INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Charlotte Roemer vs. Yuliya Hatouka - Wzajemne mecze
26.02.18 | Klasyf. | Yuliya Hatouka | Charlotte Roemer | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Sharm El | twarda |
Charlotte Roemer form & Yuliya Hatouka form
Charlotte Roemer - ostatnie mecze
Billie Jean - twarda | ||||
16.04.22 Rubber 1 | vs. Maria Rivera Corado | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.04.22 | vs. Daniela Seguel | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.04.22 Rubber 1 | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
24.02.21 1. runda | vs. Erika Andreeva | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
14.02.21 1. runda klasyf. | vs. Zoe Howard | 6-4, 2-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
Roja De - ceglana | ||||
08.10.19 Klasyf. | vs. Daniela Vismane | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Irina Fetecau | 6-3, 4-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Nathaly Kurata | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Guayaquil - ceglana | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Renata Zarazua | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.08.19 1. runda | vs. Yuliana Lizarazo | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Budapest - ceglana | ||||
26.06.19 1. runda | vs. Linda Fruhvirtova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Klosters - ceglana | ||||
18.06.19 Klasyf. | vs. Anna Klasen | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Lea Aiche | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Santa - twarda | ||||
27.05.19 1. runda klasyf. | vs. Nadja Bay Christians | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Jerusalem - twarda | ||||
22.05.19 1. runda | vs. Valeriya Yushchenko | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
16.05.19 2. runda | vs. Maria Sanchez | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.19 1. runda | vs. Martina Colmegna | 2-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Obidos - dywanowa | ||||
10.05.19 2. runda | vs. Pemra Ozgen | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.05.19 Półfinał | vs. Simona Waltert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.05.19 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
02.05.19 2. runda | vs. Merna Refaat | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Alica Rusova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
26.04.19 Ćwierćfinał | vs. Despina Papamichail | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.04.19 2. runda | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.04.19 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
30.03.19 Ćwierćfinał | vs. Yuki Naito | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.19 2. runda | vs. Joanne Zuger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Yuliya Hatouka - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
W100 Dubai - twarda | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.12.23 1. runda | vs. Tereza Martincova | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Arina Rodionova | 6-3, 0-6, 6-710 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Amandine Hesse | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ortisei - halowa | ||||
24.11.23 Półfinał | vs. Mona Barthel | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 Ćwierćfinał | vs. Amarni Banks | 6-1, 4-1, Amarni Banks - krecz | szczegóły meczu | |
22.11.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.23 1. runda | vs. Pia Lovric | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Petange - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Clara Tauson | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Amandine Monnot | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 6-1, 0-6 | szczegóły meczu | |
Warsaw - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Heather Watson | 2-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Valeria Savinykh | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kateryna Volodko | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Olomouc - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 3. runda | vs. Pia Lovric | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 2. runda | vs. Ivana Sebestova | 5-7, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Rome - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Tarvisio - ceglana | ||||
28.06.23 2. runda | vs. Silvia Ambrosio | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda | vs. Nadine Keller | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W40 Ystad - ceglana | ||||
22.06.23 2. runda | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.23 Finał | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.06.23 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 7-67 | szczegóły meczu |