Tenis na żywo, tenisowe statystyki, wyniki tenisa live

mężczyźni singel halowa Slovakia Bratislava Challenger sety 1 2 3 4 5
07.11.20
1. runda klasyf.
Julian Lenz 2 6 6
Vadym Ursu 0 1 2
07.11.20
1. runda klasyf.
Mathias Bourgue 2 6 6
Tobias Simon 0 4 2
07.11.20
1. runda klasyf.
Evgeny Karlovskiy 2 6 4 6
Lukas Palovic 1 3 6 2
07.11.20
1. runda klasyf.
Brayden Schnur 2 7 6
Lukas Pokorny 0 5 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Johannes Haerteis 1 1
Maxime Janvier krecz 0 0
07.11.20
1. runda klasyf.
Mats Rosenkranz 2 4 6 6
Alexey Vatutin 1 6 4 4
07.11.20
1. runda klasyf.
Tomas Machac 2 6 6
Michal Novansky 0 0 1
07.11.20
1. runda klasyf.
Jack Draper 2 6 7
Elmar Ejupovic 0 2 65
mężczyźni singel twarda USA Cary Challenger sety 1 2 3 4 5
07.11.20
1. runda klasyf.
Thomaz Bellucci 2 6 6
Zane Khan 0 2 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Aleksandr Nedovesov 2 6 6
Dennis Novikov 0 4 4
07.11.20
1. runda klasyf.
Alexander Ritschard 2 6 6
Strong Kirchheimer 0 3 4
07.11.20
1. runda klasyf.
Christian Harrison 2 6 6
Jc Aragone 0 1 4
07.11.20
1. runda klasyf.
Kevin King 2 6 6
Brian Cernoch 0 3 4
07.11.20
1. runda klasyf.
Nicolas Alvarez 2 6 6
Ryan Shane 0 3 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Nicolas Mejia 2 2 7 7
Stefan Kozlov 1 6 5 62
07.11.20
1. runda klasyf.
Patrick Kypson 2 7 6 7
Chun Hsin Tseng 1 5 73 5
mężczyźni singel dywanowa Germany Eckental Challenger sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Ramkumar Ramanathan 2 4 6 6
Marvin Moeller 1 6 1 1
07.11.20
Półfinał
Sebastian Korda 2 6 6
Ilya Ivashka 0 2 4
mężczyźni singel twarda USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Roberto Quiroz 2 7 2 6
Liam Draxl 1 5 6 3
07.11.20
Półfinał
Alexis Galarneau 2 7 6
Brandon Holt 0 5 3
mężczyźni singel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Lucas Catarina 2 6 4 7
Ryan Peniston 1 4 6 5
07.11.20
Półfinał
Evan Furness 2 6 6
Francesco Forti 0 2 4
mężczyźni singel halowa Estonia M15 Parnu sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Yan Sabanin 1 5
Mattias Siimar krecz 0 0
07.11.20
Półfinał
Otto Virtanen 2 6 7
Patrik Niklas-Salminen 0 2 66
mężczyźni singel twarda Portugal M15 Quinta Do sety 1 2 3 4 5
07.11.20
2. runda
Tsung-Hua Yang 2 6 6
Antoine Bellier 0 4 4
07.11.20
Ćwierćfinał
Antoine Escoffier 2 6 6
Matteo Arnaldi 0 1 0
07.11.20
2. runda
Antoine Escoffier 2 6 6
Arthur Fery 0 4 4
07.11.20
Ćwierćfinał
Sebastian Fanselow 2 6 6
Tsung-Hua Yang 0 1 3
07.11.20
2. runda
Sebastian Fanselow 2 6 6
Luis Faria 0 4 3
07.11.20
2. runda
Joao Monteiro 2 6 6
Viktor Galovic 0 4 4
07.11.20
2. runda
Michael Geerts 2 7 7
Pedro Araujo 0 67 64
07.11.20
Ćwierćfinał
Michael Geerts 2 4 6 6
Francisco Cabral 1 6 4 3
07.11.20
Ćwierćfinał
Nuno Borges 2 6 6
Joao Monteiro 0 2 3
07.11.20
2. runda
Nuno Borges 2 6 6
Genaro Alberto Olivieri 0 2 1
07.11.20
2. runda
Francisco Cabral 2 4 6 6
Edoardo Graziani 1 6 3 4
07.11.20
2. runda
Matteo Arnaldi 2 6 7
David Volfson 0 1 5
mężczyźni singel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Alessandro Bega 2 6 6
Vladyslav Orlov 0 1 4
07.11.20
Półfinał
Petros Chrysochos 2 1 6 6
Marek Gengel 1 6 2 1
mężczyźni singel halowa Italy Parma Challenger sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Cedrik-Marcel Stebe 2 5 6 6
Quentin Halys 1 7 3 3
07.11.20
Półfinał
Liam Broady 2 4 6 6
Andrea Arnaboldi 1 6 3 4
mężczyźni singel halowa France Paris sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Daniil Medvedev 2 6 7
Milos Raonic 0 4 64
07.11.20
Półfinał
Alexander Zverev 2 6 7
Rafael Nadal 0 4 5
mężczyźni singel halowa Bulgaria Sofia sety 1 2 3 4 5
07.11.20
1. runda klasyf.
Gilles Simon 2 6 6
Luke Saville 0 4 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Illya Marchenko 2 7 6
Jozef Kovalik 0 5 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Viktor Troicki 2 6 6 6
Evgeny Donskoy 1 4 72 4
07.11.20
1. runda klasyf.
Martin Klizan 2 7 6
Max Purcell 0 5 4
07.11.20
1. runda klasyf.
Fabrizio Ornago 2 6 1 6
Gabriel Donev 1 3 6 2
07.11.20
1. runda klasyf.
Aslan Karatsev 2 6 6
Alexander Donski 0 2 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Taro Daniel 2 6 6
Zdenek Kolar 0 4 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Marc-Andrea Huesler 2 6 7
Frederico Ferreira Silva 0 4 5
kobiety singel halowa Austria Linz sety 1 2 3 4 5
07.11.20
1. runda klasyf.
Stefanie Voegele 2 6 6
Veronika Bokor 0 3 1
07.11.20
1. runda klasyf.
Sabine Lisicki 2 7 6
Bibiane Schoofs 0 5 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Laura-Ioana Paar 1 5 7 2
Rebecca Sramkova krecz 0 7 5 0
07.11.20
1. runda klasyf.
Lesley Kerkhove 2 3 6 7
Ulrikke Eikeri 1 6 1 5
07.11.20
1. runda klasyf.
Tereza Martincova 2 6 4 6
Jodie Anna Burrage 1 3 6 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Irina Maria Bara 2 2 6 6
Katharina Gerlach 1 6 3 4
07.11.20
1. runda klasyf.
Oceane Dodin 2 6 6
Reka-Luca Jani 0 0 0
07.11.20
1. runda klasyf.
Anhelina Kalinina 2 2 6 6
Isabella Shinikova 1 6 3 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Harmony Tan 2 6 6
Kamilla Rakhimova 0 2 2
07.11.20
1. runda klasyf.
Jaqueline Cristian 2 6 6
Mira Antonitsch 0 2 4
07.11.20
1. runda klasyf.
Jana Fett 2 6 6
Mayo Hibi 0 2 3
07.11.20
1. runda klasyf.
Katarina Zavatska 2 6 6 6
Ana Konjuh 1 73 4 2
kobiety singel ceglana USA W100 Charleston sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Katarzyna Kawa 2 6 6
Renata Zarazua 0 4 3
07.11.20
Półfinał
Mayar Sherif 1 3 6 4
Misaki Doi krecz 0 6 3 3
kobiety singel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Romy Koelzer 2 6 3 6
Andreea Rosca 1 2 6 2
07.11.20
Półfinał
Gergana Topalova 1 6 3
Elysia Bolton krecz 0 1 2
kobiety singel halowa Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Susan Bandecchi 2 6 6
Alina Charaeva 0 4 0
07.11.20
Półfinał
Lara Salden 2 6 7
Yuriko Miyazaki 0 1 5
kobiety singel halowa Italy W15 Ortisei sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Finał
Federica Di Sarra 2 6 6
Kathinka Von Deichmann 0 3 3
kobiety singel twarda Egypt W15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Iryna Shymanovich 2 6 6
Sandra Samir 0 3 3
07.11.20
Półfinał
Jessie Aney 2 2 6 6
Daria Mishina 1 6 1 3
mężczyźni debel dywanowa Germany Eckental Challenger sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Finał
Dustin Brown/Antoine Hoang 2 6 7 13
Lloyd Glasspool/Alex Lawson 1 78 5 11
mężczyźni debel twarda USA M15 Fayetteville sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Liam Draxl/Aleksandar Kovacevic 2 6 6 10
Alexandre Reco/Nicolas Rousset 1 74 4 5
07.11.20
Półfinał
Charles Broom/Matias Soto 2 6 6
Jody Maginley/Justin Roberts 0 1 3
mężczyźni debel twarda Greece M15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Corentin Denolly/Jonathan Eysseric 2 6 6
Uladzimir Ignatik/Mircea-Alexandru Jecan 0 3 3
07.11.20
Finał
Mateus Alves (2001)/Facundo Diaz Acosta 2 4 6 10
Corentin Denolly/Jonathan Eysseric 1 6 3 4
07.11.20
Półfinał
Mateus Alves (2001)/Facundo Diaz Acosta 2 6 6
Ryan Peniston/Michail Pervolarakis 0 3 4
mężczyźni debel halowa Estonia M15 Parnu sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Finał
Johannes Seeman/Siim Troost 2 6 3 10
Vladimir Ivanov/Yan Sabanin 1 3 6 6
mężczyźni debel twarda Portugal M15 Quinta Do sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Ćwierćfinał
Matheus Pucinelle De Almeida/Joao Lucas Reis Da Silva 2 6 1 10
Gastao Elias/Goncalo Falcao 1 4 6 7
07.11.20
Ćwierćfinał
Jonathan Binding/Yann Wojcik 2 6 3 10
Nicolas Barrientos/Tsung-Hua Yang 1 3 6 7
mężczyźni debel twarda Egypt M15 Sharm El sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Finał
Arjun Kadhe/Vladyslav Manafov 2 6 6
Vladyslav Orlov/Francesco Vilardo 0 1 3
mężczyźni debel halowa France Paris sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Felix Auger Aliassime/Hubert Hurkacz 2 6 1 10
Lukasz Kubot/Marcelo Melo 1 2 6 5
07.11.20
Półfinał
Mate Pavic/Bruno Soares 2 6 7
Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin 0 3 64
kobiety debel ceglana USA W100 Charleston sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Półfinał
Magdalena Frech/Katarzyna Kawa 2 7 6
Ingrid Neel/Caitlin Whoriskey 0 65 2
07.11.20
Półfinał
Astra Sharma/Mayar Sherif 2 7 7
Allura Zamarripa/Maribella Zamarripa 0 62 5
kobiety debel ceglana Greece W15 Heraklion sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Finał
Alica Rusova/Nina Stadler 2 6 6
Johana Markova/Nika Radisic 0 0 4
kobiety debel halowa Portugal W15 Lousada sety 1 2 3 4 5
07.11.20
Finał
Arianne Hartono/Yuriko Miyazaki 2 6 5 10
Riya Bhatia/Ines Murta 1 1 7 7
<