Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Liam Broady 2 6 6
Illya Marchenko 0 2 1
08.11.21
1. runda
Maximilian Marterer 2 4 6 6
Jurij Rodionov 1 6 1 4
08.11.21
Klasyf.
Danylo Kalenichenko 2 6 6
Martin Krumich 0 2 2
08.11.21
1. runda
Altug Celikbilek 2 7 6 7
Joao Sousa 1 66 73 62
08.11.21
Klasyf.
Zsombor Piros 2 6 6
Shintaro Mochizuki 0 3 2
08.11.21
Klasyf.
Dalibor Svrcina 2 7 2 6
Marvin Moeller 1 64 6 1
08.11.21
Klasyf.
Milos Karol 2 7 6
Alexander Shevchenko 0 65 4
mężczyźni singel halowa USA Knoxville Challenger sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Go Soeda 2 6 7
Malek Jaziri 0 4 66
08.11.21
Klasyf.
Donald Young 2 6 6
Johannus Monday 0 0 2
08.11.21
1. runda
Peter Polansky 2 3 7 7
Tennys Sandgren 1 6 63 64
08.11.21
1. runda
Jason Jung 2 6 6
Jason Murray Kubler 0 4 1
08.11.21
1. runda
Prajnesh Gunneswaran 2 6 7
Mikael Torpegaard 0 2 62
08.11.21
1. runda
Bjorn Fratangelo 2 6 7
Yosuke Watanuki 0 4 65
08.11.21
Klasyf.
Jc Aragone 2 6 6
Sasi Kumar Mukund 0 3 3
08.11.21
1. runda
Michael Mmoh 2 7 6
Yasutaka Uchiyama 0 5 3
08.11.21
Klasyf.
Gijs Brouwer 2 6 6
Alexis Galarneau 0 3 2
08.11.21
Klasyf.
Aidan Mchugh 2 7 6 6
Rinky Hijikata 1 5 72 3
mężczyźni singel ceglana Turkey M15 Antalya sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Toby Martin 2 6 7
Vladislav Sveridenko 0 3 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Francesco Ferrari 2 6 7 11
Pedro Iamachkine 1 73 62 9
08.11.21
2. runda klasyf.
Farzin Danny Amiri 2 7 6
Matthew Beecher 0 5 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Jannik Opitz 2 7 6
Facundo Yunis 0 62 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Oleksandr Bielinskyi 2 6 1 11
Gheorghe Claudiu Schinteie 1 2 6 9
08.11.21
2. runda klasyf.
Admir Kalender 2 6 3 10
Luca Fantini 1 1 6 8
08.11.21
2. runda klasyf.
Marlon Vankan 2 6 6
Aziz Dadabaev 0 0 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Maik Steiner 2 6 6
Daniil Romanov 0 2 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Ignacio Cuzzani 2 4 6 10
Adelchi Virgili 1 6 2 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Danil Spasibo 2 6 6
Mohamed Ali Abibsi 0 3 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Nikita Kashirin 2 6 4 10
Patrick Fitzgerald 1 3 6 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Thiago Cigarran 2 6 6
Joseph White 0 3 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Pietro Marino 2 6 6
Carlo Venturini 0 3 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Anthony Genov 2 6 6 11
David Hough 1 76 4 9
08.11.21
2. runda klasyf.
Ilya Snitari 2 6 4 10
Iacopo Sada 1 3 6 8
08.11.21
2. runda klasyf.
Ivan La Cava 2 6 0 10
Ezequiel Simonit 1 4 6 6
mężczyźni singel ceglana Spain M15 Benicarlo sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Dragos Constantin Ignat 2 6 6
Juan Carlos Garcia Garcia 0 2 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Jorge Martinez Martinez 2 6 6
Gerard Planelles Ripoll 0 1 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Lucas Bouquet 2 6 6
Hans Albert Schubert 0 2 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Nicolas Parizzia 2 6 6
Stefanos Sakellaridis 0 3 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Jonathan Gray 2 6 6
Jordi Garcia Mestre 0 1 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Louroi Martinez 2 6 6
Bernardo Bueno 0 4 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Vladislav Ivanov 2 6 6
Leonardo Rossi 0 3 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Lorenzo Rottoli 2 6 6
Tadas Babelis 0 2 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Mikel Aranzabal 2 6 3 11
Mario Mansilla Diez 1 3 6 9
08.11.21
2. runda klasyf.
Bruno Pujol Navarro 2 6 4 10
Serafin Zund 1 3 6 8
08.11.21
2. runda klasyf.
Gian Marco Ortenzi 2 6 6
Jay Dylan Hara Friend 0 0 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Vicente Oliver Moratalla 2 6 6
Federico Campana 0 2 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Max Alcala Gurri 2 6 6
Giacomo Crisostomo 0 1 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Mario Gonzalez Fernandez 2 6 7
David Leon Moros 0 1 63
08.11.21
2. runda klasyf.
Lucio Carnevalle 2 6 6
Rodrigo Mora Clement 0 1 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Xavi Matas Ortega 2 6 6
Pablo Carretero 0 3 4
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Stephanos Schinas 2 6 6
Igor Shrolik 0 2 3
08.11.21
2. runda klasyf.
William Ma 2 6 6
Benjamin Hoareau 0 4 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Leon Hoeveler 2 6 6
Mihailo Savic 0 3 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Christopher Patzanovsky 2 7 1 10
Moritz Poswiat 1 5 6 8
08.11.21
2. runda klasyf.
Hazem Naow 2 6 7 10
Tiran Sanghera 1 77 64 7
08.11.21
2. runda klasyf.
Marius Ruzgas 2 6 6
George Gregoriou 0 3 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Kai Lemstra 2 6 6
Teodor Hessle 0 1 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Charles Tzicas 2 6 6
Ioannis Stamoulos 0 0 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Preston Brown 2 6 6
David Quayle 0 2 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Dax Donders 2 6 6
Mike Loccisano 0 2 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Federico Salomone 2 6 6
Pietro Pirolt 0 2 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Dong Ju Kim 2 6 6
Jonathan Backman 0 4 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Alec Deckers 2 6 6
Gosse Panagoulopoulos 0 1 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Zsombor Velcz 2 7 6
Ioannis Kountourakis 0 5 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Raffael Schaer 2 7 6
Timofey Stepanov 0 65 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Jannik Maute 2 4 6 15
Tim Heger 1 6 3 13
mężczyźni singel twarda India M15 Indore sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Vishnu Vardhan 2 7 6
Boopathy Sakthivel 0 5 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Ranjeet Virali-Murugesan 2 6 6
Jatin Dahiya 0 3 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Lakshit Sood 2 6 6
Aaditya Tewari 0 4 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Faisal Qamar 2 6 6
Yugal Bansal 0 3 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Bharath Nishok Kumaran 2 6 6
Arjun Mahadevan 0 2 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Ishaque Eqbal 2 6 3 10
Sandesh Dattatray Kurale 1 2 6 6
08.11.21
2. runda klasyf.
Lohithaksha Bathrinath 2 2 7 10
Chinmaya Dev Chauhan 1 6 62 8
08.11.21
2. runda klasyf.
Lakshya Gupta 2 6 7
S.prithvi Sekhar 0 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Ajay Malik 2 1 7 10
Rishi Reddy 1 6 5 7
08.11.21
2. runda klasyf.
Madhwin Kamath 2 6 6
Parth Shah 0 1 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Rohan Mehra 2 7 6
Jagmeet Singh 0 65 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Fardeen Qamar 2 4 7 10
Chirag Duhan 1 6 66 5
mężczyźni singel twarda Tunisia M15 Monastir sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Gabriele Moghini 2 6 6
Lofo Ramiaramanan 0 4 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Warren Wood 2 6 6
Yassine Bejia 0 1 0
08.11.21
Klasyf.
Warren Wood 2 6 6
Olivier Rojas 0 2 3
08.11.21
Klasyf.
Alexis Boureau 2 6 7
Woobin Shin 0 0 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Alexis Boureau 2 6 6
Yannick Wunderlich 0 3 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Tao Mu 2 6 6
Bastian Alonso Utreras Santander 0 0 0
08.11.21
Klasyf.
Tao Mu 2 6 6
Joe Misrahi 0 1 3
08.11.21
Klasyf.
Allan Deschamps 2 7 6
James McCabe 0 65 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Allan Deschamps 2 6 6
Andres Haefele 0 0 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Guillaume Dermiens 2 6 6
Alessandro Coccioli 0 4 2
08.11.21
Klasyf.
Guillaume Dermiens 2 7 7
Alessio Demichelis 0 62 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Lorenzo Vatteroni 2 7 6
Natthayut Nithithananont 0 5 4
08.11.21
Klasyf.
Lorenzo Vatteroni 2 4 6 10
Yunseok Jang 1 6 0 7
08.11.21
2. runda klasyf.
Alessio Demichelis 2 6 6
Dharmil Shah 0 2 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Woobin Shin 2 6 6
Zhuyuan Li 0 1 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Olivier Rojas 2 6 7
Gabriele Pennaforti 0 4 63
08.11.21
Klasyf.
Jarno Jans 2 6 6
Alexander Orlov 0 2 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Jarno Jans 2 6 5 10
Elgin Khoeblal 1 4 7 4
08.11.21
2. runda klasyf.
James McCabe 2 6 6
Babji Siva Atturu 0 2 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Joe Misrahi 2 6 6
Daniil Zhibul 0 2 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Yunseok Jang 2 6 6
Dan Vasile Duta 0 2 3
08.11.21
Klasyf.
Egor Tsarapkin 2 6 6
Gabriele Moghini 0 3 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Egor Tsarapkin 2 6 6 14
Tomas Merino Marcenaro 1 3 72 12
08.11.21
2. runda klasyf.
Alexander Orlov 2 7 6
Ivan Kazakov 0 64 3
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Vladimir Uzhylovsky 2 4 7 10
Daiki Yoshimura 1 6 5 7
08.11.21
1. runda klasyf.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Matias Riva 0 1 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Mikhail Fufygin 2 6 6
Rostislav Galfinger 0 4 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Daniel Little 2 6 6
Hong-Lin Fu 0 3 3
08.11.21
1. runda klasyf.
Mason Recci 2 6 6
Kai-Hsun Chen 0 1 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Mason Recci 2 7 6
Jakub Kroslak 0 65 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Kuan-Yi Lee 2 6 6
Vladislav Gorbatenko 0 1 2
08.11.21
1. runda klasyf.
Adam Jones 2 7 5 11
Alexandr Binda 1 64 7 9
08.11.21
1. runda klasyf.
Ben Jones 2 6 6
Seth Seely 0 2 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Ben Jones 2 6 6
Nico Jaeger 0 1 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Adrian Oetzbach 2 2 6 10
Petar Teodorovic 1 6 2 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Adrian Oetzbach 2 6 6
Henrique Silvestre Gomes 0 1 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Dusan Rajic 2 6 4 10
Neil Oberleitner 1 4 6 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Karlo Cubelic 2 7 6
Ainius Sabaliauskas 0 5 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Loic Cloes 2 6 4 10
Bang Shuo Yin 1 1 6 7
08.11.21
1. runda klasyf.
Loic Cloes 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 1 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Ray Ho 2 6 6
Ali Habib 0 1 2
08.11.21
1. runda klasyf.
Zachary Eisinga 2 6 6
Danyil Chornous 0 1 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Sergei Pogosian 2 6 6
Karan Tumber 0 0 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Bang Shuo Yin 2 6 6
Taras Ignatiuk 0 2 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Saba Purtseladze 2 7 6
Aleksandr Kalinin 0 68 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Roland Stuurman 2 7 6
Lucien Forrestier 0 5 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Roland Stuurman 2 6 6
Tsung-Hao Huang 0 2 0
08.11.21
1. runda klasyf.
Ali Habib 2 6 6
Jagpal Singh 0 0 0
08.11.21
1. runda klasyf.
Lucien Forrestier 2 6 6
Adam Hobbs 0 1 0
08.11.21
1. runda klasyf.
Henrique Silvestre Gomes 1 3
George Tsivadze krecz 0 0
08.11.21
1. runda klasyf.
Haoyuan Huang 1 7 1
Jesse De Jager krecz 0 5 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Haoyuan Huang 2 6 7
Adam Jones 0 3 63
08.11.21
2. runda klasyf.
Louis Allen 2 7 5 10
Zachary Eisinga 1 5 7 8
08.11.21
1. runda klasyf.
Louis Allen 2 6 6
Davud Amirov 0 1 2
08.11.21
1. runda klasyf.
Nico Jaeger 2 6 7
Dogeon Park 0 1 5
mężczyźni singel twarda Izrael M25 Afula sety 1 2 3 4 5
08.11.21
Klasyf.
Roee Benya 2 6 6
Zury Cohen 0 2 4
08.11.21
Klasyf.
Joshua Luck 2 6 6
Mark Neyelov 0 0 0
08.11.21
Klasyf.
Ofek Amoyal 2 6 6
Ofer Hacohen 0 2 1
08.11.21
Klasyf.
Raz Haviv 2 7 6
Omer Yeshaya 0 67 1
08.11.21
Klasyf.
Yair Sarouk 2 6 6
Tom Saporta 0 3 1
08.11.21
Klasyf.
Amit Cohen 2 6 6
Ido Zonder 0 3 2
08.11.21
Klasyf.
Alexander Gaponenko 2 6 3 10
Niv Zuckerman 1 1 6 7
08.11.21
Klasyf.
Jonathan Baron 2 4 6 10
Ofek Shimanov 1 6 4 6
mężczyźni singel ceglana Brazil M25 Aparecida de sety 1 2 3 4 5
08.11.21
Klasyf.
Andre Miele 2 6 6
Bruno Fernandez 0 0 2
08.11.21
Klasyf.
Gabriel Roveri Sidney 2 6 6
Bruno Figlia 0 4 2
08.11.21
Klasyf.
Hernando Jose Escurra Isnardi 2 6 7
Joao Giannella 0 3 62
08.11.21
Klasyf.
Mateo Barreiros Reyes 2 6 6
Gabriel Batagin 0 3 2
08.11.21
Klasyf.
Paulo Andre Saraiva Dos Santos 2 4 6 10
Tobias Franco 1 6 1 2
08.11.21
Klasyf.
Caio Gruber 2 6 6
Leonardo Bastos (BRA) 0 1 3
08.11.21
Klasyf.
Gabriel Generoso 1 6
Gustavo Tedesco krecz 0 2
08.11.21
Klasyf.
Sean Hess 2 6 6
Pedro Cressoni 0 1 3
mężczyźni singel twarda USA M25 Harlingen sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda klasyf.
Constantin Frantzen 2 6 6
Matthew Vos 0 1 1
08.11.21
1. runda klasyf.
Austin Abbrat 2 6 6
Juan Pablo Cenoz 0 3 2
08.11.21
Klasyf.
Jeremy Schifris 1 w/o
Toby D. Boyer 0
mężczyźni singel halowa France M25 Villers Les sety 1 2 3 4 5
08.11.21
Klasyf.
Tom Schonenberg 2 4 6 10
Raphael Calzi 1 6 2 7
08.11.21
Klasyf.
Antoine Monaco 2 6 6
Mikail Alimli 0 1 2
08.11.21
Klasyf.
Maxence Broville 2 6 6
Filippo Romano 0 2 2
08.11.21
Klasyf.
Arjun Mehrotra 2 6 7
Maikel De Boes 0 3 5
08.11.21
Klasyf.
Antoine Vincent 2 6 3 10
Matt Ponchet 1 4 6 2
08.11.21
Klasyf.
Tibo Colson 1 6
Hendrik Jebens krecz 0 4
08.11.21
Klasyf.
Lilian Breut 2 6 6
Jing Long Weng 0 3 4
08.11.21
Klasyf.
Amaury Raynel 2 6 6
Adan Freire Da Silva 0 2 4
mężczyźni singel ceglana Uruguay Montevideo Challenger sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Federico Coria 2 6 5 6
Andrea Collarini 1 3 7 3
08.11.21
1. runda
Pedro Cachin 2 4 6 6
Guido Andreozzi 1 6 3 3
08.11.21
Klasyf.
Gonzalo Villanueva 2 6 6
Tomas Lipovsek Puches 0 3 2
08.11.21
1. runda
Juan Pablo Varillas 2 6 6
Franco Roncadelli 0 3 1
08.11.21
1. runda
Jaume Antoni Munar Clar 2 6 6
Facundo Mena 0 1 2
08.11.21
Klasyf.
Facundo Juarez 1 4 7 5 4
Gilbert Klier Junior krecz 0 6 6 1
08.11.21
1. runda
Santiago Fa Rodriguez Taverna 2 4 6 7
Thiago Agustin Tirante 1 6 3 63
08.11.21
Klasyf.
Francisco Comesana 2 6 6
Nicolas Alvarez Varona 0 4 1
08.11.21
1. runda
Matheus Pucinelli De Almeida 2 6 7
Tomas Barrios Vera 0 4 5
08.11.21
Klasyf.
Luciano Darderi 2 6 6
Roberto Cid Subervi 0 3 1
mężczyźni singel halowa Italy Ortisei Challenger sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Mirza Basic 2 6 6
Evgeny Karlovskiy 0 4 3
08.11.21
Klasyf.
Tobias Simon 2 7 7
Filip Misolic 0 5 67
08.11.21
1. runda
Federico Gaio 2 6 7
Nicola Kuhn 0 3 65
08.11.21
1. runda
Oscar Otte 2 7 7
Roberto Marcora 0 61 64
08.11.21
Klasyf.
Nerman Fatic 2 6 6
Filippo Baldi 0 3 4
08.11.21
1. runda
Quentin Halys 2 6 6
Luca Nardi 0 4 3
08.11.21
Klasyf.
Lucas Miedler 2 6 7
Marcello Serafini 0 4 64
08.11.21
Klasyf.
Alexander Cozbinov 2 6 3 7
Aldin Setkic 1 3 6 65
08.11.21
1. runda
Jack Draper 2 6 6
Emilio Gomez 0 4 2
mężczyźni singel halowa France Roanne Challenger sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Richard Gasquet 2 6 6
Lorenzo Giustino 0 4 3
08.11.21
1. runda
Hiroki Moriya 2 3 6 7
Alexander Ritschard 1 6 3 67
08.11.21
Klasyf.
Alexey Vatutin 2 7 6
Jelle Sels 0 611 3
08.11.21
1. runda
Kimmer Coppejans 2 6 6
Kyrian Jacquet 0 4 2
08.11.21
Klasyf.
Calvin Hemery 2 6 3 6
Luca Van Assche 1 3 6 3
08.11.21
1. runda
Hugo Grenier 2 6 6 6
Maxime Janvier 1 76 3 4
08.11.21
Klasyf.
Georgii Kravchenko 1 6 3
Luca Vanni krecz 0 2 0
08.11.21
Klasyf.
Gabriel Debru 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 3 4
mężczyźni singel halowa Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Jozef Kovalik 2 6 6 7
Peter Gojowczyk 1 75 4 5
08.11.21
1. runda
Filip Krajinovic 2 6 6
Denis Istomin 0 4 2
08.11.21
1. runda
Frances Tiafoe 2 6 7
Elias Ymer 0 4 62
08.11.21
1. runda
Andrea Vavassori 2 6 6
Pavel Kotov 0 3 4
kobiety singel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Alize Cornet 2 7 6
Julia Grabher 0 67 4
08.11.21
1. runda
Lesya Tsurenko 2 6 7
Ekaterina Alexandrova 0 4 62
08.11.21
1. runda
Alison Van Uytvanck 2 6 6
Sinja Kraus 0 1 0
08.11.21
1. runda
Rebecca Peterson 2 6 6
Harmony Tan 0 2 4
08.11.21
1. runda
Anhelina Kalinina 2 6 6
Martina Trevisan 0 3 4
08.11.21
1. runda
Jaqueline Cristian 2 2 6 7
Kamilla Rakhimova 1 6 2 5
08.11.21
1. runda
Greetje Minnen 2 6 6
Oceane Dodin 0 4 3
08.11.21
1. runda
Xin Yu Wang 2 2 6 6
Kateryna Kozlova 1 6 2 3
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Eunji Lim 2 6 6
Bianca Bulat 0 0 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Selina Atay 2 4 6 12
Mija Ljubic 1 6 2 10
08.11.21
2. runda klasyf.
Monique Barry 2 6 6
Marketa Panackova 0 2 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Nicole Poj 2 6 6
Ema Harajda 0 2 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Vasilisa Belonog 2 3 6 10
Klara Ondrejcekova 1 6 3 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Darya Lavrichenko 2 6 6
Alisa Zolotukhina 0 0 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Dana Shakirova 2 6 7
Marina Bodrova 0 1 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Eva Gartseva 2 6 6
Gozde Turhan 0 4 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Ioana Zvonaru 2 5 6 12
Ivana Kopsova 1 7 0 10
08.11.21
2. runda klasyf.
Diane Flament 2 3 6 10
Maria Andrienko 1 6 4 7
08.11.21
2. runda klasyf.
Valentina Mutilba 2 6 6
Cosima Trinity Calinescu 0 2 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Defne Cirpanli 2 6 6
Lara Eroglu 0 2 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Anna Chekanskaya 2 6 6
Maria Zolotukhina 0 1 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Ksenia Agureeva 2 7 7
Chihiro Takayama 0 5 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Lucia Martinez Gomez 2 6 6
Aleksandra Melnikova 0 3 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Vanda Vargova 2 6 6
Jana Vanik 0 1 0
kobiety singel halowa Sweden W15 Helsingborg sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda klasyf.
Naima Karamoko 2 3 6 10
Alice Widell 1 6 3 5
08.11.21
1. runda klasyf.
Anna Ozerova 2 6 6
Elena Samuelsson 0 0 1
08.11.21
1. runda klasyf.
Julia Keranovic 2 6 6
Daniella Nylander 0 2 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Ella Haavisto 2 6 6
Emma Mazzoni 0 2 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Maria Petrovic 2 6 6
Cornelia Kack 0 2 3
08.11.21
1. runda klasyf.
Emilie Elde 2 6 6
Bella Bergkvist Larsson 0 3 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Kseniya Yersh 2 6 6
Tilde Stromquist 0 1 3
08.11.21
1. runda klasyf.
Anet Angelika Koskel 2 6 6
Olivia Lindestaf 0 3 0
08.11.21
1. runda klasyf.
Dariia Monakhova 2 6 6
Magdalena Stoilkovska 0 0 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Daniela Glanzer 2 6 6
Alice Klinteby 0 2 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Karoline Laursen 2 6 6
Juliette Mazzoni 0 4 2
08.11.21
1. runda klasyf.
Elizaveta Shebekina 2 6 6
Martina Petrovic 0 0 3
08.11.21
1. runda klasyf.
Clarissa Blomqvist 2 6 6
Izabelle Persson 0 4 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Ida Johansson 2 6 7
Elena Jamshidi 0 4 66
08.11.21
1. runda klasyf.
Anna Semenova 2 7 6
Stefanie Auer 0 63 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Nellie Taraba Wallberg 2 3 7 10
Sarafina Olivia Hansen 1 6 65 5
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Adreanna Christopoulou 2 7 6
Rebecca Frant 0 64 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Kristyna Hrabalova 2 6 6
Natalia Fehr 0 3 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Eleni Christofi 2 6 6
Klaudie Hutkova 0 1 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Francesca Dell'Edera 2 6 6
Carlotta Mosso 0 1 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Mariia Bergen 2 6 6
Barbora Zaviskova 0 1 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Ilinca Dalina Amariei 2 6 6
Dunya Charalampopoulos 0 0 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Stella Kovacicova 2 6 6
Kristina Mrazikova 0 0 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Beatris Spasova 2 6 6
Karolina Mrazikova 0 3 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Fabienne Gettwart 2 6 6
Kristyna Damaskova 0 1 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Sofia Rocchetti 2 6 6
Laura Vasilescu 0 3 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Lucia Krivosudska 2 6 6
Daria Tudor 0 2 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Nicol Benesova 2 6 6
Graziella Barrett 0 3 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Ginevra Parentini Vallega Montebruno 2 6 6
Keira Blackbeard 0 2 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Doroteja Petrovic 1 3
Susanna Giovanardi krecz 0 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Camille Moga 2 6 6
Mia Mayerova 0 0 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Jenny Lim 2 6 6
Eliska Tichackova 0 1 1
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Natsuho Arakawa 2 6 6
Cristine Tchanichev 0 2 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Zhuoma Ni Ma 2 7 7
Mijeong Park 0 62 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Corina Mader 2 6 6 10
Astrid Schmits 1 3 75 8
08.11.21
2. runda klasyf.
Cherry Kim 2 7 6
Prathyusha Rachapudi 0 5 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Selina Dal 2 6 6
Sarah Mueller 0 4 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Milana Zhabrailova 2 7 6
Tereza Dejnozkova 0 5 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Asya Colombo 2 6 6
Dimitra Tsatsa 0 0 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Yuna Ohashi 2 7 7
Elena Grekul 0 66 64
08.11.21
2. runda klasyf.
Nikol Palecek 2 6 6
Chanel Janssen 0 4 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Charlotte Wijkamp 2 6 6
Chahd Berriri 0 2 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Xinxin Yao 2 6 6
Shria Atturu 0 3 2
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
08.11.21
2. runda klasyf.
Gabriela Duca 2 6 6
Shiran Arol Wiegand 0 4 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Anna Ulyashchenko 2 7 6
Melissa Boyden 0 65 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Marie Villet 2 3 6 10
Vera Deepoem 1 6 1 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Lena Greiner 2 7 6
Versace Gatti 0 63 1
08.11.21
2. runda klasyf.
Anastasia Mozgaleva 2 7 6
Alisa Vasileva 0 5 2
08.11.21
2. runda klasyf.
Daianne Hayashida 1 w/o
Nino Natsvlishvili 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Tamari Gagoshidze 2 6 6
Sem Hazes 0 2 0
08.11.21
2. runda klasyf.
Sophie Greiner 2 7 6
Alina Michalitsch 0 65 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Mariya Dolzhenko 2 6 6
Madelief Hageman 0 2 4
08.11.21
2. runda klasyf.
Xin Tong Wang 2 7 6
Xichen Zhao 0 5 3
08.11.21
2. runda klasyf.
Fang An Lin 2 7 3 10
Ambre Feder 1 5 6 7
kobiety singel dywanowa Italy W15 Solarino sety 1 2 3 4 5
08.11.21
Klasyf.
Giulia Sartori 2 7 6
Giulia Paterno 0 5 3
08.11.21
Klasyf.
Sevil Yuldasheva 2 7 6
Noemi La Cagnina 0 5 2
08.11.21
Klasyf.
Matilde Mariani 2 6 6
Carlotta Moccia 0 0 4
08.11.21
Klasyf.
Karolina Vlckova 2 6 6
Caterina Odorizzi 0 2 3
08.11.21
Klasyf.
Eleonora Alvisi 2 2 6 10
Laura Mair 1 6 3 7
08.11.21
Klasyf.
Asia Serafini 2 6 7
Katerina Tsygourova 0 3 5
08.11.21
Klasyf.
Petra Csabi 2 6 6
Holly Hutchinson 0 3 0
08.11.21
1. runda klasyf.
Carlotta Moccia 2 6 6
Greta Greco Lucchina 0 3 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Federica Urgesi 2 5 6 10
Giulia Tedesco 1 7 4 8
08.11.21
Klasyf.
Federica Urgesi 2 4 7 10
Denise Valente 1 6 62 5
kobiety singel ceglana Brazil W25 Aparecida de sety 1 2 3 4 5
08.11.21
Klasyf.
Miriana Tona 2 6 6
Maria Luisa Cusma Bloot 0 1 0
08.11.21
Klasyf.
Zoe Hitt 2 6 6
Maria Luisa Oliveira 0 0 2
08.11.21
Klasyf.
Heydi Doldan 2 6 6
Luiza Caixeta Parreira 0 1 0
08.11.21
Klasyf.
Julia Klimovicz 2 7 6
Isabelle Turra Karam 0 5 0
08.11.21
Klasyf.
Elsa Wan 2 6 6
Helena Bueno 0 3 3
08.11.21
Klasyf.
Sofia Da Cruz Mendonca 2 7 6
Julia Rocha De Macedo Moraes 0 63 1
08.11.21
Klasyf.
Beatriz Verdial 2 6 6
Vivian Mayumi Toma 0 0 1
08.11.21
Klasyf.
Maria Eduarda Lages 2 6 6
Mariana Borges 0 4 1
kobiety singel ceglana USA W25 Daytona Beach sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda klasyf.
Dia Evtimova 2 6 2 14
Kariann Pierre-Louis 1 4 6 12
08.11.21
1. runda klasyf.
Tori Kinard 2 6 6
Taylor Marie Gales 0 0 0
08.11.21
1. runda klasyf.
Anastasiya Antal 2 6 7
Alexandra Osborne 0 4 5
08.11.21
1. runda klasyf.
Kanako Morisaki 2 6 6
Ji-Hee Choi 0 2 3
08.11.21
1. runda klasyf.
Amy Zhu 2 5 6 12
Anna Sinclair Rogers 1 7 3 10
08.11.21
1. runda klasyf.
Rasheeda Mcadoo 2 6 6
Natalie Outcalt 0 2 0
08.11.21
1. runda klasyf.
Alexa Graham 2 6 6
Eleana Yu 0 4 4
08.11.21
1. runda klasyf.
Kennedy Shaffer 2 6 7
Kacie Harvey 0 2 5
08.11.21
1. runda klasyf.
Maria Jose Portillo Ramirez 2 6 6
Lexington Reed 0 1 3
08.11.21
1. runda klasyf.
Christina Rosca 2 6 6
Anastasia Sysoeva 0 1 2
08.11.21
1. runda klasyf.
Elysia Bolton 2 6 6
Mckenna Schaefbauer 0 2 1
08.11.21
1. runda klasyf.
Leyre Romero Gormaz 2 6 6
Nadja Bay Christians 0 0 1
08.11.21
1. runda klasyf.
Jantje Tilbuerger 2 6 6
Mia Yamakita 0 0 1
08.11.21
1. runda klasyf.
Moyuka Uchijima 2 7 7
Mccartney Kessler 0 5 64
08.11.21
1. runda klasyf.
Lia Karatancheva 2 3 6 10
Adriana Reami 1 6 4 6
08.11.21
1. runda klasyf.
Hina Inoue 2 6 6
Carly Kunkler 0 2 0
kobiety singel ceglana Chile W60+H Santiago sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Beatrice Gumulya 2 6 6
Maria Yapur Lopez 0 2 0
08.11.21
1. runda
Olivia Tjandramulia 2 6 6
Isidora Cereso 0 3 3
08.11.21
1. runda
Fernanda Astete 2 6 7
Alexandra Riley 0 0 62
08.11.21
1. runda
Arianne Hartono 2 2 6 6
Barbara Gatica 1 6 3 3
08.11.21
1. runda
Maria Herazo Gonzalez 2 6 6
Daniela Macarena Lopez 0 0 2
08.11.21
1. runda
Dasha Ivanova 2 6 6
Jessy Rompies 0 4 1
08.11.21
1. runda
Katharina Gerlach 2 6 6
Javiera Verdugo 0 0 0
08.11.21
1. runda
Fernanda Labrana 2 6 6
Ivania Martinich 0 1 3
mężczyźni debel twarda Izrael M25 Afula sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Alec Beckley/Dylan Salton 2 6 6
Roee Benya/Yair Sarouk 0 4 1
08.11.21
1. runda
Asaf Friedler/Niv Zuckerman 2 6 6
Shahar Elrom/Jonathan Lider 0 0 1
08.11.21
1. runda
Dan Added/Daniel Cukierman 2 7 5 10
Eduardo Cohen/Raz Haviv 1 62 7 2
08.11.21
1. runda
Lior Goldenberg/Sahar Simon 2 6 6
Guy Dagan/Ido Zonder 0 4 4
08.11.21
1. runda
Ron Ellouck/Orel Kimhi 2 6 6
Amit Cohen/Lev Levyatov 0 4 2
08.11.21
1. runda
Roi Ginat/Omer Yeshaya 2 6 6
Yoav Bloch/Shahar Elbaz 0 4 4
08.11.21
1. runda
Itay Feigin/Raz Katz 2 4 6 10
Joshua Luck/Rio Noguchi 1 6 4 6
08.11.21
1. runda
Ren Nakamura/Ryan Nijboer 2 6 6
Jonathan Baron/Ben Weintraub 0 3 1
mężczyźni debel halowa Sweden Stockholm sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Ariel Behar/Gonzalo Escobar 2 7 6
Ken Skupski/Neal Skupski 0 63 3
08.11.21
1. runda
Tomislav Brkic/Nikola Cacic 2 6 6
Alexander Bublik/Andrey Golubev 0 3 1
08.11.21
1. runda
Emil Ruusuvuori/Botic van de Zandschulp 2 4 6 10
Taylor Harry Fritz/Tommy Paul 1 6 4 8
kobiety debel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
08.11.21
1. runda
Elixane Lechemia/Ingrid Neel 2 1 6 10
Mona Barthel/Yu-Chieh Hsieh 1 6 3 8
08.11.21
1. runda
Xin Yu Wang/Saisai Zheng 2 7 6
Julia Grabher/Sinja Kraus 0 5 0
08.11.21
1. runda
Mihaela Buzarnescu/Katarzyna Piter 2 6 3 10
Viktoria Kuzmova/Alexandra Panova 1 1 6 8
<