Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
17.02.99, 25 lat
17.02.99, 25 lat
Shavit Kimchi vs. Yuval Keren - Wzajemne mecze
04.09.19 | 1. runda | Shavit Kimchi | Yuval Keren | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | W15 Sajur | twarda |
29.11.16 | 1. runda | Yuval Keren | Shavit Kimchi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Tel Aviv | twarda |
Shavit Kimchi form & Yuval Keren form
Shavit Kimchi - ostatnie mecze
W15 Hilton - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Mercedes Aristegui | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
24.03.23 Ćwierćfinał | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.03.23 2. runda | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.23 1. runda | vs. Elena Korokozidi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
18.03.23 Półfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.03.23 Ćwierćfinał | vs. Irene Lavino | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.03.23 2. runda | vs. Anna Ureke | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Margarita Ignatjeva | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
25.02.23 Półfinał | vs. Ines Murta | 6-0, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.02.23 Ćwierćfinał | vs. Denisa Hindova | 7-62, 6-77, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.02.23 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.23 1. runda | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
16.02.23 2. runda | vs. Qavia Lopez | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.02.23 1. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 7-61, 7-63 | szczegóły meczu | |
W60 Meitar - twarda | ||||
15.11.22 1. runda | vs. Lina Glushko | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
08.11.22 1. runda | vs. Lia Karatancheva | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
02.11.22 1. runda | vs. Anastasia Kovaleva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Templeton - twarda | ||||
28.09.22 1. runda | vs. Alexandra Eala | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.22 Klasyf. | vs. Storm Hunter | 6-1, Storm Hunter - krecz | szczegóły meczu | |
26.09.22 1. runda klasyf. | vs. Monika Stanikova | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Berkeley - twarda | ||||
19.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jada Hart | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
23.08.22 1. runda | vs. Eliz Maloney | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Aldershot - twarda | ||||
16.08.22 1. runda | vs. Taylor Ng | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
01.08.22 1. runda | vs. Anna Kubareva | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nottingham - twarda | ||||
27.07.22 2. runda | vs. Maia Lumsden | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.07.22 1. runda | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
20.07.22 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
14.07.22 2. runda | vs. Moyuka Uchijima | 7-62, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.07.22 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Raanana - twarda | ||||
24.06.22 Ćwierćfinał | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Yuval Keren - ostatnie mecze
W60 Meitar - twarda | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sajur - twarda | ||||
04.09.19 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kiryat - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Moscow - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.07.19 1. runda | vs. Eduarda Piai | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 1. runda | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Netanya - twarda | ||||
20.06.19 2. runda | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.06.19 1. runda | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
20.05.19 1. runda klasyf. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
16.04.19 Klasyf. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Sabastiani Leon | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tel - twarda | ||||
28.03.19 2. runda | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.03.19 1. runda | vs. Tamara Curovic | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
19.02.19 Klasyf. | vs. Shahar Biran | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - halowa | ||||
13.02.19 Klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.18 1. runda | vs. Alice Gillan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
22.11.18 2. runda | vs. Maya Tahan | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.18 1. runda | vs. Kelly Arends | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ofakim - twarda | ||||
19.10.18 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Pribylova | 7-64, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.18 2. runda | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.18 1. runda | vs. Nora Niedmers | Nora Niedmers - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Ashkelon - twarda | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Darya Shvartsmann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Herzlia - twarda | ||||
02.10.18 1. runda | vs. Maya Tahan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ricany - ceglana | ||||
30.08.18 2. runda | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.08.18 1. runda | vs. Marketa Petruzelova | 7-64, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.08.18 Klasyf. | vs. Agata Cerna | 6-3, 6-74, 6-0 | szczegóły meczu |