INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zuzana Zalabska vs. Manon Peral - Wzajemne mecze
19.08.13 | 2. runda | Zuzana Zalabska | Manon Peral | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Prague | ceglana |
Zuzana Zalabska form & Manon Peral form
Zuzana Zalabska - ostatnie mecze
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
22.07.16 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pribylova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.07.16 2. runda | vs. Nastja Kolar | 6-3, Nastja Kolar - krecz | szczegóły meczu | |
19.07.16 1. runda | vs. Angelina Shakhraychuk | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Tereza Prochazkova | 6-1, 7-62 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda | vs. Nikola Vajdova | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Ćwierćfinał | vs. Katharina Lehnert | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
17.08.15 1. runda | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
20.07.15 Ćwierćfinał | vs. Karolina Muchova | 6-0, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.15 Półfinał | vs. Maria Marfutina | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.15 1. runda | vs. Lisa Friess | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.07.15 Finał | vs. Diana Sumova | 5-7, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.15 2. runda | vs. Anna Vrbenska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
13.07.15 1. runda | vs. Katerina Vankova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.15 Klasyf. | vs. Adrijana Lekaj | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.07.15 1. runda klasyf. | vs. Katerina Kramperova | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.07.15 2. runda klasyf. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
13.10.14 1. runda | vs. Yasmyn Gulman | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.14 2. runda | vs. Katerina Kramperova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
06.10.14 1. runda | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
08.09.14 2. runda | vs. Kristyna Rouckova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.09.14 Ćwierćfinał | vs. Petra Krejsova | 7-62, 2-6, 0-2, - Zuzana Zalabska - krecz | szczegóły meczu | |
08.09.14 1. runda | vs. Teresa Malikova | 6-4, 4-6, 7-60 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.14 Ćwierćfinał | vs. Petra Krejsova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.14 Półfinał | vs. Eva Rutarova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.14 1. runda | vs. Diana Sumova | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.09.14 2. runda | vs. Nikola Frankova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.14 Finał | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Leipzig - ceglana | ||||
11.08.14 1. runda | vs. Jade Suvrijn | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.08.14 2. runda | vs. Conny Perrin | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorg - ceglana | ||||
21.07.14 Ćwierćfinał | vs. Iva Mekovec | 0-6, 6-0, 3-6 | szczegóły meczu |
Manon Peral - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.11.19 1. runda | vs. Ines Nicault | 7-65, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.11.19 Klasyf. | vs. Vasanti Shinde | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.11.19 Klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Canteri | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Margot Yerolymos | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Dijon - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Marie Temin | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.07.19 2. runda | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.07.19 1. runda | vs. Thais Castiglioni | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
18.03.19 Klasyf. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | - Manon Peral - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Juliane Triebe | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 6-0, 1-0, Angelina Graovac - krecz | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-5, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
20.02.19 1. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sewing | 7-68, 4-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 Klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.02.19 1. runda | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.02.19 Klasyf. | vs. Maria Tanasescu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
06.02.19 Klasyf. | vs. Sasha Hill | 2-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Amal Gati | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
12.11.18 Klasyf. | vs. Maja Issler | - Manon Peral - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
08.11.18 2. runda | vs. Tamara Curovic | 6-74, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.18 1. runda | vs. Valentine Bacher | Valentine Bacher - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Ilaria Sposetti | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
11.10.18 2. runda | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |