INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Draginja Vukovic vs. Zeynep Sonmez - Wzajemne mecze
28.11.18 | 1. runda | Zeynep Sonmez | Draginja Vukovic | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Draginja Vukovic form & Zeynep Sonmez form
Draginja Vukovic - ostatnie mecze
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Mila Masic | 2-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Hana Djedovic | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 Klasyf. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 2-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Anja Stankovic | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Jovana Grujic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Mariia Maksimova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kursumlijska - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Mana Kawamura | 2-5, - Draginja Vukovic - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Fatma Idrizovic | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Kursumlijska - ceglana | ||||
22.06.23 1. runda | vs. Michaela Laki | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 Klasyf. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Petra Konjikusic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
31.05.22 1. runda | vs. Galateia Mesochoritou | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Angelina Wirges | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
12.05.22 2. runda | vs. Eleni Christofi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.05.22 1. runda | vs. Francesca Dell'Edera | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
13.04.22 1. runda | vs. Ana Grubor | 0-4, - Draginja Vukovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Beatris Spasova | 3-4, - Draginja Vukovic - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.11.21 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
02.11.21 1. runda | vs. Mariia Bergen | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
17.08.21 Klasyf. | vs. Tara Wurth | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Simona Deletic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Belgrade - ceglana | ||||
27.07.21 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
06.07.21 1. runda | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Zeynep Sonmez - ostatnie mecze
Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Fiona Ferro | 6-1, 6-78, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Ricany - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W75 Trnava - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Polina Kudermetova | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Lulu Sun | 0-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
16.02.24 1. runda klasyf. | vs. Elisabetta Cocciaretto | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
11.02.24 1. runda | vs. Lesya Tsurenko | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
12.01.24 Klasyf. | vs. Lulu Sun | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Olga Danilovic | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Xiaodi You | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Clara Burel | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.12.23 Klasyf. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Heather Watson | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Limoges - halowa | ||||
12.12.23 1. runda | vs. Erika Andreeva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Andorra - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Ella Seidel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Veronika Podrez | 0-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Alexandra Eala | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Chloe Noel | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Parma - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Eva Vedder | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Ljubljana - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Marina Bassols Ribera | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Tamara Zidansek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bari - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Jana Fett | 6-71, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Aliona Bolsova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |