MECZ
04.09.18 | Klasyf. | Yuliana Lizarazo | Aleksandra Pitak | 4-6, 7-67, 7-5 | Trieste | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yuliana Lizarazo vs. Aleksandra Pitak - Wzajemne mecze
04.09.18 | Klasyf. | Yuliana Lizarazo | Aleksandra Pitak | 4-6, 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | Trieste | ceglana |
Yuliana Lizarazo form & Aleksandra Pitak form
Yuliana Lizarazo - ostatnie mecze
Billie Jean - halowa | ||||
10.11.23 | vs. Nao Hibino | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Reims - halowa | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Sarah Beth Grey | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Milena Ciocan | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Barranquilla - twarda | ||||
13.08.23 Klasyf. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
30.05.23 Klasyf. | vs. Elena Malygina | 6-1, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Klasen | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Florence - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Susan Bandecchi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W100 Trnava - ceglana | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Irina Balus | 5-7, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
San Luis - ceglana | ||||
27.03.23 Klasyf. | vs. Conny Perrin | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Monterrey - twarda | ||||
25.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60+H Irapuato - twarda | ||||
13.02.23 Klasyf. | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-3, - Yuliana Lizarazo - krecz | szczegóły meczu | |
12.02.23 1. runda klasyf. | vs. Noemi Babikova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cali - ceglana | ||||
02.02.23 2. runda | vs. Martina Colmegna | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.01.23 1. runda | vs. Whitney Osuigwe | 4-2, Whitney Osuigwe - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
18.01.23 2. runda | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Buenos - ceglana | ||||
12.01.23 3. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-4, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.23 2. runda | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Barranquilla - twarda | ||||
02.11.22 2. runda | vs. Laura Pigossi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.11.22 1. runda | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Ibague - ceglana | ||||
28.10.22 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.10.22 2. runda | vs. Angelina Wirges | 6-72, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.10.22 1. runda | vs. Basant Kaur | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Grodzisk - twarda | ||||
04.08.22 3. runda | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 2. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.08.22 1. runda | vs. Vera Lapko | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Cordenons - ceglana | ||||
25.07.22 Klasyf. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W60 Ceska - ceglana | ||||
13.06.22 1. runda | vs. Yana Morderger | 2-6, 7-63, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Brescia - ceglana | ||||
04.06.22 Półfinał | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.06.22 Ćwierćfinał | vs. Sara Errani | 6-1, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu |
Aleksandra Pitak - ostatnie mecze
W25 Prerov - ceglana | ||||
21.09.20 1. runda klasyf. | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
13.09.20 1. runda klasyf. | vs. Lucie Petruzelova | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Prague - ceglana | ||||
06.09.20 1. runda klasyf. | vs. Emily Seibold | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Sunderland - halowa | ||||
23.02.20 1. runda klasyf. | vs. Danielle Daley | 6-73, 7-5, 10-12 | szczegóły meczu | |
W25 Glasgow - halowa | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Katy Dunne | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
22.11.19 Ćwierćfinał | vs. Anna Morgina | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.11.19 2. runda | vs. Linnea Malmqvist | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-75, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Valentina Ryser | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Martina Pradova | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.19 1. runda | vs. Sarah Pang | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
05.10.19 Półfinał | vs. Dasha Ivanova | 6-1, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Taylor Cataldi | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Romana Cisovska | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Minami Akiyama | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Greta Arn | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 Klasyf. | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-2, 10-4 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amelia Rajecki | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Roehampton - twarda | ||||
16.09.19 1. runda klasyf. | vs. Amarni Banks | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
31.08.19 Półfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.19 Ćwierćfinał | vs. Anastasia Sysoeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
28.08.19 1. runda | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
25.08.19 Finał | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.19 Półfinał | vs. Eri Shimizu | 7-65, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.08.19 Ćwierćfinał | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.08.19 2. runda | vs. Natalie Johnson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.08.19 1. runda | vs. Jane Wasserson | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Cancun - twarda | ||||
15.08.19 2. runda | vs. Ramona Mataruga | 6-75, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu |