Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel ceglana Brazil Campinas Challenger sety 1 2 3 4 5
14:00
1. runda
Matheus Pucinelle De Almeida [WC]  
Orlando Luz [ALT]  
15:00
1. runda
Vit Kopriva  
Teimuraz Gabashvili  
16:00
1. runda
Oscar Jose Gutierrez [WC]  
Sebastian Baez [q]  
17:00
1. runda
Emilio Gomez [6]  
Roberto Quiroz  
18:00
1. runda
Joao Lucas Reis Da Silva [WC]  
Facundo Bagnis [3]  
21:30
1. runda
Alejandro Tabilo  
Thiago Seyboth Wild [2]  
23:00
1. runda
Camilo Ugo Carabelli [q]  
Thomaz Bellucci  
mężczyźni singel ceglana Portugal Maia Challenger sety 1 2 3 4 5
13:00
1. runda
Daniel Masur  
Kimmer Coppejans  
13:00
1. runda
Quentin Halys  
Geoffrey Blancaneaux [ALT]  
13:00
1. runda
Zdenek Kolar  
Henri Laaksonen [4]  
14:30
1. runda
Nikola Milojevic [5]  
Marco Trungelliti  
14:30
1. runda
Duje Ajdukovic [q]  
Lorenzo Giustino [7]  
15:00
1. runda
Nuno Borges [WC]  
Bernabe Zapata Miralles  
16:00
1. runda
Tristan Lamasine  
Arthur Rinderknech  
16:30
1. runda
Paolo Lorenzi [6]  
Michael Vrbensky [q]  
kobiety singel ceglana Turkey W15 Antalya sety 1 2 3 4 5
07:00
2. runda klasyf.
Diana Demidova  
Laure Line Glaude  
07:00
2. runda klasyf.
Anhzelika Isaeva  
Lia Karatancheva  
07:00
2. runda klasyf.
Polina Bakhmutkina  
Tereza Dejnozkova  
07:00
1. runda klasyf.
Kristina Milenkovic  
Simona Ogescu  
07:00
2. runda klasyf.
Sofia Milatova  
Sara Gvozdenovic  
07:00
1. runda klasyf.
Saki Imamura  
Maria Sara Popa  
07:00
2. runda klasyf.
Jantje Tilbuerger  
Ioana Zvonaru  
07:00
2. runda klasyf.
Sapfo Sakellaridi  
Anastasiya Apalikhina  
07:00
2. runda klasyf.
Arina Solomatina  
Sabrina Rittberger  
07:00
2. runda klasyf.
Melody Hefti  
Adriana Rajkovic  
07:00
1. runda klasyf.
Sophie Luescher  
Pelin Colak  
07:00
1. runda klasyf.
Lara Pfeifer  
Selina Atay  
07:00
2. runda klasyf.
Dora Olgungul  
Katarina Kozarov  
07:00
2. runda klasyf.
Lara Onal  
Alara Ayaz  
07:00
1. runda klasyf.
Aglaya Zaynieva  
Eva Garkusha  
07:00
1. runda klasyf.
Lucia Peyre  
Iana Tishchenko  
kobiety singel ceglana Egypt W15 Cairo sety 1 2 3 4 5
09:00
2. runda klasyf.
Tina Cvetkovic  
Alica Rusova  
09:00
2. runda klasyf.
Clara Vlasselaer  
Jessie Aney  
09:00
2. runda klasyf.
Amira Badawi  
Zoe Howard  
09:00
2. runda klasyf.
Amelie Claire Montalvo Lundy  
Jelena Stojanovic  
10:00
2. runda klasyf.
Zoziya Kardava  
Izabela Heinzova  
10:00
2. runda klasyf.
Sara Akid  
Aya El Sayed  
10:00
2. runda klasyf.
Aya El Aouni  
Alisa Axyanova  
11:30
2. runda klasyf.
Jennifer Luikham  
Iuliia Nikitina  
11:30
2. runda klasyf.
Marie Mettraux  
Anna Borovinskaya  
11:30
2. runda klasyf.
Marian Gomez Pezuela Cano  
Saumya Vig  
11:30
2. runda klasyf.
Smriti Bhasin  
Rita Atik  
12:30
2. runda klasyf.
Noel Saidenova  
Salma Abdel Rahim  
kobiety singel twarda Tunisia W15 Monastir sety 1 2 3 4 5
11:00
Klasyf.
Helena Narmont  
Amal Gati  
11:00
Klasyf.
Alina Michalitsch  
Lola Mireille Glantz  
11:00
Klasyf.
Elena Milovanovic  
Chahd Berriri  
11:00
Klasyf.
Angelina Graovac  
Nour Gueblaoui  
11:00
Klasyf.
Wiem Boubaker  
Ghalia Guizani  
12:00
Klasyf.
Giulia Crescenzi  
Nikol Palecek  
mężczyźni debel ceglana Portugal Maia Challenger sety 1 2 3 4 5
11:00
1. runda
Pavel Kotov/Alexey Vatutin  
Andrea Arnaboldi/Riccardo Bonadio  
<