Rosja
13.10.99, 24 lat
13.10.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Belgia
19.11.01, 22 lat
19.11.01, 22 lat
Marina Timofeeva vs. Zoi Meers - Wzajemne mecze
04.11.18 | 2. runda klasyf. | Zoi Meers | Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Marina Timofeeva form & Zoi Meers form
Marina Timofeeva - ostatnie mecze
W15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Dementyeva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Tuana Tinaztepe | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Carola Cavelli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.12.18 2. runda klasyf. | vs. Zi Yi Wang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.12.18 2. runda klasyf. | vs. Mariya Poduraeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Olivia Elliott | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Andjela Vidovic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.11.18 2. runda klasyf. | vs. Marie Mettraux | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
11.11.18 1. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Zoi Meers | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
29.10.18 Klasyf. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-66, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Chikalkina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Don Benito - dywanowa | ||||
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Isabelle Haverlag | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
07.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Vdovenco | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Focsani - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Nikol Ruseva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Isha Budwal | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
French Open - ceglana | ||||
03.06.18 1. runda | vs. Emma Raducanu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
04.12.17 2. runda klasyf. | vs. Lina Glushko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
27.11.17 Klasyf. | vs. Nina Furmaniak | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.17 2. runda klasyf. | vs. Busra Polat | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Karpiuk | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Viktoriya Klimushkina | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul - ceglana | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Muazzez Demirci | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rabat - ceglana | ||||
26.12.16 Klasyf. | vs. Radia Lalami | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
29.08.16 1. runda klasyf. | vs. Tara Damnjanovic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Zoi Meers - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.03.20 2. runda klasyf. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - twarda | ||||
03.03.20 1. runda | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.03.20 2. runda klasyf. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.03.20 Klasyf. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
24.11.19 1. runda klasyf. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Guatemala - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Austin - twarda | ||||
21.10.19 1. runda klasyf. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 Klasyf. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Koksijde - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Knokke - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kaltenkirchen - ceglana | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
24.11.18 1. runda klasyf. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
05.11.18 Klasyf. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.11.18 2. runda klasyf. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
19.09.18 1. runda | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
02.09.18 2. runda klasyf. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Haren - ceglana | ||||
26.08.18 2. runda klasyf. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.18 1. runda | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Dijon - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Knokke - ceglana | ||||
07.07.18 2. runda klasyf. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |