Bośnia i Hercegowina
08.10.99, 24 lat
08.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chorwacja
24.04.99, 24 lat
24.04.99, 24 lat
Zorica Spasojevic vs. Matea Mamic - Wzajemne mecze
12.06.17 | Klasyf. | Zorica Spasojevic | Matea Mamic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Maribor | ceglana |
Zorica Spasojevic form & Matea Mamic form
Zorica Spasojevic - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Azradeniz Comlek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Svetlana Iansitova | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.11.17 1. runda klasyf. | vs. Alina Povidalo | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Anna Pribylova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
25.08.17 Ćwierćfinał | vs. Polina Golubovskaya | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.17 2. runda | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.17 1. runda | vs. Teodora Mitrovic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Bojana Klincov | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Maria Petrovic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Graz - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Regina Husak | 7-69, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
11.07.17 1. runda | vs. Kristina Ostojic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.07.17 Klasyf. | vs. Viktoria Surova | 3-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.17 2. runda klasyf. | vs. Teodora Sabljarevic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sabljarevic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.07.17 2. runda klasyf. | vs. Yuliya Lysa | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Reka Szalai | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.06.17 Klasyf. | vs. Sara Marcionni | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Jana Jablonovska | 2-6, 7-60, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Moni Potrc | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Anda Karanusic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Matea Mamic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 2. runda klasyf. | vs. Tijana Spasojevic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Zoel Kastelic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.17 2. runda klasyf. | vs. Rebeka Stolmar | 3-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu |
Matea Mamic - ostatnie mecze
W15 Sibenik - ceglana | ||||
22.05.21 1. runda klasyf. | vs. Dejana Milenkovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sibenik - ceglana | ||||
16.05.21 1. runda klasyf. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anja Gal | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Podgorica - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Anna Gabric | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Szekesfehervar - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Stoilkovska | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Zagreb - ceglana | ||||
01.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Selina Pichler | 6-3, 2-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
W60 Prague - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Chantal Skamlova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tucepi - ceglana | ||||
07.05.19 1. runda klasyf. | vs. Louise Lampla | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
11.06.18 Klasyf. | vs. Giulia Pairone | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 2. runda klasyf. | vs. Franka Sindicic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
05.05.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 7-65, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Ielyzaveta Skorokhodova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.04.18 2. runda klasyf. | vs. Petra Deranja | 4-6, 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Popescu | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.09.17 Klasyf. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Jana Jablonovska | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tarvisio - ceglana | ||||
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Kristina Tina Godec | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
13.06.17 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.17 1. runda klasyf. | vs. Natalie Barbir | 2-6, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
12.06.17 2. runda klasyf. | vs. Eden Sophie Schlagenhauf | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.06.17 Klasyf. | vs. Zorica Spasojevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
05.06.17 1. runda klasyf. | vs. Dunja Stamenkovic | 2-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 2. runda klasyf. | vs. Alexa Pirok | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gadient | 1-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |