Ukraina
23.03.00, 24 lat
23.03.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Alexandra Pisareva vs. Zhuoma Ni Ma - Wzajemne mecze
15.05.17 | 2. runda klasyf. | Zhuoma Ni Ma | Alexandra Pisareva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Antalya | ceglana |
Alexandra Pisareva form & Zhuoma Ni Ma form
Alexandra Pisareva - ostatnie mecze
W25 Columbus - twarda | ||||
27.06.22 1. runda klasyf. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 6-1, 2-10 | szczegóły meczu | |
W15 Colorado - twarda | ||||
23.06.22 2. runda | vs. Ivana Corley | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.06.22 1. runda | vs. Sofiya Lebedeva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Norman - twarda | ||||
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Martina Zerulo | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Victoria Mboko | 7-65, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Dariya Detkovskaya | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Cydnee Wilkinson | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
18.12.17 1. runda klasyf. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
11.12.17 1. runda klasyf. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Julia Piatek | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
02.08.17 2. runda | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.07.17 1. runda | vs. Anna Novikova | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
22.05.17 Klasyf. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
15.05.17 2. runda klasyf. | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
11.04.17 1. runda | vs. Magali Kempen | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.04.17 Klasyf. | vs. Meiling Wang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ramya Natarajan | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.17 2. runda klasyf. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.17 Klasyf. | vs. Sofia Dmitrieva | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
14.02.17 1. runda | vs. Karin Kennel | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.02.17 1. runda klasyf. | vs. Aylin Abdioglu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.02.17 Klasyf. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
06.02.17 Klasyf. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Heraklion - twarda | ||||
17.11.16 2. runda | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.16 1. runda | vs. Jane Wasserson | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |
Zhuoma Ni Ma - ostatnie mecze
W40 Shenzhen - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shenzhen - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Margot Phanthala | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
14.08.23 Klasyf. | vs. Na Dong | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
20.06.23 Klasyf. | vs. Xin Tong Wang | 6-72, 1-4, - Zhuoma Ni Ma - krecz | szczegóły meczu | |
19.06.23 2. runda klasyf. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Yiran Chen | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Tianjin - twarda | ||||
13.06.23 Klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lin Ma | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Eleonora Alvisi | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
14.02.22 1. runda klasyf. | vs. Francesca Miglio | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.02.22 2. runda | vs. Kristina Dmitruk | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.02.22 1. runda | vs. Ayumi Morita | 4-5, Ayumi Morita - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.02.22 1. runda | vs. Ines Ibbou | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
23.01.22 1. runda klasyf. | vs. Carolin Raschdorf | 3-6, 7-65, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
16.01.22 1. runda klasyf. | vs. Oceane Babel | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Feryel Ben Hassen | 6-3, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.01.22 2. runda klasyf. | vs. Saki Imamura | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.01.22 1. runda klasyf. | vs. Emira Stafford | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Evita Ramirez | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.11.21 Klasyf. | vs. Danielle Daley | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.11.21 2. runda klasyf. | vs. Tanuchaporn Yongmod | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Kristina Milenkovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.11.21 1. runda | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.11.21 Klasyf. | vs. Xinxin Yao | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.11.21 2. runda klasyf. | vs. Mijeong Park | 7-62, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |