MECZ
03.07.17 | 1. runda klasyf. | Yuliya Lysa | Radina Rakic | 6-2, 6-1 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
16.01.99, 25 lat
16.01.99, 25 lat
Yuliya Lysa vs. Radina Rakic - Wzajemne mecze
03.07.17 | 1. runda klasyf. | Yuliya Lysa | Radina Rakic | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Yuliya Lysa form & Radina Rakic form
Yuliya Lysa - ostatnie mecze
Brno - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
24.07.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.04.18 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.18 2. runda | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Radina Rakic - ostatnie mecze
W15 Heraklion - ceglana | ||||
09.05.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Aggeliki Efthimiou | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
29.08.21 1. runda klasyf. | vs. Martyna Kubka | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Verbier - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Anita Wagner | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Bojana Klincov | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Federica Rossi | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dalila Spiteri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Eleni Kordolaimi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
17.09.18 1. runda klasyf. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
10.09.18 1. runda klasyf. | vs. Siqi Cao | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Horb - ceglana | ||||
24.07.18 1. runda klasyf. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Silvia Njiric | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Laura Gulbe | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Verbier - ceglana | ||||
24.06.18 Klasyf. | vs. Victoria Subev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Klosters - ceglana | ||||
16.06.18 1. runda klasyf. | vs. Michele Temperli | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Essen - ceglana | ||||
10.06.18 1. runda klasyf. | vs. Carmen Schultheiss | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Tijana Svitlica | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Yasmeen Ghaoui | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
15.04.18 1. runda klasyf. | vs. Claudia Giovine | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
09.04.18 1. runda klasyf. | vs. Luna Meers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
01.04.18 1. runda klasyf. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
27.03.18 2. runda klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
19.03.18 1. runda klasyf. | vs. Jelena Simic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Santa Margherita - ceglana | ||||
13.03.18 1. runda klasyf. | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Badenweiler - ceglana | ||||
04.09.17 2. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Valentina Giavazzi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Montreux - ceglana | ||||
14.08.17 1. runda klasyf. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - ceglana | ||||
08.08.17 1. runda | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Laetitia Pulchartova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |