MECZ
10.09.19 | 1. runda | Zoziya Kardava | Camilla Diez | 6-3, 6-4 | W15 Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Zoziya Kardava | Camilla Diez | |
1. podanie % | 42/81 (52%) | 46/60 (77%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/42 (74%) | 21/46 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/39 (31%) | 4/14 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/13 (46%) | 4/14 (29%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/60 (58%) | 38/81 (47%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/141 (55%) | 63/141 (45%) |
Double foul | 16 | 2 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
08.07.95, 28 lat
08.07.95, 28 lat
Zoziya Kardava vs. Camilla Diez - Wzajemne mecze
10.09.19 | 1. runda | Zoziya Kardava | Camilla Diez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | W15 Cairo | ceglana |
Zoziya Kardava form & Camilla Diez form
Zoziya Kardava - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anna Semenova | 7-64, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Elizaveta Shebekina | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ariana Gogulina | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Alice Rame | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W50 Antalya - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-72, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Natalija Senic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Irina Balus | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.11.23 Klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Deniz Dilek | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Duru Soke | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Paavanii Paathak | 6-2, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Teja Tirunelveli | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
08.08.23 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Daria Frayman | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.22 Ćwierćfinał | vs. Mayuka Aikawa | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.11.22 2. runda | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 7-62, 5-0, Ksenia Laskutova - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.22 1. runda | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Koharu Niimi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.10.22 Półfinał | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Bianca Bulat | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Camilla Diez - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Elena Jamshidi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
04.11.19 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 0-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
06.10.19 2. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Zoziya Kardava | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Biella - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Martina Caregaro | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.05.19 Klasyf. | vs. Andre Lukosiute | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Palmanova - ceglana | ||||
04.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ana Giraldi Requena | 2-6, 6-2, 10-12 | szczegóły meczu | |
Biella - ceglana | ||||
31.07.18 1. runda | vs. Bianca Turati | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Torino - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Franze | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Aleksandra Buczynska | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.06.18 Klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.18 1. runda klasyf. | vs. Deniz Paykoc | 6-2, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.05.18 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
09.05.18 1. runda | vs. Sandra Samir | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Maria Toma | 7-5, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.03.18 1. runda klasyf. | vs. Chiara De Vito | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
04.03.18 Klasyf. | vs. Barbora Matusova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.03.18 1. runda klasyf. | vs. Madalena Peneda | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Federica Prati | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
19.02.18 2. runda klasyf. | vs. Ana Filipa Santos | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
09.10.17 Klasyf. | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.10.17 1. runda | vs. Marie Benoit | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
12.09.17 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.09.17 Klasyf. | vs. Lisa Sabino | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Kristina Tina Godec | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |