MECZ
19.03.19 | Klasyf. | Zhibek Kulambayeva | Wanning Zhu | 6-3, 6-1 | W15 Xiamen | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Zhibek Kulambayeva | Wanning Zhu | |
1. podanie % | 28/48 (58%) | 23/46 (50%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 16/28 (57%) | 12/23 (52%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/20 (65%) | 7/23 (30%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/46 (59%) | 19/48 (40%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/94 (60%) | 38/94 (40%) |
Double foul | 3 | 5 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Zhibek Kulambayeva | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Wanning Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Wanning Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Wanning Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-2 | Wanning Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Wanning Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Wanning Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Zhibek Kulambayeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Wanning Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zhibek Kulambayeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Wanning Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Chiny
15.05.00, 23 lat
15.05.00, 23 lat
Zhibek Kulambayeva vs. Wanning Zhu - Wzajemne mecze
19.03.19 | Klasyf. | Zhibek Kulambayeva | Wanning Zhu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Xiamen | twarda |
Zhibek Kulambayeva form & Wanning Zhu form
Zhibek Kulambayeva - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu |
Wanning Zhu - ostatnie mecze
W100 Suzhou - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Ayaka Okuno | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Yuping Wang | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Xin Yi | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Qianqian Zhao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Yuxin Zhang | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Chengyiyi Yuan | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
18.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Huangshan - twarda | ||||
13.08.19 Klasyf. | vs. Shanshan Guo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Hengyang - twarda | ||||
11.06.19 Klasyf. | vs. Dan Ni Wang | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Wei Zheng | 4-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
W25 Shenzhen - twarda | ||||
03.06.19 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Luzhou - twarda | ||||
29.05.19 1. runda | vs. Jiahui Chen | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.05.19 Klasyf. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Qian Yang | 3-6, 6-2, 10-5 | szczegóły meczu | |
W25 Wuhan - twarda | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Si Qi Liu | 6-4, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W60 Luan - twarda | ||||
07.05.19 1. runda | vs. Yue Yuan | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Xiamen - twarda | ||||
19.03.19 Klasyf. | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.03.19 1. runda klasyf. | vs. Xinlei Guan | 2-6, 6-3, 10-2 | szczegóły meczu | |
W60 Shenzhen - twarda | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
06.03.19 1. runda | vs. Nika Kukharchuk | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Eun Se Jang | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Nanchang - ceglana | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Junsai Wang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Jia Qi Kang | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Suzhou - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Qianhui Tang | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.09.18 1. runda | vs. Tijana Nikolic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.09.18 Klasyf. | vs. Qian Yang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
18.09.18 1. runda | vs. Ai Kamiyoshihara | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu |