INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yuliya Kalabina vs. Matilda Hamlin - Wzajemne mecze
10.09.12 | 1. runda | Yuliya Kalabina | Matilda Hamlin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Antalya | twarda |
Yuliya Kalabina form & Matilda Hamlin form
Yuliya Kalabina - ostatnie mecze
Kazan - ceglana | ||||
27.06.16 1. runda | vs. Valeriya Zeleva | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Fergana - twarda | ||||
14.06.16 1. runda | vs. Tamara Curovic | 2-6, 0-1, - Yuliya Kalabina - krecz | szczegóły meczu | |
13.06.16 Klasyf. | vs. Yasmina Karimjanova | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
28.05.16 Finał | vs. Marta Paigina | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.05.16 Półfinał | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.05.16 Ćwierćfinał | vs. Mathilde Devits | 6-3, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.05.16 2. runda | vs. Keren Shlomo | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.16 1. runda | vs. May Kimhi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.16 2. runda klasyf. | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.05.16 Klasyf. | vs. Kristin Younes | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.05.16 1. runda klasyf. | vs. Sarah Lee | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tel Aviv - twarda | ||||
16.05.16 2. runda klasyf. | vs. Varvara Kuksina | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.05.16 Klasyf. | vs. Alexa Ryngler | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
02.05.16 1. runda klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
07.03.16 Klasyf. | vs. Tina Tehrani | 1-2, - Yuliya Kalabina - krecz | szczegóły meczu | |
07.03.16 1. runda klasyf. | vs. Ambre Boccard | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
02.03.16 1. runda | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 7-5, 0-3, - Yuliya Kalabina - krecz | szczegóły meczu | |
29.02.16 1. runda klasyf. | vs. Janina Geiss | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
29.02.16 Klasyf. | vs. Sara Gimenez | 6-71, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.09.14 1. runda | vs. Valentyna Ivakhnenko | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
01.09.14 2. runda | vs. Marina Melnikova | 6-3, 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
01.09.14 1. runda | vs. Antonina Lysakova | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
St.Petersburg - ceglana | ||||
18.08.14 1. runda | vs. Ilona Kremen | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
04.08.14 1. runda | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Telavi - ceglana | ||||
28.07.14 Półfinał | vs. Anastasia Vdovenco | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.07.14 1. runda | vs. Tina Bokhua | 6-3, 1-1, Tina Bokhua - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.14 Finał | vs. Mariam Bolkvadze | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.07.14 2. runda | vs. Anastasia Grosheva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.07.14 Ćwierćfinał | vs. Saray Sterenbach | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
26.05.14 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 1-6, 0-1, - Yuliya Kalabina - krecz | szczegóły meczu |
Matilda Hamlin - ostatnie mecze
Bastad - ceglana | ||||
05.05.14 1. runda | vs. Malene Stripp | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - ceglana | ||||
07.04.14 2. runda | vs. Katherine Westbury | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
07.04.14 1. runda | vs. Leah Daw | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Glen Iris - ceglana | ||||
31.03.14 1. runda | vs. Aleksandrina Naydenova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Quintana Roo - twarda | ||||
28.10.13 Ćwierćfinał | vs. Stefanie Stemmer | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.10.13 Półfinał | vs. Lauren Albanese | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.10.13 1. runda | vs. Dasha Ivanova | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.10.13 2. runda | vs. Ryann Foster | 7-60, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quintana Roo - twarda | ||||
21.10.13 2. runda | vs. Renata Zarazua | 7-67, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.10.13 1. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quintana Roo - twarda | ||||
14.10.13 2. runda | vs. Daniela Schippers | 1-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.10.13 1. runda | vs. Anette Munozova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tampico - twarda | ||||
07.10.13 1. runda | vs. Andrea Koch-Benvenuto | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Victoria - twarda | ||||
30.09.13 1. runda | vs. Francoise Abanda | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
16.09.13 1. runda | vs. Irina Lidkovskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.13 2. runda | vs. Tanaporn Thongsing | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
09.09.13 1. runda | vs. Diana Bogoliy | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.09.13 2. runda | vs. Michaela Frlicka | 3-6, 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
09.09.13 Ćwierćfinał | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.08.13 1. runda | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.13 Półfinał | vs. Akari Inoue | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.08.13 2. runda | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.08.13 Ćwierćfinał | vs. Mahitha Dadi Reddy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
19.08.13 1. runda | vs. Hua-Chen Lee | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
13.07.13 1. runda klasyf. | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Aschaffenburg - ceglana | ||||
08.07.13 2. runda klasyf. | vs. Petra Rohanova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kristinehamn - ceglana | ||||
24.06.13 1. runda | vs. Kim-Alice Grajdek | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.13 Klasyf. | vs. Kim-Alice Grajdek | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.06.13 1. runda klasyf. | vs. Erica Lilja Eriksson | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
17.06.13 1. runda | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |