
1. runda klasyf.
Laura Hietaranta 2 6 0 6
Nikola Sturcova 1 3 6 1
mężczyźni debel trawiasta Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Julian Cash/Robert Galloway 2 7 3 10
Robin Haase/Andres Molteni 1 62 6 7
24.06.24
1. runda
Yuki Bhambri/Albano Olivetti 2 6 6
N.Sriram Balaji/Luke Johnson 0 3 3
24.06.24
1. runda
Dustin Brown/Daniel Masur 2 6 7
Sander Gille/Joran Vliegen 0 4 64
mężczyźni debel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Sebastian Baez/Mariano Navone 2 6 7
Vlad Victor Cornea/Aleksandr Nedovyesov 0 3 62
24.06.24
1. runda
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer 2 7 4 17
Hugo Nys/Jan Zielinski 1 63 6 15
kobiety debel trawiasta Germany Bad Homburg sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Nicole Melichar/Ellen Perez 2 6 6
Arantxa Rus/Fang-Hsien Wu 0 3 4
kobiety debel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Hanyu Guo/Xinyu Jiang 2 6 7
Caroline Dolehide/Desirae Krawczyk 0 4 65
24.06.24
1. runda
Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi 2 3 6 11
Sara Errani/Jasmine Paolini 1 6 4 9
24.06.24
1. runda
Gabriela Dabrowski/Erin Routliffe 2 6 6
Miriam Kolodziejova/Anna Siskova 0 3 2
kobiety debel twarda China W15 Tianjin sety 1 2 3 4 5
24.06.24
1. runda
Gozal Ainitdinova/Elina Nepliy 2 6 6
Jiayou Li/Yanni Liu 0 0 2
24.06.24
1. runda
Yujin Ahn/Zhenghua Xiao 2 6 6
Qianqian Li/Ruixi Zhang 0 1 0
<