MECZ
11.10.10 | 1. runda | Zuzana Ondraskova | Kristina Barrois | 7-5, 6-2 | Torhout | halowa |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zuzana Ondraskova vs. Kristina Barrois - Wzajemne mecze
11.10.10 | 1. runda | Zuzana Ondraskova | Kristina Barrois | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | Torhout | halowa |
22.02.10 | 2. runda | Kristina Barrois | Zuzana Ondraskova | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | Biberach | halowa |
14.09.09 | 1. runda | Zuzana Ondraskova | Kristina Barrois | 6-2, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | Mestre | ceglana |
23.02.09 | 1. runda | Kristina Barrois | Zuzana Ondraskova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Biberach | halowa |
Zuzana Ondraskova form & Kristina Barrois form
Zuzana Ondraskova - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
10.01.13 1. runda klasyf. | vs. Tammi Patterson | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
20.08.12 1. runda | vs. Sandra Zahlavova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Trnava - ceglana | ||||
30.07.12 1. runda | vs. Dinah Pfizenmaier | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
23.07.12 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Torun - ceglana | ||||
02.07.12 2. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.07.12 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kowalak | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Gastein - ceglana | ||||
13.06.12 1. runda | vs. Chiara Scholl | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Leimen - halowa | ||||
13.02.12 1. runda | vs. Anna Zaja | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.11 1. runda | vs. Jie Zheng | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
24.05.11 1. runda | vs. Caroline Garcia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
30.05.11 1. runda | vs. Nikola Horakova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.05.11 2. runda | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, - Zuzana Ondraskova - krecz | szczegóły meczu | |
Brussels - ceglana | ||||
17.05.11 1. runda | vs. Irina Falconi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
09.05.11 1. runda | vs. Petra Cetkovska | 0-6, 6-4, 0-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - ceglana | ||||
04.04.11 1. runda | vs. Anastasia Rodionova | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Miami - twarda | ||||
23.03.11 1. runda | vs. Kimiko Date | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
11.03.11 2. runda | vs. Francesca Schiavone | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.03.11 1. runda | vs. Lauren Davis | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
01.03.11 1. runda | vs. Lucie Hradecka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - ceglana | ||||
21.02.11 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
15.02.11 1. runda | vs. Petra Martic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
07.02.11 1. runda | vs. Nina Bratchikova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.11 1. runda | vs. Jelena Dokic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sydney - twarda | ||||
07.01.11 1. runda klasyf. | vs. Vera Dushevina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
04.01.11 1. runda | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Torhout - halowa | ||||
11.10.10 2. runda | vs. Mona Barthel | 7-64, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.10.10 1. runda | vs. Kristina Barrois | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Saint Malo - ceglana | ||||
20.09.10 1. runda | vs. Claire De Gubernatis | 6-0, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.09.10 Ćwierćfinał | vs. Olivia Sanchez | 6-2, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.10 2. runda | vs. Stephanie Cohen-Aloro | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Kristina Barrois - ostatnie mecze
Luxembourg - halowa | ||||
12.10.14 2. runda klasyf. | vs. Lucie Hradecka | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.14 1. runda klasyf. | vs. Mathilde Johansson | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
20.08.14 1. runda klasyf. | vs. Olivia Rogowska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bad Saulgau - ceglana | ||||
28.07.14 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce | 6-2, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.07.14 2. runda | vs. Pia Konig | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.14 1. runda | vs. Carolin Daniels | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sobota / - ceglana | ||||
21.07.14 1. runda | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
14.07.14 1. runda | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Bad Gastein - ceglana | ||||
07.07.14 Klasyf. | vs. Irina Falconi | 6-2, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.07.14 1. runda klasyf. | vs. Katerina Kramperova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
09.06.14 2. runda | vs. Anna Klasen | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.06.14 Ćwierćfinał | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.06.14 1. runda | vs. Elitsa Kostova | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Nurnberg - ceglana | ||||
17.05.14 2. runda klasyf. | vs. Petra Martic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.14 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cagnes Sur - ceglana | ||||
05.05.14 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Bua | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.05.14 Klasyf. | vs. Richel Hogenkamp | 0-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.05.14 2. runda klasyf. | vs. Maria Joao Koehler | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Oeiras - ceglana | ||||
27.04.14 2. runda klasyf. | vs. Kristina Mladenovic | 6-77, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.04.14 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Dabrowski | 0-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Stuttgart - ceglana | ||||
19.04.14 1. runda klasyf. | vs. Annika Beck | 7-64, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
24.03.14 1. runda klasyf. | vs. Maria Joao Koehler | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.03.14 Klasyf. | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.03.14 2. runda klasyf. | vs. Sandra Zaniewska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Preston - halowa | ||||
03.03.14 Klasyf. | vs. Martina Borecka | 6-4, 3-3, Martina Borecka - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.14 1. runda | vs. Carina Witthoeft | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beinasco - ceglana | ||||
24.02.14 1. runda | vs. Maria-Elena Camerin | 2-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
Kreuzlingen - dywanowa | ||||
17.02.14 1. runda | vs. Martina Borecka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.02.14 Ćwierćfinał | vs. Michaella Krajicek | 6-1, 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.02.14 2. runda | vs. Conny Perrin | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu |