MECZ
13.11.17 | 1. runda klasyf. | Yuliya Lysa | Angelina Gabueva | 1-6, 6-3, 6-2 | Norman | twarda |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yuliya Lysa vs. Angelina Gabueva - Wzajemne mecze
13.11.17 | 1. runda klasyf. | Yuliya Lysa | Angelina Gabueva | 1-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Norman | twarda |
Yuliya Lysa form & Angelina Gabueva form
Yuliya Lysa - ostatnie mecze
Brno - ceglana | ||||
26.09.18 1. runda | vs. Petra Januskova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Frydek Mistek - ceglana | ||||
14.09.18 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Pantuckova | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.18 2. runda | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.09.18 1. runda | vs. Kristina Milenkovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
05.09.18 1. runda | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.18 Klasyf. | vs. Klara Hajkova | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Pavlinets | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
24.07.18 2. runda klasyf. | vs. Martina Pradova | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.07.18 1. runda klasyf. | vs. Vendula Zovincova | 3-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Versmold - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Detiuc | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
04.07.18 1. runda | vs. Tereza Martincova | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.18 Klasyf. | vs. Karin Kennel | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.07.18 2. runda klasyf. | vs. Laura Radakovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Himari Sato | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Jablonec Nad - ceglana | ||||
27.06.18 1. runda | vs. Ani Vangelova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.06.18 Klasyf. | vs. Kathleen Kanev | 1-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.06.18 2. runda klasyf. | vs. Kristyna Mamicova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prerov - ceglana | ||||
13.06.18 2. runda | vs. Maria Marfutina | 7-63, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Madrid - ceglana | ||||
06.06.18 2. runda | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
05.06.18 1. runda | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Petia Arshinkova | 6-73, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
09.05.18 2. runda | vs. Aneta Kladivova | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.05.18 1. runda | vs. Zita Kovacs | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tbilisi - twarda | ||||
01.05.18 1. runda | vs. Andreea Rosca | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.04.18 Klasyf. | vs. Alise Cernecka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Duda Ewa | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.04.18 Ćwierćfinał | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.04.18 2. runda | vs. Marlies Szupper | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Nudnida Luangnam | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |
Angelina Gabueva - ostatnie mecze
Strasbourg - ceglana | ||||
22.05.23 1. runda | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 Klasyf. | vs. Erin Routliffe | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.05.23 1. runda klasyf. | vs. Hao-Ching Chan | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Budapest - ceglana | ||||
17.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jesika Maleckova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Portoroz - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tbilisi - twarda | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Anna Brogan | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Strasbourg - ceglana | ||||
17.05.22 1. runda | vs. Fiona Ferro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 Klasyf. | vs. Lina Glushko | 3-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.05.22 1. runda klasyf. | vs. Nefisa Berberovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Saint-Malo - ceglana | ||||
02.05.22 Klasyf. | vs. Eri Hozumi | 6-0, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Istanbul - ceglana | ||||
25.04.22 Klasyf. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Basak Eraydin | 1-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.03.22 Klasyf. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Aiya Nupbay | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
12.02.22 1. runda klasyf. | vs. Magda Linette | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Kazan - halowa | ||||
22.01.22 Półfinał | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.01.22 Ćwierćfinał | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.01.22 2. runda | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
19.01.22 1. runda | vs. Tatiana Prozorova | 7-60, 6-0 | szczegóły meczu | |
Angers - halowa | ||||
05.12.21 1. runda klasyf. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W100+H Dubai - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Aldila Sutjiadi | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nantes - halowa | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
23.10.21 1. runda klasyf. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Samantha Murray | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Luxembourg - halowa | ||||
11.09.21 1. runda klasyf. | vs. Jana Fett | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Montreux - ceglana | ||||
07.09.21 Klasyf. | vs. Chiara Scholl | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mariana Borges | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Collonge - ceglana | ||||
30.08.21 1. runda klasyf. | vs. Tamira Paszek | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu |