MECZ
03.07.19 | 1. runda | Ziyue Sun | Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | W25 Tianjin | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ziyue Sun | Jia-Jing Lu | |
1. podanie % | 62/98 (63%) | 44/88 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 42/62 (68%) | 27/44 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/36 (47%) | 18/44 (41%) |
Zdobyte break-ball | 7/14 (50%) | 4/5 (80%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/88 (49%) | 39/98 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 102/186 (55%) | 84/186 (45%) |
Double foul | 7 | 13 |
Asy | 0 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
1-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ziyue Sun | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0 | ||
Ziyue Sun | 3-2 | |
4-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ziyue Sun | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ziyue Sun | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0 | ||
Ziyue Sun | 1-1 | |
1-2 | Jia-Jing Lu | |
Ziyue Sun | 2-2 | |
Ziyue Sun | 3-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ziyue Sun | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Jia-Jing Lu | |
Ziyue Sun | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-6, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 30-0 | ||
Ziyue Sun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
Ziyue Sun | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15 | ||
Ziyue Sun | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ziyue Sun vs. Jia-Jing Lu - Wzajemne mecze
11.07.19 | 2. runda | Jia-Jing Lu | Ziyue Sun | 6-1, 3-0, Jia-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | W25 Ulanqab | twarda |
03.07.19 | 1. runda | Ziyue Sun | Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | W25 Tianjin | twarda |
Ziyue Sun form & Jia-Jing Lu form
Ziyue Sun - ostatnie mecze
Australian Open - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Liuzhou - twarda | ||||
31.10.19 2. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.19 1. runda | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.10.19 Klasyf. | vs. Chang Liu | 4-6, 7-5, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Suzhou - twarda | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Siqi Cao | 2-6, 6-3, 10-5 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Yuxuan Zhang | 4-1, Yuxuan Zhang - krecz | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
05.10.19 1. runda klasyf. | vs. Xiyu Wang | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
08.09.19 Klasyf. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.09.19 1. runda klasyf. | vs. Jacqueline Cako | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Changsha - ceglana | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Fangzhou Liu | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Yixuan Li | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Qujing - halowa | ||||
17.07.19 2. runda | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.19 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 1-0, Fangzhou Liu - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Ulanqab - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-3, - Ziyue Sun - krecz | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 3-0, Jia Qi Ren - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Tianjin - twarda | ||||
04.07.19 2. runda | vs. Xinyu Gao | 3-6, 7-5, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.07.19 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.07.19 Klasyf. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 6-2, 10-6 | szczegóły meczu | |
01.07.19 1. runda klasyf. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Naiman - twarda | ||||
28.06.19 Ćwierćfinał | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.06.19 2. runda | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu |
Jia-Jing Lu - ostatnie mecze
W35 Swan - trawiasta | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Mildura - trawiasta | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
20.12.23 2. runda | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.12.23 1. runda | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Nairobi - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 2. runda | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.12.23 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Veracruz - twarda | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Guadalajara - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
20.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
16.11.23 3. runda | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 2. runda | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Santo - twarda | ||||
12.11.23 Półfinał | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.11.23 3. runda | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu |