Tunezja
16.10.01, 22 lat
16.10.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Uzbekistan
20.08.99, 24 lat
20.08.99, 24 lat
Mey Ayari vs. Yuliya Kim - Wzajemne mecze
28.11.16 | Klasyf. | Yuliya Kim | Mey Ayari | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Mey Ayari form & Yuliya Kim form
Mey Ayari - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 4-6, 0-3, - Mey Ayari - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ranim Rassil | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
12.12.22 2. runda klasyf. | vs. Alica Rusova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Natsumi Kawaguchi | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Monastir - twarda | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Meriem Makhlouf | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Lisbon - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Maria Vittoria Viviani | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Caldas - twarda | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Olga Helmi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Santarem - twarda | ||||
05.09.22 1. runda klasyf. | vs. Hina Inoue | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Amy Zhu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Petrova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Adithya Karunaratne | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Erika Sema | 0-6, 0-4, - Mey Ayari - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.03.22 1. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
13.03.22 1. runda klasyf. | vs. Chiara Tomasetti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.01.22 1. runda klasyf. | vs. Ranim Rassil | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Robu Kajitani | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
16.09.20 1. runda | vs. Polina Gubina | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.02.20 1. runda | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.19 1. runda | vs. Yuka Hosoki | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Anna Ustinoff | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
11.09.19 1. runda | vs. Humera Baharmus | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stefanie Auer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Cannizzaro | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Eleonora Canovi | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
06.05.19 Klasyf. | vs. Fabienne Gettwart | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25+H Tunis - ceglana | ||||
08.04.19 1. runda klasyf. | vs. Karin Kennel | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Yuliya Kim - ostatnie mecze
Almaty - ceglana | ||||
26.08.18 Klasyf. | vs. Ksenia Palkina | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.08.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
14.07.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Iakovleva | 6-3, 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Almaty - twarda | ||||
10.07.18 1. runda | vs. Nina Ugrelidze | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
17.06.18 1. runda klasyf. | vs. Laylo Bakhodirova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Natasha Palha | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
29.05.18 1. runda | vs. Sabina Sharipova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Karshi - twarda | ||||
22.04.18 Klasyf. | vs. Hanna Sokal | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.04.18 1. runda klasyf. | vs. Laylo Bakhodirova | 0-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
Kazan - halowa | ||||
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nina Rudiukova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Emma Nurgazieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Komola Umarova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Polina Merenkova | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Andijan - twarda | ||||
29.05.17 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Riley | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.05.17 Klasyf. | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
17.04.17 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Klyueva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.04.17 Klasyf. | vs. Komola Umarova | 3-6, 7-62, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
10.04.17 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Piskun | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
12.12.16 Klasyf. | vs. Andreia Beberechi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
05.12.16 1. runda klasyf. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.12.16 Klasyf. | vs. Veronica Napolitano | 7-65, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
30.11.16 1. runda | vs. Patrycja Polanska | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.16 Klasyf. | vs. Mey Ayari | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Shalimova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
28.09.16 2. runda | vs. Alexandra Grinchishina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda | vs. Anastassiya Sharapova | 6-2, 4-6, 7-67 | szczegóły meczu | |
26.09.16 Klasyf. | vs. Valeriya Vorobyova | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
20.09.16 1. runda | vs. Polina Goloputova | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.16 Klasyf. | vs. Shakhzoda Asimova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Namangan - twarda | ||||
30.05.16 1. runda klasyf. | vs. Shakhnoza Khatamova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |