Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

kobiety singel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Rubber 1
2 2 6 6
1 6 3 4
28.11.21
2 6 7
0 2 63
kobiety singel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Rubber 1
2 6 6 7
1 3 75 5
28.11.21
2 6 7
0 2 66
kobiety singel halowa Austria Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
2 6 2 6
1 1 6 1
28.11.21
Rubber 1
2 6 7
0 2 5
kobiety singel halowa Italy Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Rubber 1
2 6 6
0 4 4
28.11.21
2 4 7 6
1 6 5 4
kobiety singel halowa Italy Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
2 6 3 7
1 3 6 65
28.11.21
Rubber 1
2 4 6 7
1 6 3 67
kobiety singel halowa Austria Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
2 7 6
0 5 4
28.11.21
Rubber 1
2 6 7
0 1 5
mężczyźni singel twarda Italy Bari Challenger sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Półfinał
Oscar Otte 2 6 6
Thomas Fabbiano 0 4 4
28.11.21
Finał
Oscar Otte 2 7 7
Daniel Masur 0 5 5
28.11.21
Półfinał
Daniel Masur 2 7 3 7
Andrea Vavassori 1 5 6 65
mężczyźni singel ceglana Brazil Brasilia Challenger sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Federico Coria 2 7 6
Jaume Antoni Munar Clar 0 5 3
mężczyźni singel halowa Italy Forli 2 Challenger sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Aldin Setkic 1 4 6 2
Hiroki Moriya krecz 0 6 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Alexey Vatutin 2 6 6
Lorenzo Angelini 0 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Jelle Sels 2 7 6
Alessandro Pecci 0 5 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Michael Geerts 2 6 7
Luca Potenza 0 2 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Valentin Vacherot 2 6 6
Alexander Erler 0 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Marco Miceli 2 1 7 7
Filip Peliwo 1 6 65 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Georgii Kravchenko 2 6 6
Riccardo Ercolani 0 2 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Jonas Forejtek 2 6 6
Lorenzo Bocchi 0 3 2
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Półfinał
Cezar Cretu (ROU) 2 6 7
Mircea-Alexandru Jecan 0 2 65
28.11.21
Półfinał
Daniel Michalski 2 7 6
Lucas Gerch 0 5 0
mężczyźni singel ceglana Egypt M15 Cairo sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Miguel Garcia 2 6 6
Alexander Maltsev (RUS) 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Pedro Iamachkine 2 6 6
Gianmaria Migliardi 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Giuseppe Tresca 2 6 6
Andrea Pecorella 0 4 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Omar El-Moslemany 1 6 4
Aly El Rafie krecz 0 4 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Ashraf El Sayed 2 6 5 10
Kevin Portmann 1 0 7 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Ivan Denisov 2 6 6
Guelfo Baldovinetti 0 3 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Tommaso Roggero 2 6 6
Mohab Hamed 0 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Ray Ho 2 6 6
Youssef Abdellatif 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Magd Abou El Ezz 2 6 4 10
Belal Abou Taleb 1 0 6 6
28.11.21
1. runda klasyf.
Adham Gaber 2 6 6
Youssef Elmahdy 0 2 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Bang Shuo Yin 2 6 6
Mostafa Nour El Din 0 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Francesco Liucci 2 6 6
Mohamed El Nazer 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Edoardo Monti 2 6 6
Facundo Yunis 0 4 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Antonio Mazzeo 2 6 6
Ziad Hemida 0 2 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Hong-Lin Fu 2 6 6
Jaroslav Hramogin 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Samir Hamza Reguig 2 6 6
Ibrahim Kandil 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Riccardo Masiero 2 6 6
Kai-Hsun Chen 0 1 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Ilya Rudiukov 2 6 7
Leon Roma 0 0 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Karim El Feky 2 6 6
Omar Allam 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Filippo Speziali 2 6 6
Omar Borai 0 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Edoardo Zanada 2 7 6
Yu-Hsiang Su 0 5 2
28.11.21
Finał
Felix Gill 2 7 6
Gianluca Acquaroli 0 64 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Haoyuan Huang 2 6 6
Pavel Kravchenko 0 1 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Karim Ibrahim 1 6 4
Andrea Cardella krecz 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Zyad Hamed 2 7 6
Federico Bove 0 66 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Luca Fantini 2 6 6
Abdalla Genidy 0 0 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Edouard Villoslada 2 6 6
Zeiad Ahmed Mohamed Abdelrahman 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Aleksandr Lobanov 1 6 4
Davud Amirov krecz 0 2 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Leon Benedict 2 7 6
Adham Hesham Gabr 0 61 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Roberto Miceli 2 2 7 10
Faris Zakaryia 1 6 5 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Jorge Carlos Camara 2 6 6
Yahia Elsheikh 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Luca Giordano 2 4 6 12
Rawi Yosef 1 6 3 10
mężczyźni singel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Jose Statham 2 4 6 10
Luciano Doria 1 6 0 8
28.11.21
1. runda klasyf.
Marcelo Zormann 2 6 6
Enrique Macias 0 0 1
28.11.21
Finał
Nam Hoang Ly 2 6 6
Giles Hussey 0 4 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Ren Nakamura 2 3 6 11
Juan Sebastian Osorio 1 6 3 9
28.11.21
1. runda klasyf.
Nicholas Bybel 2 6 6
Benjamin Zuniga Garcia 0 2 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Jakub Wojcik 2 5 6 10
Elijah Strode 1 7 4 8
28.11.21
1. runda klasyf.
Chad Kissell 2 6 6
Wulfrano Martinez Mora Esdras 0 3 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Rodrigo Echavarria 2 6 6
Joao Vitor Scramin Do Lago 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Masamichi Imamura 2 6 6
Pedro Gabriel Rodrigues 0 0 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Perry Gregg 2 6 6
Samuel Sanchez 0 1 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Yannik Steinegger 2 6 6
Sebastian Gonzalez Luna 0 3 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Miles Jones 2 6 6 10
Gabriel Evans 1 2 73 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Alex Jones 2 6 6
Javier Guzman 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Joshua Sheehy 2 6 6
Tom Dynka 0 2 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Kiranpal Pannu 2 6 6
Jake Bhangdia 0 4 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Vivien Versier 2 6 6
Andres Chavez 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Paul Spencer 2 6 6
Felipe Santamaria 0 4 1
28.11.21
Półfinał
Giles Hussey 2 7 6 6
Makoto Ochi 1 65 72 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Daniel Antonio Nunez 2 7 6
Cleeve Harper 0 5 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Eugenio Gonzalez Fitzmaurice 2 6 6 10
Fernando Zuniga Cantillana 1 4 71 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Austin Ansari (USA) 2 6 6
Adrian Contreras (2003) 0 3 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Gal Emersic Potocnik 2 6 6
Hugo Cazaban 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Enzo Frances Tessari 2 6 6
Marat Sanchez Ballinas 0 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Dogeon Park 2 6 6
Diego Ignacio Munoz Gajardo 0 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Lucca Pinto 2 6 6
Ricardo Reyna 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Yahir Emiliano Moheno 2 6 6
Christopher Chien 0 1 1
mężczyźni singel ceglana Argentina M15 Cordoba sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Juan Bautista Torres 2 6 6
Francisco Comesana 0 2 2
mężczyźni singel twarda Guatemala M15 Guatemala sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Colin Sinclair 2 6 5 6
Marco Brugnerotto 1 1 7 4
mężczyźni singel twarda India M15 Gurugram sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Zsombor Velcz 2 6 6
Dusty H. Boyer 0 3 2
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Stephanos Schinas 2 6 6
Andre Biciusca Meinertz 0 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Liam Puttergill 2 6 7
Gianluca Centi Pizzutilli 0 4 65
28.11.21
1. runda klasyf.
Dragos Petre Popeanga 2 6 6
Manos Galanakis 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Ioannis Kountourakis 2 6 7
Giacomo Gobbi 0 1 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Dennis Dragomirov 2 6 6
Artem Dacenko 0 1 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Ammar Elamin 2 6 6
Ethan Hill 0 2 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Leon Formella 2 0 6 10
Aimilianos Patrikios Zeniou 1 6 2 6
28.11.21
Finał
Jack Pinnington Jones 2 7 6
Nicholas David Ionel 0 63 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Elmer Moller 2 6 6
Ioannis Brokakis 0 2 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Jan Kupcic 2 6 6
Charles Dossetter 0 1 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Evangelos Kypriotis 2 6 6
Vladimir Nikolenko 0 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Tomas Lanik 2 6 7 10
Guy Dagan 1 74 5 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Bernardo Vallejo 2 7 6
Andrej Wawrzyczek 0 5 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Andre Kock 2 4 6 10
Stelios Kokkalis 1 6 4 8
28.11.21
1. runda klasyf.
William Mclennaghan 2 6 5 10
Niklas Gruenefeldt 1 3 7 7
28.11.21
1. runda klasyf.
Marsel Znuderl 2 6 4 10
Vishal Gautam 1 1 6 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Andrei Cuceu 2 6 5 10
Constantinos Papavasiliou 1 2 7 6
28.11.21
1. runda klasyf.
Jurriaan Bol 2 5 6 10
Eduardo Cohen 1 7 1 6
28.11.21
1. runda klasyf.
Simone Vaccari 2 6 6
Austin Hoole 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Maxim Khorozov 2 6 6
Eitan Dray 0 4 3
mężczyźni singel halowa Russia M15 Kazan sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Alibek Kachmazov 2 6 6
Martin Borisiouk 0 2 2
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Cesar Bourgois 2 6 6
Florent Casays 0 2 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Pietro Mugelli 2 6 6
Lucas Antonio Kleinert Paonessa 0 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Tom Biston 2 6 6
Massimiliano Zanardi 0 3 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Sami Ben Abdennibi 2 6 7
Alessandro Bellifemine 0 3 69
28.11.21
1. runda klasyf.
Antoine Vincent 2 6 6
Jonas Greif 0 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Stefano D'Agostino 2 2 6 10
Tobias Smoliner 1 6 3 7
28.11.21
1. runda klasyf.
Sabit Suntic 2 6 6
Maxence Rivet 0 1 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Mai Gao 2 6 6
Andres Haefele 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Shiva Swaroop 2 6 6
Vishal Saravanan 0 3 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Pablo Carretero 2 6 6
Adrian Arcon 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Antoine Berger 2 7 6
Natthayut Nithithananont 0 5 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Max Cunat 2 7 6
Tomas Merino Marcenaro 0 65 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Zakai Stone 2 6 6
Ahmed Mouhan 0 1 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Joan Busoms Puig 1 6 1
Josef Southcombe krecz 0 4 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Alan Bojarski 2 6 6
Gabriele Camilli 0 2 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Daniil Zhibul 2 3 7 10
Egor Tsarapkin 1 6 65 5
28.11.21
Finał
Guy Den Ouden 2 6 6
Gabriel Decamps 0 3 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Joe Misrahi 2 6 6
Jamiu Bolaji Suliamon 0 2 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Dwaine Duncan 2 6 6
Wenbo Bai 0 1 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Jakub Kroslak 2 4 6 10
Anthony Turchi 1 6 0 8
28.11.21
1. runda klasyf.
Charlelie Cosnet 2 6 6
Mohamed Amine Aissa Khelifa 0 1 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Roan Jones 2 6 7
Noel Larwig 0 1 67
28.11.21
1. runda klasyf.
Mattias Southcombe 2 6 6
Edoardo Lodovico Cattaneo 0 0 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Alessandro Coccioli 2 7 6
Leon Berg 0 5 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Maceo Simpson 2 6 6
Josh Reid 0 3 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Lucas Schurdevin 2 6 6
Yassine Bejia 0 2 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Yamato Sueoka 2 6 6
Xian Yao Zhou 0 4 3
mężczyźni singel halowa Czech Republic M15 Ostrava sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Andrew Paulson 2 6 7
Marvin Moeller 0 3 66
mężczyźni singel twarda Dominican Republic M15 Santo Domingo sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Vimuktha De Alwis 2 6 6
Luis Nunez 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Michael Bramorski 2 6 6
Pedro Munoz Veras 0 4 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Graham Maassen 2 6 6
Alejandro Americo Rodriguez 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Eduardo Neftali Irizarry 2 6 6
Alvaro Perez 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Emilio Samhan 2 6 6
Giancarlo Rosario 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Aurel Ciocanu 2 6 6
Alberto Puello 0 2 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Jesus Maleno Rosario 2 6 6
Pierre Gimla 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Marko Stakusic 2 6 6
Xavier Lawrence 0 2 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Juan Luis Yanine 2 6 2 10
Ivo Cimino 1 2 6 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Osviel Turino 2 6 6
Manuel Ramon Espinal Plaza 0 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Yoan Perez 2 5 6 17
Nicolas Ancedy 1 7 2 15
28.11.21
1. runda klasyf.
Enmanuel Munoz 2 6 6
Sergi Forcadell Quezada 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Maikol Ponte 2 6 6
Adrian Castillo 0 0 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Yerry Zorrilla 2 6 7
Yohandri Perez Garcia 0 3 64
28.11.21
1. runda klasyf.
Fabian Hansch Mauritzson 2 6 6
Maharsh Patel 0 4 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Sandro Cottino 2 6 6
Dorian Tremblay 0 3 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Aman Sharma 2 6 6
Janio Villanueva Quintana 0 3 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Rafael Abdul Salam 2 6 6
Brayner Carvalho 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Liam Oliver 2 6 6
Daniel Alonte 0 0 2
mężczyźni singel ceglana Argentina M25 Villa Allende sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Boris Arias 2 6 6
Gonzalo Ariel Karakachian 0 3 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Lautaro Pane 2 6 6
Gino Romano 0 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Alejo Vilaro 2 6 6
Jesus Matias Quiroga 0 2 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Joel Angel Lucero 2 6 6
Alejo Gonzalez 0 4 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Alan Postay 2 6 6
Luciano Emanuel Ambrogi 0 3 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Nicolas Bruna 2 6 6
Matias Riva 0 3 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Mateo Berne 2 6 7
Santiago Russo 0 1 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Juan Maria Gomez Corrales 2 6 6
Esteban Djinbachian 0 3 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Lautaro Agustin Falabella 2 6 6
Patricio Embry 0 2 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Franco Roncadelli 2 6 6
Ezequiel Monferrer 0 3 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Ignacio Novo 2 6 6 10
Ignacio Cuzzani 1 3 75 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Santiago Pedro Franchini 2 3 6 13
Mateo Labuckas 1 6 3 11
28.11.21
1. runda klasyf.
Mateo Barreiros Reyes 2 6 6
Guillermo Aracena 0 0 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Francisco Llanes 2 6 6
Francisco Faigenbaum 0 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Julian Gimenez 2 6 6
Igor Gimenez 0 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Benjamin Denis Alarcon 2 6 6
Gaston Corrales 0 4 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Julian Cundom 2 6 6
Alexis Leguizamon 0 4 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Nicolas Agustin Lema 2 7 6
Nocolas Alberto Jara Lozano 0 5 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Astur Martinez Irigoyen 2 6 7
Valentin Manuel Greco 0 1 65
28.11.21
1. runda klasyf.
Lucas Obeid 2 6 4 12
Felipe De Dios 1 3 6 10
28.11.21
1. runda klasyf.
Matias Iturbe 2 6 6
Manuel Mouilleron Salvo 0 4 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Facundo Elias Hanni 2 6 0 10
Gonzalo Zeitune 1 4 6 6
28.11.21
1. runda klasyf.
Sean Hess 2 6 6
Juan Martin Fumeaux 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Thiago Cigarran 2 4 6 10
Juan Estevez 1 6 2 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Tobias Franco 2 6 3 10
Hernando Jose Escurra Isnardi 1 1 6 7
28.11.21
1. runda klasyf.
Ezequiel Simonit 2 6 6
Lucas Ramiro Augotr 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Nicolas Hollender 2 6 6
Eduardo Lacalle 0 4 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Mateo Branc 1 6
Genaro Marzialetti krecz 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Federico Pieckenstainer 2 6 6
Mateo De Las Casas 0 3 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Ivan Dreycopp 2 7 7
Lorenzo Gagliardo 0 67 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Dante Carlos Teramo 2 6 6
Ezequiel Fagotti 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Juan Ignacio Zamora 2 6 6
Agustin Mascotto 0 3 0
mężczyźni singel twarda Bahrain Manama Challenger sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Ramkumar Ramanathan 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 1 4
mężczyźni singel twarda Mexico Puerto Vallarta Challenger sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Daniel Altmaier 2 6 3 6
Alejandro Tabilo 1 3 6 3
mężczyźni singel ceglana Brazil Sao Paulo Challenger sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Alejandro Gomez 2 6 4 6
Wilson Leite 1 1 6 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Martin Cuevas 2 7 6
Jose Pereira 0 64 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Enrique Bogo 2 4 6 6
Bogdan Bobrov 1 6 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Gonzalo Villanueva 2 3 6 6
Tomas Lipovsek Puches 1 6 3 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Matias Zukas 2 6 6
Ryan Augusto dos Santos 0 2 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Igor Ribeiro Marcondes 1 4
Luca Castelnuovo krecz 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Eduardo Ribeiro 2 6 7
Federico Zeballos 0 4 64
28.11.21
1. runda klasyf.
Luciano Darderi 2 6 6
Rafael Matos 0 3 3
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Półfinał
Daria Lodikova 2 7 6
Ilay Yoruk 0 5 1
28.11.21
Półfinał
Jazmin Ortenzi 2 2 6 6
Amarissa Kiara Toth 1 6 4 3
28.11.21
Finał
Jazmin Ortenzi 2 6 6
Daria Lodikova 0 0 0
kobiety singel twarda India W15 Bengaluru sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Sai Chamarthi 2 6 6
Kriti Tomar 0 1 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Prathyusha Rachapudi 2 6 6
Shilpi Swarupa Das 0 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Sai Dedeepya Yeddula 2 6 6 10
Ayushi Singh 1 3 74 8
28.11.21
1. runda klasyf.
Dakshata Girishkumar Patel 2 3 6 10
Priyanshi Bhandari 1 6 4 8
28.11.21
1. runda klasyf.
Shreya Tatavarthy 2 6 6
Chandana Potugari 0 2 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty 2 6 6
Yashaswini Panwar 0 2 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Akanksha Dileep Nitture 2 6 6
Anusha Kondaveeti 0 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Sonashe Bhatnagar 2 6 6
Hridayeshi Pai 0 2 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Prathiba Narayan Prasad 2 6 6
Radhika Yadav 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Pooja Ingale 2 6 6
Avishka Gupta 0 0 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Bela Tamhankar 2 7 7
Sudipta Kumar 0 64 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Renne Singla 2 6 7
Smriti Bhasin 0 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Adithi Are 1 w/o
Kaaviya Balasubramanian 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Kashish Bhatia 2 6 6
Pragathi Narayan Prasad 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Laalitya Kalluri 2 6 2 10
Niditra Rajmohan 1 1 6 6
28.11.21
1. runda klasyf.
Yashika Venu 2 6 2 12
Meghana Partila 1 2 6 10
kobiety singel ceglana Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Evelyne Christelle Atticia Tiron 2 6 6
Renad Ayman Maamoun 0 2 1
28.11.21
Finał
Carson Branstine 2 7 6
Priska Madelyn Nugroho 0 66 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Chao-Yi Wang 2 6 6
Dana Mousa 0 2 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Hla Saber 2 6 6
Gaia Panari 0 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Celine Simunyu 2 6 6
Toffee Ghorab 0 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Rina Hosni 2 6 6
Mariam Elbasnaly 0 2 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Elena Karner 2 6 6
Vittoria Solano 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Farida Moussa 2 6 6
Yusra Hegy 0 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Tian Xin Chang 2 6 6
Salma Noureldin 0 4 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Daria Domova 1 3
Kenzy Ramy krecz 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Farida Elhalaby 2 2 6 10
Elisa Pari 1 6 3 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Vittoria Modesti 2 7 7
Antonia Aragosa 0 5 61
28.11.21
1. runda klasyf.
Claudia Bernaschi 2 6 6
Tia Darrag 0 3 4
kobiety singel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Półfinał
Raveena Kingsley 2 4 6 7
Marcela Zacarias 1 6 2 61
28.11.21
Finał
Raveena Kingsley 2 6 7
Tiphanie Fiquet 0 1 61
28.11.21
1. runda klasyf.
Amelia Bissett 2 6 6
Imperia Martinez Mora 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Magdalena Nunez Pureco 2 6 6
Constanza Pinochet Tapia 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Gala Arangio 2 6 6
Alexa Karatancheva 0 1 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Marika Jones 2 6 6
Lucia Gonzales 0 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Isabella Barrera Aguirre 2 6 6
Ariella Burstein 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Esther Vyrlan 2 6 6
Melissa Holmberg 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Lya Fernandez 2 6 6
Zofia Podbiol 0 3 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Liz Pinson 2 6 6
Leela Cline 0 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Alejandra Galindo Rincon 2 6 6
Elle Goranskaya 0 2 4
kobiety singel twarda Guatemala W15 Guatemala sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Hurricane Tyra Black 2 7 6
Olivia Lincer 0 5 3
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Nina Olyanovskaya 1 6 2
Karin Maria Handiakova krecz 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Sonia Cassani 2 6 6
Vasiliki Kalogeropoulou 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Natalia Fehr 2 6 4 10
Katarina Sopkova 1 3 6 6
28.11.21
Finał
Michaela Laki 2 5 6 7
Nicole Khirin 1 7 1 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Patricie Kubikova 2 7 6
Naroa Aranzabal 0 5 0
kobiety singel halowa Russia W15 Kazan sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Polina Kudermetova 2 7 3 6
Nigina Abduraimova 1 5 6 4
kobiety singel halowa Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Amandine Cazeaux 2 6 6
Madalena Amil 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Iveta Dapkute 2 6 6
Andra Sutherland 0 0 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Lidia Moreno Arias 2 6 6
Milla Sequeira 0 4 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Magdalena Stoilkovska 2 6 4 10
Carolina Azadinho 1 3 6 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Valentina Losciale 2 6 6
Silvia Maria Costache 0 2 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Corina Mader 2 6 6
Elizabeth Jurna 0 2 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Alina Michalitsch 2 6 6
Mafalda Guedes 0 3 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Kseniya Yersh 2 6 6
Urszula Nebelska 0 0 1
28.11.21
Finał
Yeon Woo Ku 2 6 7
Ziva Falkner 0 0 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Dariia Monakhova 2 4 6 10
Anna Ozerova 1 6 0 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Jasmijn Gimbrere 2 6 6
Lena Couto 0 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Margaux Komano 2 7 6
Analu Freitas 0 61 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Beatrice Ricci 2 7 6
Naia Mercadier 0 5 0
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Yassamine Boudjadi 2 6 6
Ghalia Guizani 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Giulia Sartori 2 4 6 10
Natalia Kowalczyk 1 6 2 7
28.11.21
1. runda klasyf.
Jenifer Anger 2 6 6
Joanna Tomera 0 4 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Paula Ortega Redondo 2 6 7
Tanuchaporn Yongmod 0 3 65
28.11.21
1. runda klasyf.
Asya Colombo 1 1
Emira Stafford krecz 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Yuna Ohashi 2 6 6
Anna Grueterich 0 3 2
28.11.21
Finał
Sonay Kartal 2 6 6
Ayumi Morita 0 1 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Jordina Cegarra Ramirez 1 6 3
Chahd Berriri krecz 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Tereza Dejnozkova 2 6 6
Patricija Dubinoviciute 0 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Sopiko Tsitskishvili 2 6 6
Cristine Tchanichev 0 2 1
kobiety singel twarda Dominican Republic W15 Santo Domingo sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Klasyf.
Ivana Kopsova 2 6 6
Liz Marie Calderon 0 1 0
28.11.21
Klasyf.
Vasilisa Borisova 2 6 6
Vivien Gimla 0 1 0
28.11.21
Klasyf.
Sachely Carrera 2 6 6
Feidi Abreu 0 1 2
kobiety singel dywanowa Czech Republic W25 Jablonec nad sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Sarah Beth Grey 2 6 6
Marketa Petruzelova 0 4 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Alice Robbe 2 6 6
Jana Kareisova 0 3 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Johana Markova 2 7 7
Mia Chudejova 0 62 62
28.11.21
1. runda klasyf.
Aneta Kladivova 2 6 6
Patrycja Niewiadomska 0 1 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Kathleen Kanev 2 6 6
Adriana Rajkovic 0 3 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Elena Malygina 2 6 6
Tereza Vajsejtlova 0 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Aneta Laboutkova 2 6 6
Andrea Nova 0 4 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Weronika Falkowska 2 6 6
Lucie Urbanova 0 4 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Katarina Kuzmova 2 6 3 10
Julie Struplova 1 0 6 6
28.11.21
1. runda klasyf.
Sofia Milatova 2 6 3 10
Adela Moravcova 1 3 6 6
28.11.21
1. runda klasyf.
Misaki Matsuda 2 6 6
Natalie Augustinova 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Karolina Vlckova 2 4 7 10
Emily Webley-Smith 1 6 64 6
28.11.21
1. runda klasyf.
Maria Timofeeva 2 6 6
Mua Shigeta 0 1 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Julia Avdeeva 2 6 6
Ivana Sebestova 0 4 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Dominika Salkova 2 6 6
Magdalena Smekalova 0 3 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Tereza Valentova 2 6 3 10
Sakura Hosogi 1 2 6 4
kobiety singel halowa Czech Republic W25 Milovice sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Linda Noskova 2 6 6
Nikola Bartunkova 0 3 4
kobiety singel halowa Italy W25 Selva Gardena sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1. runda klasyf.
Jessica Failla 2 6 6
Franziska Daum 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Angelica Raggi 2 6 6
Tina Cvetkovic 0 3 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Dalila Spiteri 2 6 6
Caterina Odorizzi 0 1 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Jessie Aney 2 6 6
Olga Parres Azcoitia 0 1 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Anna Gabric 2 6 6
Isabelle Haverlag 0 3 4
28.11.21
1. runda klasyf.
Olga Helmi 2 1 6 11
Arianna Zucchini 1 6 1 9
28.11.21
1. runda klasyf.
Nuria Brancaccio 2 6 1 10
Sara Gambogi 1 2 6 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Aurora Zantedeschi 2 6 6
Verena Hofer 0 2 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Tina Nadine Smith 2 6 6
Marion Viertler 0 2 3
28.11.21
1. runda klasyf.
Zeynep Sonmez 2 6 6
Alessia Piccoliori 0 0 0
28.11.21
1. runda klasyf.
Sinja Kraus 2 6 6
Samira De Stefano 0 3 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Valentina Ryser 2 6 3 10
Fiona Ganz 1 4 6 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Moyuka Uchijima 2 6 0 17
Clara Vlasselaer 1 4 6 15
28.11.21
1. runda klasyf.
Veronika Erjavec 2 6 6
Bojana Klincov 0 4 1
28.11.21
1. runda klasyf.
Eleonora Alvisi 1 5
Viktoria Morvayova krecz 0 2
28.11.21
1. runda klasyf.
Jennifer Ruggeri 2 6 2 10
Alicia Barnett 1 3 6 7
kobiety singel ceglana Brazil W60 Brasilia sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Panna Udvardy 2 0 6 6
Elina Avanesyan 1 6 4 3
kobiety singel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
2 4 6 6
1 6 2 4
kobiety singel halowa Spain Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
2 6 6 6
1 4 76 1
kobiety singel halowa Austria Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
2 6 6
0 4 2
kobiety singel halowa Italy Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
2 7 6
0 66 2
kobiety singel halowa Italy Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
1 3
krecz 0 0
kobiety singel halowa Austria Davis Cup Finals sety 1 2 3 4 5
28.11.21
2 6 6
0 3 4
mężczyźni debel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Cezar Cretu (ROU)/Mircea-Alexandru Jecan 2 7 6
Andrey Chepelev/Igor Kudriashov 0 68 2
mężczyźni debel twarda Mexico M15 Cancun sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Chad Kissell/Joshua Sheehy 2 2 7 10
Constantin Bittoun Kouzmine/Alan Fernando Rubio Fierros 1 6 5 7
mężczyźni debel ceglana Argentina M15 Cordoba sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Ignacio Carou/Alejo Lorenzo Lingua Lavallen 2 6 5 10
Boris Arias/Murkel Alejandro Dellien Velasco 1 4 7 4
kobiety debel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Claudia Hoste Ferrer/Jazmin Ortenzi 2 6 6
Romana Cisovska/Daria Lodikova 0 2 4
kobiety debel twarda Mexico W15 Cancun sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Minami Akiyama/Miho Kuramochi 2 7 2 10
Amelia Bissett/Anaelle Leclercq 1 66 6 8
28.11.21
Półfinał
Minami Akiyama/Miho Kuramochi 2 6 6 11
Stacey Fung/Lia Karatancheva 1 4 75 9
kobiety debel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
28.11.21
Finał
Nicole Khirin/Radka Zelnickova 2 6 6
Julia Kimmelmann/Lian Tran 0 2 4
<