Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Klasyf.
Julian Lenz 2 6 6 7
Johannes Haerteis 1 74 4 65
08.11.20
Klasyf.
Mathias Bourgue 2 6 6 6
Jack Draper 1 75 4 4
08.11.20
Klasyf.
Brayden Schnur 2 4 6 6
Evgeny Karlovskiy 1 6 4 1
08.11.20
Klasyf.
Tomas Machac 2 6 7
Mats Rosenkranz 0 3 66
mężczyźni singel twarda USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Klasyf.
Thomaz Bellucci 2 1 7 6
Alexander Ritschard 1 6 62 3
08.11.20
Klasyf.
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Patrick Kypson 0 4 3
08.11.20
Klasyf.
Christian Harrison 2 6 6 6
Nicolas Mejia 1 77 3 2
08.11.20
Klasyf.
Kevin King 2 7 6
Nicolas Alvarez 0 64 0
mężczyźni singel dywanowa Germany Eckental Challenger sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Sebastian Korda 2 6 6
Ramkumar Ramanathan 0 4 4
mężczyźni singel twarda USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Alexis Galarneau 2 6 6
Roberto Quiroz 0 2 1
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
08.11.20
1. runda klasyf.
Toby Martin 2 6 6
Theodoros Mitsakos 0 1 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Matic Spec 2 6 6
Jakub Paul 0 2 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Luke Johnson 2 6 6
Max Basing 0 4 0
08.11.20
1. runda klasyf.
Billy Harris 2 5 6 10
Naoki Tajima 1 7 1 7
08.11.20
1. runda klasyf.
Dominik Recek 2 6 4 10
Luca Castelnuovo 1 2 6 7
08.11.20
1. runda klasyf.
Gerardo Lopez Villasenor 2 6 6
Leopold Zima 0 4 0
08.11.20
1. runda klasyf.
Daniel Cukierman 2 6 6
Gianmarco Ferrari 0 3 4
08.11.20
Finał
Evan Furness 2 6 2 7
Lucas Catarina 1 1 6 5
08.11.20
1. runda klasyf.
Jordan Hasson 2 7 6
Sergis Kyratzis 0 63 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Mateus Alves (2001) 2 6 6
Ioannis Kountourakis 0 0 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Stuart Parker 2 6 6
Domagoj Biljesko 0 3 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Sean Hodkin 2 5 6 10
Roman Andres Burruchaga 1 7 3 5
08.11.20
1. runda klasyf.
Yair Sarouk 2 6 6
Jason Janis 0 1 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Federico Arnaboldi 2 6 6
Mircea-Alexandru Jecan 0 4 4
08.11.20
1. runda klasyf.
Cezar Cretu (ROU) 2 6 6
Andrea Bolla 0 4 4
08.11.20
1. runda klasyf.
Sahar Simon 2 7 7
Neil Oberleitner 0 65 5
08.11.20
1. runda klasyf.
Tadeas Paroulek 2 6 6
Igor Solomatin 0 2 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Nicholas David Ionel 2 6 6
Austin Ansari (USA) 0 2 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Valentin Royer 2 6 6
Matic Dimic 0 1 4
08.11.20
1. runda klasyf.
Sebastian Gima 2 7 6
Josip Krstanovic 0 65 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Tomas Jirousek 2 6 6
Edoardo Lavagno 0 3 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Rafael Giotis 2 7 6
Stefan Palosi 0 66 3
08.11.20
1. runda klasyf.
Ioannis Xilas 2 6 5 10
Michalis Sakellaridis 1 2 7 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Aristotelis Thanos 2 6 6
Martin Van Der Meerschen 0 1 0
08.11.20
1. runda klasyf.
Marko Topo 2 1 6 10
Mick Veldheer 1 6 3 8
mężczyźni singel halowa Estonia M15 Parnu sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Otto Virtanen 2 6 6
Yan Sabanin 0 3 0
mężczyźni singel twarda Portugal M15 Quinta Do sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Półfinał
Michael Geerts 2 6 6
Sebastian Fanselow 0 3 3
08.11.20
Finał
Nuno Borges 2 6 6
Michael Geerts 0 0 1
08.11.20
Półfinał
Nuno Borges 2 6 3 6
Antoine Escoffier 1 3 6 3
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
08.11.20
1. runda klasyf.
Ivan Sergeyev 2 7 1 11
Daisuke Sumizawa 1 60 6 9
08.11.20
1. runda klasyf.
Vladimir Uzhylovsky 2 6 6
Hans Albert Schubert 0 3 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Petr Michnev 2 6 6
Zakai Stone 0 0 1
08.11.20
Finał
Alessandro Bega 2 6 6
Petros Chrysochos 0 4 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Yaraslav Shyla 2 6 6
Omar El Shehawy 0 2 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Luis Patino 2 6 6
Ignacio Barrios 0 0 0
08.11.20
1. runda klasyf.
Tomas Papik 2 6 6
Dylan Salton 0 4 3
08.11.20
1. runda klasyf.
Issei Okamura 2 6 6
Shahar Gabay 0 0 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Danylo Veremeychuk 2 2 6 10
Seth Seely 1 6 2 7
08.11.20
1. runda klasyf.
Aleksei Khomich 2 6 6 10
Amr Asrawy 1 73 2 8
08.11.20
1. runda klasyf.
Juan Bautista Otegui 2 6 6
Omar El-Moslemany 0 0 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Davud Amirov 2 7 6
Omar Loutfy 0 5 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Simon Beaupain 2 7 6
Maxim Krapivin 0 61 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Andres Gabriel Ciurletti 2 6 7
Akram El Sallaly 0 2 65
08.11.20
1. runda klasyf.
Philip Bachmaier 2 7 1 10
Mariano Navone 1 65 6 7
08.11.20
1. runda klasyf.
Siddhant Banthia 2 6 6
Mohamad Gomaa 0 2 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Alastair Gray 2 4 6 10
Niels Visker 1 6 2 7
08.11.20
1. runda klasyf.
Adham Gaber 2 6 6
Connor Kruger 0 4 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Tristan Boyer 2 6 6
Faris Zakaryia 0 3 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Illya Beloborodko 2 6 6
Janos Fekete 0 1 3
08.11.20
1. runda klasyf.
Dalibor Svrcina 2 6 6
Denis Parshutin 0 3 0
08.11.20
1. runda klasyf.
Alec Beckley 2 6 6
Muhammad Ragy 0 0 0
08.11.20
1. runda klasyf.
Keisuke Saitoh 2 6 6
Bekkhan Atlangeriev 0 0 3
08.11.20
1. runda klasyf.
Lilian Breut 2 6 6
Leonid Sheyngezikht 0 1 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Luc Koenig 2 6 4 10
Lazar Vojinovic 1 4 6 6
08.11.20
1. runda klasyf.
Raphael Collignon 2 6 6
Kristof Minarik 0 2 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Matej Galik 2 6 6
Preston Connor 0 2 1
mężczyźni singel halowa Italy Parma Challenger sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Cedrik-Marcel Stebe 2 6 6
Liam Broady 0 4 4
mężczyźni singel halowa France Paris sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Daniil Medvedev 2 5 6 6
Alexander Zverev 1 7 4 1
mężczyźni singel halowa Bulgaria Sofia sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Klasyf.
Gilles Simon 2 6 6
Illya Marchenko 0 2 3
08.11.20
Klasyf.
Viktor Troicki 2 6 6
Fabrizio Ornago 0 2 4
08.11.20
1. runda
John Millman 2 6 6
Adrian Andreev 0 3 1
08.11.20
1. runda
Radu Albot 2 6 6
Yuichi Sugita 0 4 1
08.11.20
Klasyf.
Aslan Karatsev 2 7 6
Marc-Andrea Huesler 0 62 4
08.11.20
Klasyf.
Taro Daniel 2 6 6
Martin Klizan 0 3 4
kobiety singel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Klasyf.
Stefanie Voegele 2 6 3 6
Lesley Kerkhove 1 2 6 2
08.11.20
Klasyf.
Tereza Martincova 2 6 1 6
Sabine Lisicki 1 2 6 3
08.11.20
Klasyf.
Oceane Dodin 2 6 7
Laura-Ioana Paar 0 2 5
08.11.20
Klasyf.
Anhelina Kalinina 1 6 4
Katarina Zavatska krecz 0 0 0
08.11.20
Klasyf.
Harmony Tan 1 4
Jaqueline Cristian krecz 0 1
08.11.20
Klasyf.
Jana Fett 2 6 4 6
Irina Maria Bara 1 1 6 2
kobiety singel ceglana USA W100 Charleston sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Mayar Sherif 2 6 6
Katarzyna Kawa 0 2 3
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
08.11.20
1. runda klasyf.
Julia Kimmelmann 2 6 6
Beloslava Veleva 0 1 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Ani Amiraghyan 2 6 6
Antonia Schmidt 0 3 4
08.11.20
1. runda klasyf.
Elena-Teodora Cadar 2 7 6
Koral Koldobski 0 5 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Karola Patricia Bejenaru 2 6 6
Alexandra Vasilyeva 0 1 4
08.11.20
1. runda klasyf.
Kristyna Hrabalova 1 6 4
Danielle Daley krecz 0 2 0
08.11.20
1. runda klasyf.
Emily Welker 2 6 6
Saara Orav 0 4 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Sonja Krtenova 2 6 6
Anna Markvartova 0 1 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Irene Lavino 2 7 6
Perla Nieuwboer 0 66 4
08.11.20
1. runda klasyf.
Alica Rusova 2 6 6
Marina Davtyan 0 4 4
08.11.20
1. runda klasyf.
Magdalini Adaloglou 2 6 4
Giulia Crescenzi 0 2 1
08.11.20
Finał
Gergana Topalova 2 6 6
Romy Koelzer 0 4 0
08.11.20
1. runda klasyf.
Nicole Khirin 2 6 0 10
Stefana Lazar 1 4 6 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Ayumi Koshiishi 2 6 6
Anita Bertoloni 0 3 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Alicia Melosch 2 5 6 13
Yarden Akler 1 7 4 11
08.11.20
1. runda klasyf.
Zoziya Kardava 2 6 2 10
Eleni Christofi 1 3 6 7
08.11.20
1. runda klasyf.
Lola Marandel 2 6 6
Natalie Kohoutkova 0 1 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Linda Sevcikova 2 6 6
Lilly Elida Haseth 0 3 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Eliz Maloney 2 6 6
Nefeli Zafeiri 0 1 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Shavit Kimchi 2 6 4 11
Maileen Nuudi 1 4 6 9
08.11.20
1. runda klasyf.
Matilde Mariani 2 6 6
Gabriela Duca 0 4 3
08.11.20
1. runda klasyf.
Zoe Howard 2 6 7
Laura Svatikova 0 1 64
08.11.20
1. runda klasyf.
Andreea Velcea 2 6 6
Adela Moravcova 0 3 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Ziva Falkner 2 6 2 10
Elina Nepliy 1 3 6 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Beatris Spasova 2 6 7
Denisa Hindova 0 4 5
08.11.20
1. runda klasyf.
Ralitsa Alexandrova 2 6 6
Tereza Krenkova 0 3 1
kobiety singel halowa Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Lara Salden 2 6 6
Susan Bandecchi 0 4 3
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
08.11.20
1. runda klasyf.
Anna Brogan 2 6 6
Polina Gubina 0 2 3
08.11.20
1. runda klasyf.
Maria Fernanda Navarro Oliva 2 6 6
Emma Van Poppel 0 3 2
08.11.20
Finał
Iryna Shymanovich 2 6 7
Jessie Aney 0 3 5
08.11.20
1. runda klasyf.
Anna Ulyashchenko 2 6 6
Katarina Kozarov 0 4 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Viktoriia Kalinina 2 6 6
Salma Abdel Rahim 0 4 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Laure Line Glaude 2 7 6
Marian Gomez Pezuela Cano 0 65 2
08.11.20
1. runda klasyf.
Giulia Morlet 2 6 6
Midori Castillo Meza 0 0 3
08.11.20
1. runda klasyf.
Norhan Hesham 2 7 6
Larisa Bekmetova 0 62 4
08.11.20
1. runda klasyf.
Eszter Meri 2 6 6
Amira Badawi 0 1 3
08.11.20
1. runda klasyf.
Jasmijn Gimbrere 2 7 6
Polina Iatcenko 0 61 4
08.11.20
1. runda klasyf.
Solana Sierra 2 6 6
Anna Borovinskaya 0 2 0
08.11.20
1. runda klasyf.
Vladlena Bokova 2 6 7 10
Angelika Shapovalova 1 71 5 7
08.11.20
1. runda klasyf.
Anastasia Kovaleva 2 7 6
Eva Garkusha 0 5 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Jenna Defalco 2 6 6
Alisa Axyanova 0 3 3
08.11.20
1. runda klasyf.
Demi Tran 2 7 6
Zoe Hitt 0 5 1
08.11.20
1. runda klasyf.
Amelie Claire Montalvo Lundy 2 6 6 10
Saumya Vig 1 76 0 3
mężczyźni debel twarda USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Charles Broom/Matias Soto 2 2 6 10
Liam Draxl/Aleksandar Kovacevic 1 6 2 5
mężczyźni debel twarda Portugal M15 Quinta Do sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Ćwierćfinał
Francisco Cabral/Luis Faria 2 7 6
Viktor Galovic/Mark Vervoort 0 69 4
08.11.20
Półfinał
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 2 10
Francisco Cabral/Luis Faria 1 1 6 4
08.11.20
Finał
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 2 7 6
Jonathan Binding/Yann Wojcik 0 63 1
08.11.20
Półfinał
Jonathan Binding/Yann Wojcik 2 6 3 10
Max Andrews/David Volfson 1 2 6 5
mężczyźni debel halowa France Paris sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Felix Auger Aliassime/Hubert Hurkacz 2 6 7 10
Mate Pavic/Bruno Soares 1 73 67 2
kobiety debel ceglana USA W100 Charleston sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Magdalena Frech/Katarzyna Kawa 2 4 6 10
Astra Sharma/Mayar Sherif 1 6 4 2
kobiety debel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
08.11.20
Finał
Ksenia Laskutova/Daria Mishina 2 7 6 12
Valentina Ryser/Lulu Sun 1 63 72 10
<