MECZ
27.09.19 | Ćwierćfinał | Zoziya Kardava | Margarita Lazareva | 6-2, 6-1 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Zoziya Kardava | Margarita Lazareva | |
1. podanie % | 26/37 (70%) | 42/58 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 19/26 (73%) | 16/42 (38%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/11 (18%) | 3/16 (19%) |
Zdobyte break-ball | 8/14 (57%) | 3/4 (75%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/58 (67%) | 16/37 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 60/95 (63%) | 35/95 (37%) |
Double foul | 5 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Zoziya Kardava | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Margarita Lazareva | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Zoziya Kardava | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-0 | ||
Zoziya Kardava | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Margarita Lazareva | |
0-0, 0-15 | ||
Zoziya Kardava | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Zoziya Kardava | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
1-0 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Zoziya Kardava | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Margarita Lazareva | |
0-0 | ||
4-1 | Margarita Lazareva | |
0-0, 15-15 | ||
Zoziya Kardava | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zoziya Kardava vs. Margarita Lazareva - Wzajemne mecze
27.09.19 | Ćwierćfinał | Zoziya Kardava | Margarita Lazareva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Zoziya Kardava form & Margarita Lazareva form
Zoziya Kardava - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.22 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.22 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.10.22 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Margarita Lazareva - ostatnie mecze
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 2. runda klasyf. | vs. Anna Zaja | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Paula Cabrer | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
11.03.20 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - halowa | ||||
24.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
18.02.20 Klasyf. | vs. Mariana Drazic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.02.20 2. runda klasyf. | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Alisa Axyanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.02.20 1. runda | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 7-65, 7-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
18.12.19 1. runda | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
15.12.19 1. runda | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Anne-Sophie Morandais | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
07.11.19 2. runda | vs. Anastasia Grymalska | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.11.19 1. runda | vs. Heydi Doldan | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
15.10.19 1. runda | vs. Pia Brglez | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Telavi - ceglana | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Anna Martemyanova | 6-2, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Zoziya Kardava | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Dona Abo Habaga | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.09.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
18.09.19 1. runda | vs. Sem Wensveen | 7-5, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
13.09.19 Ćwierćfinał | vs. Sandra Samir | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.09.19 2. runda | vs. Minami Akiyama | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.09.19 1. runda | vs. Angelika Shapovalova | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
05.09.19 2. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
29.08.19 2. runda | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Urszula Nebelska | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |