Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Ricardas Berankis 2 7 7
Calvin Hemery 0 64 5
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Tommy Paul 2 6 7
Sebastian Korda 0 4 62
22.06.24
Półfinał
Lorenzo Musetti 2 6 3 6
Jordan Thompson 1 3 6 3
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom Ilkley Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
David Goffin 2 6 6
Harold Mayot 0 4 2
mężczyźni singel ceglana Morocco M15 Casablanca sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Stijn Slump 2 6 6
Karim Bennani 0 3 1
22.06.24
Półfinał
Mario Gonzalez Fernandez 2 2 6 6
Yassine Dlimi 1 6 0 4
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Cluj Napoca sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Bogdan Pavel 2 6 6
Ioan Alexandru Chirita 0 3 3
22.06.24
Półfinał
Mariano Tammaro 1 6 3
Radu Mihai Papoe krecz 0 3 0
mężczyźni singel twarda JAR M15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Philip Henning 2 4 6 6
Alec Beckley 1 6 2 4
22.06.24
Półfinał
Connor Henry Van Schalkwyk 2 6 7
Devin Badenhorst 0 4 64
mężczyźni singel twarda Hongkong M15 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Shintaro Imai 2 6 6
Thanapet Chanta 0 4 2
22.06.24
Półfinał
Jake Delaney 2 6 6
Tomohiro Masabayashi 0 4 3
mężczyźni singel ceglana Poland M15 Koszalin sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Luca Staeheli 2 6 5 6
Pawel Juszczak 1 3 7 4
22.06.24
Półfinał
John Hallquist Lithen 2 6 3 6
Daniele Rapagnetta 1 4 6 4
mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Tommaso Compagnucci 2 6 7
Simon Anthony Ivanov 0 1 5
22.06.24
Półfinał
Andrej Nedic 2 6 6
Luka Pavlovic 0 3 2
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Jack Loutit 2 2 6 6
Egor Agafonov 1 6 1 4
22.06.24
Półfinał
Tiago Pereira 2 6 6
Etienne Donnet 0 4 2
mężczyźni singel ceglana Hungary M15 Nyiregyhaza sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Dan Alexandru Tomescu 2 7 6
Gabor Hornung 0 65 4
22.06.24
Półfinał
Franco Roncadelli 2 2 7 6
Lukas Pokorny 1 6 64 2
mężczyźni singel twarda USA M15 Rancho Santa sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Matthew Summers 2 6 6
Jay Dylan Hara Friend 0 3 3
22.06.24
Półfinał
Learner Tien 2 6 6
Trevor Svajda 0 3 4
mężczyźni singel ceglana Germany M15 Saarlouis sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Lucas Gerch 2 7 7
Mika Lipp 0 66 5
22.06.24
Półfinał
Michael Vrbensky 2 1 6 6
Niels Visker 1 6 1 4
mężczyźni singel ceglana Italy M25 Cattolica sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Giovanni Oradini 2 7 3 7
Andrea Picchione 1 64 6 5
mężczyźni singel twarda Republic of Korea M25 Changwon sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Kaichi Uchida 2 6 6
Edward Winter 0 4 3
22.06.24
Półfinał
Masamichi Imamura 2 7 6
Naoki Nakagawa 0 5 2
mężczyźni singel ceglana Belgium M25 Duffel sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Khumoun Sultanov 2 6 6
Eero Vasa 0 3 3
22.06.24
Półfinał
Sandro Kopp 2 6 6
Gauthier Onclin 0 4 3
mężczyźni singel twarda China M25 Luzhou sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Yan Bai 2 6 6
Pengyu Lu 0 0 2
22.06.24
Półfinał
Yi Zhou 1 w/o
Aoran Wang 0
mężczyźni singel ceglana France M25 Montauban sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Maxime Chazal 2 6 6
Johan Nikles 0 4 2
22.06.24
Półfinał
Arthur Reymond 2 6 6
Benjamin Pietri 0 3 3
mężczyźni singel ceglana Spain M25 Mungia Laukariz sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Michiel De Krom 2 6 6
Ryan Nijboer 0 4 4
mężczyźni singel twarda USA M25 Tulsa sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Bernard Tomic 2 6 6
Alexander Kotzen 0 4 2
22.06.24
Półfinał
Eliot Spizzirri 2 6 7
Nicolas Ian Kotzen 0 2 5
mężczyźni singel trawiasta Spain Mallorca sety 1 2 3 4 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Thiago Moura Monteiro 2 7 6
Rio Noguchi 0 65 0
22.06.24
1. runda klasyf.
Constant Lestienne 2 7 6
Michael Geerts 0 65 1
22.06.24
1. runda klasyf.
Maximilian Marterer 2 6 7
Luke Saville 0 3 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Daniel Masur 2 6 6
Hernan Casanova 0 1 3
22.06.24
1. runda klasyf.
Gijs Brouwer 2 6 7
Sebastian Fanselow 0 3 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Adam Walton 2 7 6
David Jorda Sanchis 0 63 3
22.06.24
1. runda klasyf.
Paul Jubb 2 6 6
Joan Nadal 0 1 2
22.06.24
1. runda klasyf.
Abedallah Shelbayh 2 7 7
Ramkumar Ramanathan 0 62 64
mężczyźni singel ceglana Poland Poznan Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Maks Kasnikowski 2 3 6 6
Camilo Ugo Carabelli 1 6 4 3
mężczyźni singel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Yoshihito Nishioka 2 6 6
Arthur Fery 0 3 3
22.06.24
1. runda klasyf.
Max Purcell 2 7 6
Jan Choinski 0 64 4
22.06.24
1. runda klasyf.
Aleksandar Vukic 2 6 6
Antoine Bellier 0 4 3
22.06.24
1. runda klasyf.
Charles Broom 2 6 3 7
Francisco Comesana 1 4 6 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Giles Hussey 2 3 6 6
Arthur Cazaux 1 6 2 1
22.06.24
1. runda klasyf.
James McCabe 2 6 7
Mackenzie Mcdonald 0 4 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Juncheng Shang 2 6 6 6
Oscar Otte 1 73 2 2
22.06.24
1. runda klasyf.
Henry Searle 2 6 7 6
Aleksandar Kovacevic 1 74 63 3
mężczyźni singel ceglana Bolivia Santa Cruz de sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Juan Manuel Cerundolo 2 3 6 6
Alvaro Guillen Meza 1 6 1 4
mężczyźni singel ceglana Italy Sassuolo Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Jesper De Jong 2 7 6
Daniel Altmaier 0 65 1
mężczyźni singel trawiasta Germany Halle sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Hubert Hurkacz 2 7 6
Alexander Zverev 0 62 4
22.06.24
Półfinał
Jannik Sinner 2 6 7
Zhizhen Zhang 0 4 63
kobiety singel trawiasta Germany Bad Homburg sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Klasyf.
Viktoriya Tomova 2 6 6
Taylor Townsend 0 1 2
22.06.24
Klasyf.
Jaqueline Cristian 2 6 6
Julia Stusek 0 3 4
22.06.24
Klasyf.
Lucia Bronzetti 2 3 6 6
Tamara Korpatsch 1 6 0 1
22.06.24
Klasyf.
Diane Parry 2 6 3 6
Jule Niemeier 1 3 6 4
kobiety singel trawiasta Germany Berlin sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Ćwierćfinał
Jessica Pegula 2 7 3 6
Katerina Siniakova 1 62 6 3
22.06.24
Ćwierćfinał
Anna Kalinskaya 1 5
Aryna Sabalenka krecz 0 1
22.06.24
Półfinał
Anna Kalinskaya 2 6 6 6
Victoria Azarenka 1 1 73 1
22.06.24
Ćwierćfinał
Cori Gauff 1 7 9
Ons Jabeur krecz 0 6
kobiety singel trawiasta United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Ajla Tomljanovic 2 7 6
Anastasia Potapova 0 65 4
22.06.24
Półfinał
Yulia Putintseva 2 6 6
Elisabetta Cocciaretto 0 2 2
kobiety singel trawiasta United Kingdom Eastbourne sety 1 2 3 4 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Petra Martic 2 7 6
Xiyu Wang 0 66 2
22.06.24
1. runda klasyf.
Magda Linette 2 6 6
Yafan Wang 0 3 3
22.06.24
1. runda klasyf.
Viktorija Golubic 2 6 7
Caroline Dolehide 0 1 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Lauren Davis 2 6 6
Laura Siegemund 0 4 4
22.06.24
1. runda klasyf.
Anhelina Kalinina 2 6 6
Sarah Beth Grey 0 1 3
22.06.24
1. runda klasyf.
Sofia Kenin 2 6 6
Daria Saville 0 4 2
22.06.24
1. runda klasyf.
Greetje Minnen 2 7 6
Moyuka Uchijima 0 5 3
22.06.24
1. runda klasyf.
Maria Camila Osorio Serrano 2 2 6 7
Magdalena Frech 1 6 4 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Elina Avanesyan 2 7 6
Clara Tauson 0 61 2
22.06.24
1. runda klasyf.
Ashlyn Krueger 2 6 7
Eden Silva 0 3 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Ranah Akua Stoiber 2 6 7
Cristina Bucsa 0 2 5
22.06.24
1. runda klasyf.
Ella Mcdonald 2 6 4 6
Ana Bogdan 1 4 6 2
kobiety singel trawiasta Italy Gaiba sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Bernarda Pera 2 4 7 6
Sara Errani 1 6 5 3
22.06.24
Półfinał
Alycia Parks 2 6 1 6
Susan Bandecchi 1 3 6 3
kobiety singel trawiasta United Kingdom W100 Ilkley sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Rebecca Marino 2 4 6 6
Jessika Ponchet 1 6 1 4
kobiety singel ceglana Romania W15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Patricia Maria Tig 2 6 6
Camilla Gennaro 0 1 1
22.06.24
Półfinał
Georgia Andreea Craciun 2 6 7
Lidia Encheva 0 4 5
kobiety singel twarda JAR W15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Elena Jamshidi 2 5 6 6
Jacqueline Cabaj Awad 1 7 4 4
22.06.24
Półfinał
Matilde Mariani 2 7 6
Lara Pfeifer 0 62 4
kobiety singel ceglana Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Natalija Senic 2 6 6
Suana Tucakovic 0 3 4
22.06.24
Półfinał
Alexandra Shubladze 2 6 6
Petra Konjikusic 0 1 3
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Marine Szostak 2 6 6
Rinko Matsuda 0 4 3
22.06.24
Półfinał
Janice Tjen 2 6 6
Kate Mansfield 0 3 1
kobiety singel twarda USA W15 Rancho Santa sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Kimmi Hance 2 5 6 7
Anne Christine Lutkemeyer Obregon 1 7 0 66
22.06.24
Półfinał
Julieta Pareja 2 6 6
Lily Fairclough 0 4 1
kobiety singel twarda China W35 Luzhou sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Anastasia Zolotareva 2 6 7
Viktoria Morvayova 0 2 5
22.06.24
Półfinał
Xinxin Yao 1 6 3
Fangzhou Liu krecz 0 2 0
kobiety singel twarda Taipei (CHN) W35 Taipei sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Kyoka Okamura 2 6 7
Thasaporn Naklo 0 3 60
22.06.24
Półfinał
Himeno Sakatsume 2 6 6
Lizette Cabrera 0 4 2
kobiety singel twarda USA W35 Wichita sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Victoria Hu 2 6 0 7
Sahaja Yamalapalli 1 4 6 5
22.06.24
Półfinał
Cadence Brace 2 6 6
Jessica Failla 0 3 4
kobiety singel twarda Spain W35+H Tauste sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Melisa Ercan 2 6 6
Victoria Rodriguez 0 3 0
kobiety singel ceglana Sweden W50 Ystad sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Irene Burillo Escorihuela 2 6 6
Seone Mendez 0 3 1
22.06.24
Półfinał
Berfu Cengiz 2 2 7 6
Andrea Lazaro Garcia 1 6 63 4
kobiety singel ceglana Czech Republic W75 Olomouc sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Su Jeong Jang 2 4 6 6
Julie Pastikova 1 6 2 0
22.06.24
Półfinał
Anna Bondar 2 4 6 6
Carolina Kuhl 1 6 3 1
mężczyźni debel ceglana France Blois Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Benjamin Lock/Courtney John Lock 2 1 6 10
Corentin Denolly/Arthur Gea 1 6 3 4
mężczyźni debel trawiasta United Kingdom London sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Neal Skupski/Michael Venus 2 7 6
Ivan Dodig/Austin Krajicek 0 66 4
22.06.24
Półfinał
Taylor Harry Fritz/Karen Khachanov 2 4 6 12
Marcelo Arevalo/Mate Pavic 1 6 3 10
mężczyźni debel ceglana Morocco M15 Casablanca sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Hayato Matsuoka/Lasse Poertner 2 6 6 10
Mehdi Benchakroun/Yassine Dlimi 1 78 2 8
mężczyźni debel ceglana Romania M15 Cluj Napoca sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Tomas Lipovsek Puches/Juan Pablo Paz 1 w/o
Stefan Palosi/Radu Mihai Papoe 0
mężczyźni debel twarda JAR M15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Alec Beckley/Alexander Donski 2 7 6
Vasilios Caripi/Jesse Flores 0 65 4
mężczyźni debel twarda Hongkong M15 Hong Kong sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Siwanat Auytayakul/Kasidit Samrej 2 6 3 10
Yuichiro Inui/Kazuki Nishiwaki 1 4 6 6
mężczyźni debel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Stefan Latinovic/Obrad Markovski 2 1 7 10
Jan Hrazdil/Vaclav Safranek 1 6 64 7
mężczyźni debel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Mateo Matulovich/Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 7 4 10
Egor Agafonov/Grigoriy Lomakin 1 5 6 8
mężczyźni debel twarda USA M15 Rancho Santa sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Joshua Charlton/Patrick Maloney 2 7 6
Adam Neff/Trevor Svajda 0 65 4
mężczyźni debel ceglana Italy M25 Cattolica sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Francesco Forti/Andrea Picchione 2 7 6
Pietro Pampanin/Joao Eduardo Schiessl 0 62 3
mężczyźni debel ceglana Belgium M25 Duffel sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Lucas Hammond/Marcel Hornung 1 6
John Sperle/Marlon Vankan krecz 0 3
22.06.24
Finał
Sandro Kopp/Kai Wehnelt 2 6 6
Lucas Hammond/Marcel Hornung 0 3 3
22.06.24
Półfinał
Sandro Kopp/Kai Wehnelt 2 6 7
Jannik Opitz/Tom Zeuch 0 3 5
mężczyźni debel twarda China M25 Luzhou sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Sheng Tang/Zhan Zheng 2 3 6 13
Ray Ho/Bingyu Yu 1 6 3 11
mężczyźni debel ceglana Spain M25 Mungia Laukariz sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Michiel De Krom/Ryan Nijboer 2 7 2 10
Alejandro Garcia/Mario Mansilla Diez 1 60 6 7
mężczyźni debel twarda USA M25 Tulsa sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Aidan Kim/Cannon Kingsley 2 6 5 10
Cleeve Harper/Govind Nanda 1 3 7 7
mężczyźni debel ceglana Poland Poznan Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Orlando Luz/Marcelo Zormann 2 5 6 10
Jakob Schnaitter/Mark Wallner 1 7 2 6
mężczyźni debel ceglana Bolivia Santa Cruz de sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Hady Habib/Trey Hilderbrand 2 3 6 10
Finn Reynolds/Matias Soto 1 6 3 7
mężczyźni debel ceglana Italy Sassuolo Challenger sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Marco Bortolotti/Matthew Christopher Romios 2 7 2 11
Ryan Seggerman/Patrik Trhac 1 67 6 9
mężczyźni debel trawiasta Germany Halle sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Kevin Krawietz/Tim Puetz 2 6 4 10
Sadio Doumbia/Fabien Reboul 1 1 6 5
kobiety debel trawiasta Germany Berlin sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova 2 6 6
Linda Noskova/Katerina Siniakova 0 4 3
kobiety debel trawiasta United Kingdom Birmingham sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Półfinał
Su-Wei Hsieh/Elise Mertens 2 6 6
Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi 0 1 2
22.06.24
Półfinał
Miyu Kato/Shuai Zhang 2 6 6
Marie Bouzkova/Sara Sorribes Tormo 0 3 2
kobiety debel trawiasta Italy Gaiba sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Hailey Baptiste/Alycia Parks 2 7 6
Miriam Kolodziejova/Anna Siskova 0 64 2
kobiety debel ceglana Romania W15 Bucharest sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Iva Ivanova/Mia Slama 2 4 6 10
Diana Maria Mihail/Patricia Maria Tig 1 6 2 4
kobiety debel twarda JAR W15 Hillcrest sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Matilde Mariani/Beatrice Stagno 2 7 4 10
Nagomi Higashitani/Michika Ozeki 1 5 6 6
kobiety debel ceglana Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Natalija Senic/Anja Stankovic 2 7 7
Ksenia Laskutova/Alexandra Shubladze 0 65 64
kobiety debel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Julia Adams/Leena Bennetto 2 4 7 10
Lamis Alhussein Abdel Aziz/Merna Refaat 1 6 5 4
kobiety debel twarda USA W15 Rancho Santa sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Anna Campana/Carolyn Campana 2 6 6
Jessica Alsola/Brandy Walker 0 2 3
kobiety debel twarda China W35 Luzhou sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Jiaqi Huang/Zhenghua Xiao 2 7 6
Yifan Sun/Meiling Wang 0 65 0
kobiety debel twarda Taipei (CHN) W35 Taipei sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Eri Shimizu/Ikumi Yamazaki 2 4 6 10
Funa Kozaki/Misaki Matsuda 1 6 1 5
kobiety debel twarda USA W35 Wichita sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Alicia Herrero Linana/Melany Solange Krywoj 2 6 6
Ashton Bowers/Sophia Webster 0 3 3
kobiety debel ceglana Sweden W50 Ystad sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Marie Benoit/Lesley Pattinama Kerkhove 2 6 6
Alevtina Ibragimova/Anna Zyryanova 0 3 1
kobiety debel ceglana Czech Republic W75 Olomouc sety 1 2 3 4 5
22.06.24
Finał
Amina Anshba/Valentini Grammatikopoulou 2 6 6
Jessie Aney/Lena Papadakis 0 2 4
<