MECZ
29.03.18 | Ćwierćfinał | Zoe Hives | Gabriella Taylor | 5-5, - krecz | Canberra | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Zoe Hives | Gabriella Taylor | |
1. podanie % | 16/25 (64%) | 23/32 (72%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 10/16 (63%) | 14/23 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 2/9 (22%) | 1/9 (11%) |
Zdobyte break-ball | 3/6 (50%) | 3/3 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 17/32 (53%) | 13/25 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 29/57 (51%) | 28/57 (49%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Zoe Hives | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Zoe Hives | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Zoe Hives | 1-2 | |
Zoe Hives | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zoe Hives | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Gabriella Taylor | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Zoe Hives | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Gabriella Taylor | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zoe Hives vs. Gabriella Taylor - Wzajemne mecze
29.03.18 | Ćwierćfinał | Zoe Hives | Gabriella Taylor | 5-5, Gabriella Taylor - krecz | szczegóły meczu | Canberra | ceglana |
10.02.18 | Półfinał | Gabriella Taylor | Zoe Hives | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | Launceston | twarda |
31.03.17 | Ćwierćfinał | Zoe Hives | Gabriella Taylor | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Mornington | ceglana |
Zoe Hives form & Gabriella Taylor form
Zoe Hives - ostatnie mecze
W35 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Gloria Jovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hanin Choukair | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
29.12.22 | vs. Katie Swan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
01.08.22 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Lena Papadakis | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Maria Sakkari | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | Priscilla Hon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 4-6, 0-1, - Zoe Hives - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-2, - Zoe Hives - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Zali Morris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Asia Muhammad | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hiroshima - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Misaki Doi | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Gabriella Taylor - ostatnie mecze
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
10.03.20 1. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-3, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Potchefstroom - twarda | ||||
05.03.20 2. runda | vs. Deniz Khazaniuk | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.03.20 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Daniela Vismane | 6-3, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.20 1. runda | vs. Eva Vedder | 7-69, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.20 Ćwierćfinał | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.02.20 2. runda | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.20 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 1-2, - Gabriella Taylor - krecz | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
27.10.19 Finał | vs. Daria Kruzhkova | 0-6, 0-3, - Gabriella Taylor - krecz | szczegóły meczu | |
26.10.19 Półfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
25.10.19 Ćwierćfinał | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.10.19 2. runda | vs. Emily Seibold | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.19 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
20.10.19 Finał | vs. Magdalena Pantuckova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.10.19 Półfinał | vs. Eva Vedder | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.10.19 Ćwierćfinał | vs. Ayla Aksu | 6-4, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
17.10.19 2. runda | vs. Anna Gabric | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Ilayda Baykan | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Myrtille Georges | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Marbella - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Woking - twarda | ||||
31.07.19 1. runda | vs. Estelle Cascino | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.19 2. runda klasyf. | vs. Ysaline Bonaventure | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.06.19 1. runda klasyf. | vs. Chloe Paquet | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
W100 Ilkley - trawiasta | ||||
18.06.19 1. runda | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu |