INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yurina Koshino vs. Akari Inoue - Wzajemne mecze
07.09.15 | Półfinał | Yurina Koshino | Akari Inoue | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Kyoto | halowa |
02.05.11 | 2. runda klasyf. | Akari Inoue | Yurina Koshino | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | Fukuoka | dywanowa |
23.03.09 | 1. runda | Yurina Koshino | Akari Inoue | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Kofu | twarda |
Yurina Koshino form & Akari Inoue form
Yurina Koshino - ostatnie mecze
Hamamatsu - dywanowa | ||||
19.10.16 1. runda | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
17.10.16 Klasyf. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Misano Sato | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.16 2. runda klasyf. | vs. Haruka Maeda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Renon Mano | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.10.16 Klasyf. | vs. Kei Kato | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kyoto - halowa | ||||
07.09.16 2. runda | vs. Hirono Watanabe | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
22.08.16 1. runda klasyf. | vs. Ramu Ueda | 4-6, 7-5, 0-3, - Yurina Koshino - krecz | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
06.07.16 2. runda | vs. Seung-Yeon Hong | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.07.16 1. runda | vs. So-Ra Lee | 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Gimcheon - twarda | ||||
28.06.16 1. runda | vs. Hyojung Yea | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kaohsiung - twarda | ||||
15.06.16 1. runda | vs. Nozomi Fujioka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
06.06.16 1. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - trawiasta | ||||
26.05.16 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.05.16 1. runda | vs. Yuki Kristina Chiang | 4-6, 7-60, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Yumeka Maeda | 5-7, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.16 Klasyf. | vs. Emiko Ito | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kurume - trawiasta | ||||
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Mana Ayukawa | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.16 1. runda klasyf. | vs. Ayano Sonoda | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
28.03.16 1. runda klasyf. | vs. Nagi Hanatani | 0-6, - Yurina Koshino - krecz | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
22.03.16 1. runda | vs. Aki Yamasoto | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
15.02.16 1. runda klasyf. | vs. Karin Terami | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Perth - twarda | ||||
08.02.16 2. runda klasyf. | vs. Tammi Patterson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.02.16 1. runda klasyf. | vs. Mahaylia Kaori White | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.02.16 Klasyf. | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
16.11.15 1. runda klasyf. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - trawiasta | ||||
19.10.15 2. runda | vs. Shuko Aoyama | 7-62, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.10.15 1. runda | vs. Chiaki Okadaue | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Makinohara - trawiasta | ||||
12.10.15 1. runda | vs. Junri Namigata | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Akari Inoue - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mija Ljubic | - Akari Inoue - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Mutsumi Uemura | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kashiwa - twarda | ||||
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Chisato Kanemaki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karuizawa - trawiasta | ||||
22.05.23 1. runda klasyf. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kofu - twarda | ||||
27.03.23 1. runda klasyf. | vs. Haine Ogata | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Moeka Miyata | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Jakarta - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sahra Dennehy | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Tauranga - twarda | ||||
21.12.22 2. runda | vs. Catherine Aulia | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.12.22 1. runda | vs. Katie Oliver | 6-72, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
06.09.22 Klasyf. | vs. Heerae Im | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Juae Shin | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Heewon Kil | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
28.08.22 2. runda klasyf. | vs. Subin Park | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W80 Granby - twarda | ||||
23.07.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Mikhailuk | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Saskatoon - twarda | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Nifemi Akinbiyi | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jakarta - twarda | ||||
19.06.19 1. runda | vs. Michika Ozeki | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.06.19 Klasyf. | vs. Ines Ibbou | 3-6, Ines Ibbou - krecz | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jessica Christa Wirahadipoernomo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Kurume - dywanowa | ||||
13.05.19 1. runda klasyf. | vs. Ayumi Miyamoto | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hong - twarda | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hamamatsu - dywanowa | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Aoiko Goto | - Akari Inoue - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Makinohara - dywanowa | ||||
09.10.18 1. runda | vs. Mei Yamaguchi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.18 Klasyf. | vs. Ayumi Miyamoto | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Michiru Furuya | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nanao - dywanowa | ||||
27.08.18 2. runda klasyf. | vs. Minami Shuto | 4-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tsukuba - twarda | ||||
19.08.18 1. runda klasyf. | vs. Megumi Nishimoto | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
11.08.18 1. runda klasyf. | vs. Michika Ozeki | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
11.07.18 2. runda | vs. Michaela Haet | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu |