Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Chile Antofagasta Challenger sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Wilson Leite 2 5 7 6
Alexander Stater 1 7 5 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Facundo Mena 2 6 6
Ignacio Antonio Becerra Otarola 0 0 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Pedro Sakamoto 2 7 6
Mateus Alves 0 63 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Orlando Luz 2 6 6
Cristobal Castro 0 4 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Ignacio Monzon 2 6 6
Marcelo Zormann 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Juan Bautista Otegui 2 7 6
Miguel Angel Cabrera 0 64 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Leonardo Aboian 2 6 6
Benjamin Torrealba 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Gilbert Klier Junior 1 6 3
Alex Barrena krecz 0 3 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Guido Ivan Justo 2 7 0 7
David Jorda Sanchis 1 5 6 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Tomas Farjat 1 7 4 4
Nicolas Bruna krecz 0 5 6 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Pedro Boscardin Dias 2 6 6
Jose Pereira 0 3 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Victor Lilov 2 6 6
Joaquin Leon Macchiavello 0 0 1
mężczyźni singel ceglana Austria Bad Waltersdorf Challenger sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Blaz Rola 2 6 6
Nick Ihlenfeld 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Gerald Melzer 2 7 6
Oriol Roca Batalla 0 63 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Timo Stodder 2 7 7
Jeremy Jahn 0 62 64
17.09.23
1. runda klasyf.
Ergi Kirkin 2 6 6
Matthias Ujvary 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Petr Nouza 2 7 6
Tim Handel 0 5 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Sandro Kopp 2 6 3 6
Marlon Vankan 1 2 6 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Henri Squire 2 6 6 6
David Pichler 1 75 3 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Marvin Moeller 2 6 4 6
Mick Veldheer 1 2 6 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Neil Oberleitner 2 6 7
Jacopo Berrettini 0 1 62
17.09.23
1. runda klasyf.
Andrea Picchione 2 6 6
Jan Kobierski 0 3 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Maks Kasnikowski 2 6 7
Syl Gaxherri 0 1 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Marcello Serafini 2 7 6
Aleksandr Braynin 0 5 4
mężczyźni singel twarda USA Cary 2 Challenger sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Zachary Svajda 2 7 4 6
Rinky Hijikata 1 63 6 1
mężczyźni singel halowa USA Columbus Challenger sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Bernard Tomic 2 6 7
Calum Puttergill 0 1 64
17.09.23
1. runda klasyf.
Elmar Ejupovic 2 6 4 6
Alex Rybakov 1 3 6 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Strong Kirchheimer 2 6 6
Kiranpal Pannu 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Alfredo Perez 2 6 6
Ezekiel Clark 0 4 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Federico Agustin Gomez 2 7 7
Brayden Schnur 0 611 65
17.09.23
1. runda klasyf.
James Kent Trotter 2 6 6
Alexander Bernard 0 1 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Robert Cash 2 7 6
Axel Nefve 0 5 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Radu Mihai Papoe 2 4 7 6
Quinn Vandecasteele 1 6 5 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Aidan Mayo 2 6 6
Colin Markes 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Jack Anthrop 2 6 4 6
Stefan Kozlov 1 4 6 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Toby Samuel 2 6 7
Bryce Nakashima 0 3 64
17.09.23
1. runda klasyf.
Preston Stearns 2 6 6 6
Nathan Ponwith 1 72 4 3
mężczyźni singel halowa Italy Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Lorenzo Sonego 2 6 6
Elias Ymer 0 4 4
17.09.23
Rubber 1
Matteo Arnaldi 2 6 6
Leo Borg 0 4 3
mężczyźni singel halowa United Kingdom Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Rubber 1
Daniel Evans 2 3 6 6
Arthur Fils 1 6 3 4
17.09.23
Ugo Humbert 2 7 3 7
Cameron Norrie 1 65 6 5
mężczyźni singel halowa Spain Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Rubber 1
Bernabe Zapata Miralles 2 6 7
Seong Chan Hong 0 4 5
17.09.23
Alejandro Davidovich Fokina 2 6 6
Soon-Woo Kwon 0 4 4
mężczyźni singel halowa Croatia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Rubber 1
Botic Van De Zandschulp 2 6 3 7
Duje Ajdukovic 1 3 6 5
17.09.23
Borna Gojo 2 4 7 6
Tallon Griekspoor 1 6 62 4
mężczyźni singel ceglana Argentina Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Tomas Martin Etcheverry 2 6 6
Edas Butvilas 0 2 4
mężczyźni singel halowa Belgium Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Joris De Loore 2 6 6
Khumoun Sultanov 0 3 4
mężczyźni singel ceglana Bosnia and Herzeg. Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Maximilian Marterer 2 6 7
Andrej Nedic 0 1 64
mężczyźni singel ceglana Bulgaria Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Alexander Bublik 2 6 7
Dimitar Kuzmanov 0 4 64
mężczyźni singel twarda Greece Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Alex Molcan 2 7 4 6
Stefanos Tsitsipas 1 66 6 3
mężczyźni singel halowa Izrael Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Daniel Cukierman 2 2 6 7
Sho Shimabukuro 1 6 1 64
17.09.23
Yshai Oliel 2 2 7 6
Shintaro Mochizuki 1 6 5 0
mężczyźni singel ceglana Peru Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Viktor Durasovic 0 1 1
17.09.23
Ignacio Buse 2 6 4 11
Nicolai Budkov Kjaer 1 2 6 9
mężczyźni singel ceglana El Salvador Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Osgar O'Hoisin 2 6 6
Diego Duran 0 3 2
17.09.23
Freddy Murray 2 6 6
Jose Flores 0 0 0
mężczyźni singel twarda Hongkong Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Ki Lung Ng 2 7 6
Daniels Tens 0 5 2
17.09.23
Robert Strombachs 2 6 7
Chak Lam Coleman Wong 0 4 66
mężczyźni singel twarda India Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Sumit Nagal 2 6 6
Yassine Dlimi 0 3 3
17.09.23
Digvijaypratap Singh 2 6 5 10
Walid Ahouda 1 1 7 6
mężczyźni singel ceglana Mexico Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Ernesto Escobedo 2 7 7
Yi Zhou 0 67 5
mężczyźni singel trawiasta Pakistan Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Aqeel Khan 1 w/o
David Agung Susanto 0
17.09.23
Muhammad Shoaib 2 7 6
Gunawan Trismuwantara 0 64 4
mężczyźni singel ceglana Uruguay Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Joaquin Aguilar Cardozo 2 4 6 10
Amr Elsayed 1 6 0 4
mężczyźni singel ceglana Germany M15 Buschhausen sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Jonas Forejtek 2 6 6
Louis Wessels 0 3 4
mężczyźni singel twarda USA M15 Champaign sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Liam Draxl 2 6 6
William Grant 0 1 3
mężczyźni singel ceglana Serbia M15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Shendrit Deari 2 6 6
Francesco Cano 0 3 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Strahinja Rakic 2 7 6
Nikola Mitrovic 0 5 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Alexey Aleshchev 2 6 6
Boris Stojanovic 0 2 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Jerko Brkic 2 6 4 10
Stefan Cizelj-Zivkovic 1 3 6 8
17.09.23
1. runda klasyf.
Tadija Radovanovic 2 5 7 10
Oskari Eerola 1 7 5 8
17.09.23
Finał
Dusan Obradovic 2 6 6
Svyatoslav Gulin 0 2 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Luka Todorovic 2 6 6
Egor Pishchelev 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Yuquan Jin 2 6 6
Anthony Shumsky 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Alexandar Balj 2 7 2 10
Nikita Zavhorodko 1 65 6 6
17.09.23
1. runda klasyf.
Aleksandar Mihailovic 2 6 5 13
Drazen Petrovic 1 3 7 11
17.09.23
1. runda klasyf.
George Lazarov 2 6 6
Mal Agushi 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Egor Khotchenkov 2 6 6
Tadej Mihajlovic 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Jacques-Kai Inoue 2 7 6
Zekai Li 0 5 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Artem Cherepin 2 6 6
Aleksandar Jovicic 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Filippo Mondini 1 6 4
Lazar Dimitrijevic krecz 0 0 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Aleksa Smiljanic 2 6 6
Ognjen Jagrovic 0 4 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Marko Nikolic 2 6 3 10
Marko Maric 1 3 6 3
mężczyźni singel ceglana Spain M15 Melilla sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Peetu Pohjola 2 6 6
Raul Merino 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Axel Herberg 2 6 6
Joshua Leon-Nestler 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Ivan Kazakov 2 6 6
Andrey Marshall 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Ivan Zaytsev 2 7 6 10
Areg Stepanian 1 5 73 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Rodrigo Mora Clement 2 6 6
Raghav Harsh 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Toprak Avcibasi 2 6 6
Mario Arce Fernandez 0 4 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Iannis Miletich 2 6 6
Ivan Lopez 0 4 2
17.09.23
1. runda klasyf.
David Naharro 2 6 6
Vicent Exposito Sirera 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Lucca Helguera Casado 2 6 6
Aleksander Voblikov 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Ausias Martin Melo 2 3 7 10
Roberto Chacon Huertas 1 6 5 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Manel Lazaro Juncadella 1 w/o
Iker Sevilla 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Hugo Ruiz Rodriguez 2 6 6
Shayan Najam 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Tancredi Alfano 2 7 6
Caspar Schuetze 0 61 1
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Sean Van Rensburg 2 6 1 10
Fabien Salle 1 4 6 8
17.09.23
Finał
Luca Wiedenmann 1 7 3 2
Massimo Giunta krecz 0 6 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Demetris Azoides 2 6 6
Eugenio Almeida Junior 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Aurel Ciocanu 2 6 6
Enmanuel Munoz 0 0 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Matas Vasiliauskas 2 6 6
Igor Dudun 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Jean-Christian Morandais 2 6 6
Phoenix Weir 0 0 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Marcus McDaniel 2 7 6
Rafael Giotis 0 5 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Keshav Chopra 2 6 7
Matteo Fondriest 0 1 65
17.09.23
1. runda klasyf.
Alberto Morolli 2 7 6
Sarthak Suden 0 5 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Devin Badenhorst 2 6 6
Gregorio Biondolillo 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Pablo Trochu 2 6 6
Adam Jurajda 0 4 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Francois Van Wyk 2 6 6
Yashvardhan Singh 0 4 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Peter Nad 2 6 6
Hayden Loffler 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Edouard Villoslada 2 6 6 10
Ludovico Vaccari 1 77 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Aleksandr Lobanov 2 6 6
Isaac Nortie Nortey 0 4 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Ajay Malik 2 7 6
Rayen Hermassi 0 64 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Jakub Kroslak 2 6 6
Charles Dossetter 0 3 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Shivank Bhatnagar 2 6 6
Guelfo Baldovinetti 0 4 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Maximilian Figl 2 7 6
Jera Staley 0 61 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Joan Nadal 2 4 7 10
Matteo Covato 1 6 69 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Alessandro Coccioli 2 6 6
Ante Petar Ercegovic 0 4 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Jake Bhangdia 2 2 6 10
Paul Werren 1 6 2 8
17.09.23
1. runda klasyf.
Riccardo Campagnola 2 7 6
Roman Walewski 0 62 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Alexander Orlov 2 6 6 10
Federico Bove 1 74 3 7
17.09.23
1. runda klasyf.
Luca Hesselmann 2 6 6
Yudai Umeoka 0 1 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Tommaso Vola 2 6 6
Carl Holder 0 4 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Aaron Gil Garcia 2 6 6
Youssef Labbene 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Rushil Khosla 2 6 6
Daniel Blazka 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Jack Loge 2 6 6
Neeraj Yashpaul 0 4 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Daniele Rapagnetta 2 6 6
Mayeul Darras 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Yuchen Pan 2 6 7
Katsushi Fukuda 0 3 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Gianluca Carlini 2 6 6
Davide Guerra 0 4 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Filippo Alberti 2 6 6
Alp Horoz 0 2 2
mężczyźni singel ceglana Romania M15 Satu Mare sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Giuseppe La Vela 2 7 7
Elio Jose Ribeiro Lago 0 5 5
mężczyźni singel twarda Australia M25 Darwin sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Blake Mott 2 6 6
Blake Ellis 0 4 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Rhys Xavier 2 7 6
Alexey Shtengelov 0 66 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Brian Tran 1 6 0
Zac Hamill krecz 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Timmy Karpinski 2 6 7
Harry Roberts 0 2 67
17.09.23
1. runda klasyf.
Zachary Adam-Gedge 2 6 4 10
Paul Howe 1 2 6 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Cooper Wilkinson 2 6 6
Cooper Kose 0 2 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Thomas Nicholas Gadecki 2 7 6
Cruz Hewitt 0 5 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Nicholas De Vivo 2 4 6 10
Adrian Correa 1 6 2 6
17.09.23
1. runda klasyf.
Hugh Callaghan 2 6 6 11
Hamish Bartos 1 74 4 9
17.09.23
1. runda klasyf.
William Jesser 2 6 4 10
Alexander Despoja 1 2 6 6
17.09.23
1. runda klasyf.
Lachlan Vickery 2 3 7 10
Hugo Joaquim Babakian 1 6 66 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Jonas Hahn 2 6 6
Lachlan Rowing 0 3 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Sam Young-Mathers 2 6 6
Brody Luc 0 1 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Rene Boyton 2 6 6
Henry De Keulenaer 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Lleyton Richards 2 6 6
Adam Walters 0 1 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Jay Fairclough 2 7 6
Kamil Kozlowski 0 66 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Flynn Caruana 2 7 7
Dale Nixon 0 63 5
mężczyźni singel twarda China M25 Guiyang sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Abdulhamid Mubarak 2 6 4 10
Yifeng Li 1 1 6 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Yu Zongbing 2 6 6
Haozhe Xu 0 2 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Xin Hu 2 6 6
Chuxiangyu Li 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Jie-Ming Pai 2 6 6
Wending Deng 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Shan-Yuan Ou 2 6 6
Zuohan Li 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Leroy Yong 2 6 6
Jiacheng Wei 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Yi Xin Gao 2 6 6
Niannian Feng 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Zi Hui Chen 2 7 7
Sui Lun Wang 0 5 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Wenze Li 1 6 2
Runze Yang krecz 0 4 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Kejian Wu 2 6 3 10
Benxiang Liang 1 2 6 8
17.09.23
1. runda klasyf.
Yutong Han 2 6 2 10
Ladeng Ran 1 0 6 6
17.09.23
1. runda klasyf.
Qiulin Wang 1 6 2
Pengxuan Jiang krecz 0 3 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Yuan Lu 2 3 6 10
Ziang Li 1 6 1 8
17.09.23
1. runda klasyf.
Ruijie Huang 2 6 7
Zi Han 0 3 5
mężczyźni singel ceglana Rwanda M25 Kigali sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Corentin Denolly 2 1 6 6
Oliver Crawford 1 6 4 4
mężczyźni singel twarda Spain M25 Madrid sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Aidan Mchugh 2 6 7
Peter Heller 0 4 5
mężczyźni singel twarda Tunisia M25 Monastir sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Robin Bertrand 2 6 2 6
Ugo Blanchet 1 2 6 4
mężczyźni singel ceglana Czech Republic M25 Pardubice sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Petr Michnev 2 6 6
Ondrej Kratochvil 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Marek Jaloviec 2 6 6
Radim Paral 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Tom Schonenberg 2 6 6
Pavel Gula 0 0 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Dominik Recek 2 7 6
Dimitris Sakellaridis 0 5 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Patrick Zahraj 2 6 6
Lukas Praus 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Roman Postolka 2 6 6
Martin Benes 0 3 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Michal Lusovsky 2 6 6
Filip Paroulek 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Noel Larwig 1 7
Matyas Cerny krecz 0 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Samuel Puskar 2 7 6
Csongor Hejjas 0 62 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Vojtech Vlkovsky 2 6 6
Michalis Sakellaridis 0 4 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Samuel Paulovcak 2 6 6
Simon Smejkal 0 3 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Stepan Pecak 2 6 6
Bretislav Lukas 0 3 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Dominique Graf 2 6 6
Juliusz Bienkiewicz 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Vitek Horak 2 6 6
Tomas Krcma 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Vojtech Mares 2 6 6
Jan Jermar 0 3 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Matthew William Donald 2 6 6
Adam Blecha 0 0 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Stepan Mruzek 2 7 6
Maurus Malgiaritta 0 65 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Stepan Baum 2 6 6
Ondrej Hujo 0 4 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Kornel Halmos 2 6 6 10
Adam Krischke 1 73 3 6
17.09.23
1. runda klasyf.
Jan Hrazdil 2 6 6
Maksym Khlyvniuk 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Patrik Homola 2 4 6 10
Marcell Bartakovics 1 6 4 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Miha Vetrih 2 6 6
Libor Kral 0 4 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Jan Facek 2 6 7
Leon Formella 0 4 62
17.09.23
1. runda klasyf.
Dusan Baranec 2 6 6
Jiri Jindacek 0 3 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Aljaz Jeran 2 6 6
Tomas Kelnar 0 1 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Jonas Pelle Hartenstein 2 6 6
Oldrich Vejsicky 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Aleksander Chayka 2 6 7
Dominik Hozman 0 3 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Lukas Rais 2 6 7
Lukas Janousek 0 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Matej Rudolf 2 3 6 10
Petr Mastalka 1 6 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Tymur Bieldiugin 2 6 6
Ondrej Palecek 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Maxwell Benson 2 6 6
Josef Vagner 0 4 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Jan Kusy 2 6 6
Filip Kana 0 2 4
mężczyźni singel twarda Italy M25 Pozzuoli sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Francesco Forti 2 6 6
Arthur Fery 0 4 3
mężczyźni singel ceglana Italy M25 Santa Margherita sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Toby Martin 2 6 6
Niccolo Dessi 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Guy Den Heijer 2 6 6
Mattia Secci 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Tim Heger 2 6 6
Vitali Chvets 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Luciano Carraro 2 6 6
Davide Pozzi 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Marco Dessi 2 6 6
Marcel Marlon Sudzum 0 1 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Andrea Militi Ribaldi 1 w/o
Alessandro Concu 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Niccolo Catini 2 6 6
Silvio Mencaglia 0 0 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Alessandro Bellifemine 2 7 6
Alberto Sanna 0 5 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Noah Perfetti 2 6 6
Carlo Cataldi 0 0 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Daniel Bagnolini 2 6 6
Matteo Mura 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Antonio Caruso 2 6 6
Vincent Jonah Strauch 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Leonardo Malgaroli 2 7 6
James Beaven 0 64 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Manuel Plunger 2 6 6
Paolo Emilio Cossu Floris 0 0 2
mężczyźni singel twarda Japan M25 Sapporo sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Naoki Nakagawa 2 4 6 6
Kazuki Nishiwaki 1 6 1 4
mężczyźni singel twarda Portugal M25 Setubal sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Manuel Almeida 2 6 6
Miguel Vieira De Carvalho 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Joao Antonio 2 6 6
Henrique Bork 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
David Munoz (ESP) 2 6 6
Elian Mario Gabriel Caballero 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Thanos Benos 2 6 1 10
Tomas Tenil 1 3 6 8
17.09.23
1. runda klasyf.
Francisco Vilaca 2 6 6
Raul Vega Gonzalez 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Julius Augunas 2 6 6
Pedro Teixeira De Farias 0 1 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Bernardo Henriques 2 6 6
Goncalo Barradas 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Joao Teixeira 2 6 6
Joel Hansson 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Rin Kojima 2 6 6
Oleg Nikolaev 0 2 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Diogo Coelho 2 7 3 10
Joao Pugliese 1 5 6 4
mężczyźni singel twarda Egypt M25 Sharm ElSheikh sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Shahar Gabay 2 6 6
Ahmed Hesham 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Nika Bidzinashvili 2 7 5 10
Ben Feltham 1 65 7 8
17.09.23
1. runda klasyf.
Yahor Slizevich 2 6 6
Daniel Gnjatovic 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Abdulmajeed Bukhari 2 6 6
Francesco Abbadessa 0 0 0
mężczyźni singel twarda Portugal M25 Sintra sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Henrique Rocha 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 2 3
mężczyźni singel twarda Japan M25 Takasaki sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Ko Suzuki 2 6 6
Mao Takada 0 3 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Hiroyasu Ehara 2 6 6
Ryo Tabata 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Ryotaro Matsumura 2 6 6
Seiya Nakanishi 0 2 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Collin Altamirano 2 6 6 10
Kaede Katayama 1 1 75 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Toru Horie 2 6 6
Tomohiro Masabayashi 0 1 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Ryusuke Horiuchi 2 6 6
Maximus Kawabata 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Seita Watanabe 2 6 6
Ryouga Kanno 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Yusuke Kusuhara 2 1 6 12
Naoki Tajima 1 6 2 10
17.09.23
1. runda klasyf.
Shunsuke Nakagawa 2 6 6
Daiki Yoshimura 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Azuma Visaya 2 6 6
Ryuichiro Nakano 0 4 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Lennon Roark Jones 2 6 6
Kohsuke Takahashi 0 3 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Leo Vithoontien 2 6 6
Ryuhei Azuma 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Hayato Matsuoka 2 6 7
Ren Nakamura 0 1 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Mitsuki Wei Kang Leong 2 6 6
Sota Tani 0 3 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Ryotaro Taguchi 2 6 6
Taiyo Uenoyama 0 2 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Natsuki Yamamoto 2 6 6
Taki Adachi 0 3 3
mężczyźni singel halowa France M25+H Plaisir sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Mats Rosenkranz 2 6 6 7
Antoine Hoang 1 3 73 63
mężczyźni singel halowa France Rennes Challenger sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Maxime Cressy 1 6 2
Benjamin Bonzi krecz 0 3 0
mężczyźni singel ceglana Bolivia Santa Cruz de sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Mariano Navone 2 4 7 6
Francisco Comesana 1 6 5 1
mężczyźni singel ceglana Romania Sibiu Challenger sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Henri Laaksonen 2 6 6
Jesse Flores 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Juan Pablo Paz 2 7 6
Christoph Negritu 0 5 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Calvin Hemery 2 6 7
Dan Alexandru Tomescu 0 3 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Kai Wehnelt 2 7 6 6
Vladyslav Orlov 1 5 75 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Vlad Andrei Dancu 2 6 6
Denys Klok 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Kirill Kivattsev 2 6 7
Alexander Zgirovsky 0 3 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Carlos Sanchez Jover 2 6 6
Rares Andrei Golescu 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Gabi Adrian Boitan 2 6 6
Ryuki Matsuda 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Filip Cristian Jianu 2 6 6
Dragos Constantin Ignat 0 1 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Michael Vrbensky 1 6 2
Oscar Jose Gutierrez krecz 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Andrew Paulson 2 6 6
Alexandru Gliga 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Gianmarco Ferrari 2 6 6
Vlad Andrei Dumitru 0 1 2
mężczyźni singel twarda France St. Tropez Challenger sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Peter Gojowczyk 2 7 6
Alexandre Aubriot 0 65 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Jules Marie 2 2 7 6
Nikolay Vylegzhanin 1 6 5 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Mathias Bourgue 2 4 6 6
Alexey Vatutin 1 6 4 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Billy Harris 2 6 6
Tom Paris 0 4 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Alexander Cozbinov 2 6 6
Enzo Wallart 0 4 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Dan Added 2 6 6
Alec Deckers 0 3 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Adrien Gobat 2 6 7
Kenny de Schepper 0 3 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Oleksii Krutykh 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Kyrian Jacquet 2 6 6
Mae Malige 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Eliakim Coulibaly 2 6 4 6
Valentin Royer 1 4 6 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Mikail Alimli 2 3 7 7
Samuel Vincent Ruggeri 1 6 66 68
17.09.23
1. runda klasyf.
Mark Lajal 2 6 7
Louis Tessa 0 1 5
mężczyźni singel ceglana Poland Szczecin Challenger sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Federico Coria 2 6 7
Vit Kopriva 0 1 64
kobiety singel twarda Mexico Guadalajara sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda
Karolina Pliskova 2 7 6
Ena Shibahara 0 5 2
17.09.23
1. runda
Sloane Stephens 2 7 6
Ann Li 0 5 4
17.09.23
1. runda
Martina Trevisan 2 6 6
Demi Schuurs 0 2 0
17.09.23
1. runda
Eugenie Bouchard 2 6 7
Renata Zarazua 0 1 64
17.09.23
1. runda
Aliaksandra Sasnovich 2 6 7
Arantxa Rus 0 1 65
17.09.23
1. runda
Elise Mertens 2 7 6
Yanina Wickmayer 0 64 2
17.09.23
1. runda
Taylor Townsend 2 7 6
Ajla Tomljanovic 0 63 4
17.09.23
1. runda
Jasmine Paolini 2 6 7
Louisa Chirico 0 0 63
17.09.23
1. runda
Anhelina Kalinina 2 6 6
Grace Min 0 2 0
17.09.23
1. runda
Cristina Bucsa 2 6 6
Kristina Mladenovic 0 0 0
17.09.23
1. runda
Dayana Yastremska 2 7 6
Ana Sofia Sanchez 0 61 4
17.09.23
1. runda
Alycia Parks 2 6 6
Lauren Davis 0 3 2
17.09.23
1. runda
Hailey Baptiste 2 6 6
Lya Fernandez 0 2 1
17.09.23
1. runda
Leylah Annie Fernandez 2 6 6
Asia Muhammad 0 1 3
kobiety singel twarda China Guangzhou sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Klasyf.
Despina Papamichail 2 6 6
Yexin Ma 0 3 3
17.09.23
Klasyf.
Viktorija Golubic 2 6 4 6
Jana Kolodynska 1 2 6 4
17.09.23
Klasyf.
Harriet Dart 2 6 6
Valeria Savinykh 0 3 4
17.09.23
Klasyf.
Moyuka Uchijima 2 7 6
Viktoria Hruncakova 0 63 3
17.09.23
Klasyf.
Ya-Yi Yang 1 7 4 1
Jessika Ponchet krecz 0 6 0
17.09.23
Klasyf.
Alexandra Eala 2 7 7
Elizabeth Mandlik 0 5 63
kobiety singel twarda Japan Osaka sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Ashlyn Krueger 2 6 7
Lin Zhu 0 3 66
kobiety singel ceglana Italy Parma sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Klasyf.
Katarzyna Kawa 2 6 6
Irina Khromacheva 0 3 3
17.09.23
Klasyf.
Dalila Spiteri 2 6 6
Camilla Rosatello 0 1 4
17.09.23
Klasyf.
Eva Vedder 2 6 6
Laura Mair 0 1 4
17.09.23
Klasyf.
Antonia Ruzic 2 6 6
Elena Bocchi 0 3 2
kobiety singel ceglana Romania Bucharest sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Astra Sharma 2 0 7 6
Sara Errani 1 6 5 2
kobiety singel ceglana Serbia W15 Kursumlijska Banja sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Manca Pislak 2 6 6
Kateryna Diatlova 0 1 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Draginja Vukovic 2 7 6
Hana Djedovic 0 62 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Jizel Matos Sequeira Fernandes 2 6 6
Anna Borovinskaya 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Kiara Cvetkovic 2 6 6
Simona Maksimovic 0 2 2
17.09.23
Finał
Mara Guth 1 6 2
Enola Chiesa krecz 0 4 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Annika Kannan 2 6 6
Stella Remander 0 1 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Mija Ljubic 2 6 6
Zoe Crimmel 0 1 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Melissa Boyden 2 6 6
Milica Stosovic 0 0 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Mia Mayerova 2 6 6
Forta Morina 0 4 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Tea Lukic 2 6 4 12
Sara Mikaca 1 2 6 10
17.09.23
1. runda klasyf.
Anastasija Arsic 2 6 6
Mia Krsteva 0 2 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Anja Petkovic 2 7 6
Mia Sarcev 0 65 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Mariia Masiianskaia 2 6 6
Doroteja Petrovic 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Lavinia Morreale 2 6 6
Aleksandra Stevanovic 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Valerija Maija Kargina 2 6 6
Ekaterina Burenina 0 0 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Mirjana Jovanovic 2 6 6
Milica Dobrosavljevic 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Tara Mihaljevic 2 6 6
Zi Yi Gao 0 3 1
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Kristina Voznyak 2 6 6
Maria Nuova Covato 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Alicia Melosch 2 6 6
Jasmine Ben Aba 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Giulia Paterno 2 6 6
Senda Sayadi 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Julia Ronney 2 6 6
Agostina Breval 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Amira Bargaoui 2 3 6 10
Laura Heutschi 1 6 2 6
17.09.23
Finał
Aruzhan Sagandikova 2 7 6
Vaishnavi Adkar 0 66 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Sandugash Kenzhibayeva 2 6 6
Shivaani Ganesh 0 3 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Anna Lanciaprima 2 2 7 10
Nadine Abid 1 6 5 8
17.09.23
1. runda klasyf.
Tasnim Ismail 2 7 7
Mirabelle Tahiri 0 5 63
17.09.23
1. runda klasyf.
Isabella Maria Serban 1 3
Chahd Berriri krecz 0 0
kobiety singel twarda Spain W25 Ceuta sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Elena Giovanna Giessler 2 6 6
Tomoe Yazawa 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Carmen Lopez Martinez 2 6 6
Josefine Falster 0 3 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Anastasia Grechkina 2 6 6
Laura Villanueva Morillo 0 1 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Aryana Bartlett 2 6 6
Gabriela Sanchez 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Lorena Solar Donoso 2 6 6
Suhani Patil 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Paula Moreno Hurtado 2 6 6
Patricia Rodriguez Carretero 0 2 0
kobiety singel twarda China W25 Guiyang sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Hanyu Guo 2 7 2 6
Fangzhou Liu 1 5 6 4
kobiety singel halowa Japan W25 Kyoto sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Yu-Chieh Hsieh 2 6 6
Mua Shigeta 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Akiko Omae 2 6 4 11
Honori Koyama 1 0 6 9
17.09.23
1. runda klasyf.
Kanako Morisaki 2 6 6
Kanako Osafune 0 3 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Erina Hayashi 2 6 6
Kaho Oyama 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Lisa-Marie Rioux 2 6 6
Nagomi Higashitani 0 4 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Kisa Yoshioka 2 6 3 10
Aely Arai 1 2 6 7
17.09.23
1. runda klasyf.
Thasaporn Naklo 2 6 6
Nalu Himeno 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Sera Nishimoto 2 7 6
Yu-Yun Li 0 5 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Miyu Nakashima 2 6 3 12
Kayo Nishimura 1 2 6 10
17.09.23
1. runda klasyf.
Honoka Kobayashi 2 6 6
Yuka Matsumoto 0 4 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Na Hyun Kang 2 4 6 10
Haine Ogata 1 6 3 8
17.09.23
1. runda klasyf.
Mio Mushika 2 6 4 10
Oka Kurotaki 1 2 6 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Rinon Okuwaki 2 4 6 11
Moeka Miyata 1 6 1 9
17.09.23
1. runda klasyf.
Rinko Matsuda 2 6 6
Ai Yamaguchi 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Natsuki Yoshimoto 2 6 6
Riko Kikawada 0 1 1
kobiety singel twarda Portugal W25 Leiria sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Sonay Kartal 2 7 1 6
Anastasia Zakharova 1 65 6 3
kobiety singel twarda Australia W25 Perth sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Klasyf.
Mia Horvit 2 6 6
Olivia Collins 0 1 0
17.09.23
Klasyf.
Alicia Smith 1 7
Yuna Ohashi krecz 0 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Yui Chikaraishi 2 6 6
Ella Nurkic 0 2 0
17.09.23
Klasyf.
Yui Chikaraishi 2 6 6
Mei Hasegawa 0 2 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Belle Thompson 2 6 6
Alfee Stevens 0 2 0
17.09.23
Klasyf.
Belle Thompson 2 6 6
Bianca Compuesto 0 2 3
17.09.23
Klasyf.
Tenika Mcgiffin 2 6 6
Maia Stallworthy 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Tenika Mcgiffin 2 6 6
Ella Simmons 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Bianca Compuesto 2 6 7
Mahaylia Kaori White 0 3 5
17.09.23
Klasyf.
Nanari Katsumi 2 3 6 10
Rhea Makesar 1 6 2 7
17.09.23
Klasyf.
Jessie Culley 2 6 6
Riana Tan 0 4 1
17.09.23
Klasyf.
Jelena Cvijanovic 2 6 6
Susannah Su 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Jelena Cvijanovic 2 6 3 10
Amy Findlay 1 3 6 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Susannah Su 2 6 7
Natalie Barbir 0 3 5
kobiety singel ceglana Romania W25 Slobozia sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Lara Salden 2 6 6
Maria Teodorescu 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Chelsea Vanhoutte 2 6 6
Rebeka Antal 0 2 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Katerina Tsygourova 2 6 6
Diana Maria Ilie 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Viktoriia Dema 2 6 6
Cristiana Nicoleta Todoni 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Tania Munteanu 2 6 6
Saumya Vig 0 3 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Mariya Poduraeva 2 2 7 10
Olivia Bergler 1 6 5 6
17.09.23
1. runda klasyf.
Simona Ogescu 2 6 6
Ana-Maria Gavrilovici 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Ioana Zvonaru 2 3 6 10
Sara Sarinova 1 6 4 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Rebeca Maria Tudose 2 6 7 10
Andreea Stefania Dinca 1 73 63 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Maria Daciana Ciubotaru 2 6 6
Diana Maria Mihail 0 0 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Vanessa Georgiana Popa Teiusanu 2 6 6
Anastasiya Zaparyniuk 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Marie Vogt 2 6 6
Alexia-Shara Iancu 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Alexandra Azarko 2 6 6
Maria Aldea Wesselly 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Sarah Tatu 2 6 6
Gabriela Aura Zarnoveanu 0 1 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Chiara Fornasieri 2 6 6
Zumra Balkan 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Elena Ruxandra Bertea 2 6 6
Phillippa Preugschat 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Alexia Trasca 2 6 6
Georgiana Prodan 0 2 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Bianca Bulat 2 6 6
Ioana Teodora Sava 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Joulia Cristiana Cirstea 1 w/o
Daria Sorina Ghibarsina 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Ioana Miruna Cristea 2 6 6
Mara Stefania Dumitru 0 2 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Iulia Andreea Ionescu 2 5 6 10
Alexandra Irina Anghel 1 7 4 7
17.09.23
1. runda klasyf.
Stefania Bojica 2 3 7 11
Evelyne Atticia Tiron 1 6 5 9
17.09.23
1. runda klasyf.
Crissy Alexia Tudora 2 6 6
Ioana Maria Alexandrescu 0 2 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Anca Stefania Sauciuc 2 6 6
Anastasia Elena Bertea 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Alexia Iulia Marginean 2 6 6
Natalia Pietras 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Maria Theodora Stancescu 2 6 7
Alessia Marinescu 0 4 64
17.09.23
1. runda klasyf.
Adela Polakovicova 2 6 6
Stefana Lazar 0 4 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Sophie Isabele Jurca 2 6 6
Daria Ioana Pastoric 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Alice Nicoleta Petrache 2 6 6
Daria-Maria Anghel 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Diana-Ioana Simionescu 2 6 6
Patricia Georgiana Goina 0 4 1
kobiety singel ceglana Bulgaria W25 Varna sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Ylona-Georgiana Ghioroaie 2 6 6
Valeriya Olyanovskaya 0 4 2
kobiety singel ceglana Bulgaria W40 Pazardzhik sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Julia Terziyska 2 6 6
Galena Krastenova 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Irina Fetecau 2 6 6
Paula Arias Manjon 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Ksenia Laskutova 2 6 1 6
Laura Boehner 1 2 6 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Anna Gabric 2 6 6
Elizabeth Danailova 0 4 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Jana Bojovic 1 6 4
Karola Patricia Bejenaru krecz 0 2 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Ilay Yoruk 2 6 6
Zinovia Vaneva 0 1 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Chantal Sauvant 2 6 6
Gebriela Mihaylova 0 0 4
17.09.23
1. runda klasyf.
Sofia Milatova 2 6 7
Isabelle Kouzmanov 0 2 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Lian Tran 2 7 6
Merel Hoedt 0 5 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Lia Karatancheva 2 7 6
Defne Cirpanli 0 5 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Ivana Sebestova 2 7 7
Emma Tothova 0 64 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Nika Radisic 2 6 6
Nina Vargova 0 2 3
17.09.23
1. runda klasyf.
Radka Zelnickova 2 6 6
Melis Rasim 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Chiara Girelli 2 6 6
Ani Vangelova 0 2 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Dimitra Pavlou 2 6 6
Eva Busaad 0 3 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Luca Udvardy 2 6 6
Darya Velikova 0 1 1
kobiety singel ceglana Macedonia W40 Skopje sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Dejana Radanovic 2 6 6
Iva Primorac 0 1 3
kobiety singel twarda Portugal W60+H Caldas da sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Pemra Ozgen 2 6 6
Teresa Franco Dias 0 0 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Amandine Hesse 2 7 6
Gyeong Seo Lee 0 5 2
17.09.23
1. runda klasyf.
Sarah Beth Grey 2 6 6
Patricia Gui 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Sara Daavettila 2 6 7
Hina Inoue 0 3 5
17.09.23
1. runda klasyf.
Katarina Stresnakova 2 6 6
Nadiya Kolb 0 3 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Eva Guerrero Alvarez 2 6 6
Milla Sequeira 0 1 1
17.09.23
1. runda klasyf.
Dalayna Hewitt 2 6 6
Mariia Nozdrachova 0 1 0
17.09.23
1. runda klasyf.
Matilde Jorge 2 6 6
Mariam Bolkvadze 0 4 4
kobiety singel twarda France W80 Le Neubourg sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Celine Naef 2 4 6 7
Alina Korneeva 1 6 2 67
kobiety singel ceglana Slovenia Ljubljana sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Marina Bassols Ribera 2 6 7
Zeynep Sonmez 0 0 62
mężczyźni debel halowa Italy Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Filip Bergevi/Andre Goransson 2 4 7 10
Simone Bolelli/Lorenzo Musetti 1 6 64 8
mężczyźni debel halowa United Kingdom Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Daniel Evans/Neal Skupski 2 1 7 7
Nicolas Mahut/Edouard Roger-Vasselin 1 6 64 66
mężczyźni debel halowa Spain Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Ji Sung Nam/Min-Kyu Song 2 6 7 10
Marcel Granollers/Albert Ramos-Vinolas 1 72 66 8
mężczyźni debel halowa Croatia Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Duje Ajdukovic/Mate Pavic 2 3 6 6
Wesley Koolhof/Matwe Middelkoop 1 6 4 4
mężczyźni debel ceglana Argentina Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Maximo Gonzalez/Andres Molteni 2 6 6
Tadas Babelis/Edas Butvilas 0 4 3
mężczyźni debel halowa Belgium Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Sander Gille/Joran Vliegen 2 6 3 6
Sergey Fomin/Maksim Shin 1 1 6 2
mężczyźni debel ceglana Bosnia and Herzeg. Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Kevin Krawietz/Tim Puetz 2 6 6
Mirza Basic/Damir Dzumhur 0 4 2
mężczyźni debel ceglana Bulgaria Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Alexander Donski/Alexandar Lazarov 2 6 6
Alexander Bublik/Aleksandr Nedovyesov 0 3 3
mężczyźni debel twarda Greece Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Lukas Klein/Igor Zelenay 2 6 6 6
Petros Tsitsipas/Stefanos Tsitsipas 1 3 75 3
mężczyźni debel halowa Izrael Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Ben Mclachlan/Kaito Uesugi 2 6 7
Daniel Cukierman/Edan Leshem 0 2 62
mężczyźni debel ceglana Peru Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Arklon Huertas Del Pino/Juan Pablo Varillas 2 6 6
Viktor Durasovic/Herman Hoeyeraal 0 4 2
mężczyźni debel ceglana El Salvador Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Conor Gannon/David O'Hare 2 6 6
Marcelo Arevalo/Lluis Miralles 0 2 3
mężczyźni debel twarda Hongkong Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Mikelis Libietis/Robert Strombachs 2 6 2 7
Chak Lam Coleman Wong/Hong Kit Wong 1 3 6 5
mężczyźni debel twarda India Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Yuki Bhambri/Rohan Bopanna 2 6 6
Elliot Benchetrit/Younes Lalami Laaroussi 0 2 1
mężczyźni debel ceglana Mexico Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Santiago Gonzalez/Miguel-Angel Reyes-Varela 2 6 6
Fajing Sun/Xiaofei Wang 0 4 4
mężczyźni debel trawiasta Pakistan Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Aqeel Khan/Aisam Qureshi 2 3 7 6
Anthony Susanto/David Agung Susanto 1 6 5 2
mężczyźni debel ceglana Uruguay Davis Cup Group sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Akram El Sallaly/Mohamed Safwat 2 6 6
Ariel Behar/Martin Cuevas 0 3 4
mężczyźni debel twarda USA M15 Champaign sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
William Grant/Axel Nefve 2 6 5 10
Ezekiel Clark/Kenta Miyoshi 1 2 7 5
mężczyźni debel halowa France Rennes Challenger sety 1 2 3 4 5
17.09.23
Finał
Sander Arends/David Pel 2 6 6
Antoine Escoffier/Niki Kaliyanda Poonacha 0 3 2
kobiety debel twarda Mexico Guadalajara sety 1 2 3 4 5
17.09.23
1. runda
Veronika Kudermetova/Anastasia Potapova 2 6 3 10
Giuliana Olmos/Luisa Stefani 1 4 6 7
17.09.23
1. runda
Ons Jabeur/Peyton Stearns 2 6 6
Alicia Barnett/Olivia Nicholls 0 3 2
<