MECZ
11.06.18 | 1. runda | Zoe Hives | Alexandra Bozovic | 6-3, 6-1 | Singapore | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Zoe Hives | Alexandra Bozovic | |
1. podanie % | 31/50 (62%) | 24/49 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 22/31 (71%) | 16/24 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 4/25 (16%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/49 (59%) | 18/50 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Double foul | 3 | 4 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zoe Hives vs. Alexandra Bozovic - Wzajemne mecze
11.06.18 | 1. runda | Zoe Hives | Alexandra Bozovic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | Singapore | twarda |
07.01.18 | Finał | Zoe Hives | Alexandra Bozovic | 6-4, 5-7, 7-64 | szczegóły meczu | Playford | twarda |
06.03.17 | Klasyf. | Alexandra Bozovic | Zoe Hives | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | Mildura | trawiasta |
30.03.15 | 1. runda | Zoe Hives | Alexandra Bozovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | Melbourne | ceglana |
Zoe Hives form & Alexandra Bozovic form
Zoe Hives - ostatnie mecze
W35 Mildura - trawiasta | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Gloria Jovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nessa Pratt | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hanin Choukair | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.23 2. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.01.23 1. runda klasyf. | vs. Harmony Tan | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
29.12.22 | vs. Katie Swan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
01.08.22 1. runda | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Angelica Blake | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Rome - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Contrexeville - ceglana | ||||
04.07.22 1. runda | vs. Lena Papadakis | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Maria Sakkari | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.06.22 Klasyf. | vs. Priscilla Hon | Priscilla Hon - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
22.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.06.22 1. runda klasyf. | vs. Gabriela Lee | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Madrid - twarda | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Aunchisa Chanta | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Jing-Jing Lu | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
30.03.22 1. runda | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-2, 4-6, 0-1, - Zoe Hives - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bendigo - twarda | ||||
28.02.22 Klasyf. | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-2, - Zoe Hives - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Zali Morris | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
08.02.22 1. runda | vs. Asia Muhammad | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
13.01.22 2. runda klasyf. | vs. Emina Bektas | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
11.01.22 1. runda klasyf. | vs. Xinyun Han | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
27.09.19 Ćwierćfinał | vs. Abbie Myers | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.19 2. runda | vs. Nagi Hanatani | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.19 1. runda | vs. Jaimee Fourlis | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hiroshima - twarda | ||||
12.09.19 2. runda | vs. Misaki Doi | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.09.19 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.09.19 Klasyf. | vs. Miharu Imanishi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexandra Bozovic - ostatnie mecze
Hobart - twarda | ||||
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Redding - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 Klasyf. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda klasyf. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Valladolid - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Osijek - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Guimaraes - twarda | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Setubal - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Montemor - twarda | ||||
02.06.23 Ćwierćfinał | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.06.23 2. runda | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.05.23 1. runda | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Osaka - twarda | ||||
14.04.23 Ćwierćfinał | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.04.23 2. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.23 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Kashiwa - twarda | ||||
06.04.23 2. runda | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.04.23 1. runda | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
29.03.23 1. runda | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Canberra - ceglana | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |