INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Katarzyna Piter vs. Yuliya Hatouka - Wzajemne mecze
09.11.18 | Półfinał | Yuliya Hatouka | Katarzyna Piter | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Minsk | halowa |
Katarzyna Piter form & Yuliya Hatouka form
Katarzyna Piter - ostatnie mecze
Adelaide - twarda | ||||
09.01.22 1. runda klasyf. | vs. Kirsten Flipkens | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Ostrava - halowa | ||||
18.09.21 1. runda klasyf. | vs. Bernarda Pera | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
05.07.21 1. runda klasyf. | vs. Katharina Gerlach | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bad Homburg - trawiasta | ||||
21.06.21 1. runda | vs. Petra Kvitova | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.06.21 Klasyf. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-66, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
03.04.21 1. runda klasyf. | vs. Marina Melnikova | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Guadalajara - twarda | ||||
06.03.21 1. runda klasyf. | vs. Olga Govortsova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Abu Dhabi - twarda | ||||
05.01.21 1. runda klasyf. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W80 Tyler - twarda | ||||
28.10.20 1. runda klasyf. | vs. Mayo Hibi | 4-6, 7-60, 5-10 | szczegóły meczu | |
W60+H Saint - ceglana | ||||
08.09.20 Klasyf. | vs. Flavie Brugnone | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
24.08.20 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.08.20 1. runda | vs. Julia Oczachowska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.20 1. runda | vs. Martyna Kubka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.08.20 1. runda | vs. Paula Kania | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.20 1. runda | vs. Paula Kania | 3-6, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
30.07.20 1. runda | vs. Joanna Zawadzka | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.07.20 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-75, 6-2, 4-2, Valeriya Olyanovskaya - krecz | szczegóły meczu | |
28.07.20 1. runda | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.07.20 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.20 1. runda | vs. Marcelina Podlinska | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.07.20 1. runda | vs. Katarzyna Kawa | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.07.20 1. runda | vs. Paulina Czarnik | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.07.20 1. runda | vs. Mihaela Djakovic | 6-2, 5-7, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.20 1. runda | vs. Viktoriya Tomova | 6-3, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.07.20 1. runda | vs. Barbara Bonic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.07.20 1. runda | vs. Natalija Stevanovic | 6-2, 6-73, 4-1, Natalija Stevanovic - krecz | szczegóły meczu | |
03.07.20 1. runda | vs. Danka Kovinic | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.07.20 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.06.20 1. runda | vs. Doroteja Joksovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.06.20 1. runda | vs. Basak Eraydin | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu |
Yuliya Hatouka - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
24.11.23 Półfinał | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.23 Finał | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu |