MECZ
11.07.17 | 2. runda | Zeel Desai | Marta Paigina | 5-7, 1-0, - krecz | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Zeel Desai | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Marta Paigina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Zeel Desai | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Marta Paigina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Zeel Desai | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Marta Paigina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Zeel Desai | 3-3 | |
0-0 | ||
4-5 | Marta Paigina | |
0-0, 40-0[BP] | ||
Zeel Desai | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Marta Paigina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Zeel Desai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Marta Paigina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Zeel Desai vs. Marta Paigina - Wzajemne mecze
11.07.17 | 2. runda | Zeel Desai | Marta Paigina | 5-7, 1-0, Marta Paigina - krecz | szczegóły meczu | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
Zeel Desai form & Marta Paigina form
Zeel Desai - ostatnie mecze
W35 Indore - twarda | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W35 Nagpur - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
04.02.24 Klasyf. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - krecz | szczegóły meczu | |
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
26.12.23 1. runda | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
19.12.23 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
26.11.23 Finał | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu |
Marta Paigina - ostatnie mecze
Manacor - ceglana | ||||
15.02.18 2. runda | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.02.18 1. runda | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
11.02.18 Finał | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.18 Półfinał | vs. Lisa Ponomar | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.02.18 Ćwierćfinał | vs. Naho Sato | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.18 2. runda | vs. Svenja Ochsner | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.02.18 1. runda | vs. Ines Ibbou | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
07.12.17 2. runda | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.17 1. runda | vs. Amandine Hesse | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Daria Nazarkina | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.17 1. runda | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sant Cugat - ceglana | ||||
04.11.17 Finał | vs. Olga Danilovic | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.11.17 Półfinał | vs. Nicoleta Dascalu | 6-72, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.11.17 Ćwierćfinał | vs. Georgina Garcia-Perez | 7-63, 3-6, 4-1, Georgina Garcia-Perez - krecz | szczegóły meczu | |
01.11.17 2. runda | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.10.17 1. runda | vs. Montserrat Gonzalez | 7-60, 6-1 | szczegóły meczu | |
Macon - twarda | ||||
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Lorraine M. Guillermo | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Florence - twarda | ||||
19.10.17 2. runda | vs. Taylor Townsend | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.17 1. runda | vs. Ronit Yurovsky | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sumter - twarda | ||||
14.10.17 Półfinał | vs. Taylor Townsend | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.10.17 Ćwierćfinał | vs. Montserrat Gonzalez | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.17 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.10.17 1. runda | vs. Amra Sadikovic | 7-5, 2-1, Amra Sadikovic - krecz | szczegóły meczu | |
Stillwater - twarda | ||||
28.09.17 2. runda | vs. Conny Perrin | 6-714, 5-7 | szczegóły meczu | |
26.09.17 1. runda | vs. Vladica Babic | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lubbock - twarda | ||||
19.09.17 1. runda | vs. Gabrielle Smith | - Marta Paigina - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Sofia - ceglana | ||||
05.09.17 1. runda | vs. Viktoria Kamenskaya | 1-6, 0-1, - Marta Paigina - krecz | szczegóły meczu | |
Wimbledon (juniors) - trawiasta | ||||
11.07.17 2. runda | vs. Zeel Desai | 7-5, 0-1, - Marta Paigina - krecz | szczegóły meczu | |
08.07.17 1. runda | vs. Esther Adeshina | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu |