INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Nudnida Luangnam vs. Yuliya Lysa - Wzajemne mecze
17.04.18 | 1. runda | Yuliya Lysa | Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
11.04.18 | 1. runda | Yuliya Lysa | Nudnida Luangnam | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Nudnida Luangnam form & Yuliya Lysa form
Nudnida Luangnam - ostatnie mecze
W25 Jodhpur - twarda | ||||
22.02.20 Półfinał | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.20 Ćwierćfinał | vs. Rutuja Bhosale | 7-64, 7-61 | szczegóły meczu | |
20.02.20 2. runda | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.02.20 1. runda | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
08.02.20 1. runda klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
05.02.20 1. runda | vs. Nicoleta Dascalu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nonthaburi - twarda | ||||
29.01.20 1. runda | vs. Mirjam Bjorklund | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W25 Navi - twarda | ||||
19.12.19 2. runda | vs. Barbara Haas | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.12.19 1. runda | vs. Risa Ushijima | 5-7, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Pune - twarda | ||||
12.12.19 2. runda | vs. Naho Sato | 3-6, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.12.19 1. runda | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 7-610 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Sandra Samir | 7-5, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bhopal - twarda | ||||
20.11.19 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 4-6, 6-0, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
14.11.19 2. runda | vs. Eva Guerrero Alvarez | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.19 1. runda | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Hua - twarda | ||||
08.11.19 Ćwierćfinał | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 6-2, 6-73 | szczegóły meczu | |
07.11.19 2. runda | vs. Amandine Hesse | 1-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.11.19 1. runda | vs. Chanel Simmonds | 6-4, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
22.10.19 1. runda | vs. Arina Rodionova | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Toowoomba - twarda | ||||
11.10.19 Ćwierćfinał | vs. Olivia Rogowska | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.10.19 2. runda | vs. Miharu Imanishi | 1-6, 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Paige Mary Hourigan | 6-2, 4-2, Paige Mary Hourigan - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Brisbane - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Akiko Omae | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Darwin - twarda | ||||
25.09.19 1. runda | vs. Olivia Rogowska | 1-6, 7-66, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
06.09.19 Ćwierćfinał | vs. Tori Kinard | 0-6, 0-2, - Nudnida Luangnam - krecz | szczegóły meczu | |
05.09.19 2. runda | vs. Susanne Celik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.09.19 1. runda | vs. Robu Kajitani | 2-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Jinan - twarda | ||||
28.08.19 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.08.19 1. runda | vs. Yuxuan Zhang | 6-4, 1-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W25 Tsukuba - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Erika Sema | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Yuliya Lysa - ostatnie mecze
Brno - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
24.07.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.04.18 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.18 2. runda | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |