MECZ
22.04.18 | 1. runda klasyf. | Yulia Zhytelna | Alisa Grachova | 6-1, 7-5 | Cairo | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
18.08.03, 20 lat
18.08.03, 20 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
25.05.00, 23 lat
25.05.00, 23 lat
Yulia Zhytelna vs. Alisa Grachova - Wzajemne mecze
22.04.18 | 1. runda klasyf. | Yulia Zhytelna | Alisa Grachova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
Yulia Zhytelna form & Alisa Grachova form
Yulia Zhytelna - ostatnie mecze
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
04.10.19 Ćwierćfinał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.10.19 2. runda | vs. Bojana Marinkovic | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.19 1. runda | vs. Mariia Bergen | 1-6, 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Sonya Kovalenko | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.09.19 2. runda klasyf. | vs. Vasilisa Belonog | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Bucha - ceglana | ||||
03.09.19 1. runda | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.09.19 Klasyf. | vs. Anna Syrova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.09.19 2. runda klasyf. | vs. Maria Strebkova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Liza Velikorodnaiy | 6-3, 2-4, - Yulia Zhytelna - krecz | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
26.09.18 2. runda | vs. Vanda Lukacs | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Anna Laguza | 1-0, Anna Laguza - krecz | szczegóły meczu | |
25.09.18 Klasyf. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Vlada Filinskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
23.04.18 Klasyf. | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Alisa Grachova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu |
Alisa Grachova - ostatnie mecze
Antalya - twarda | ||||
03.10.18 1. runda | vs. Azradeniz Comlek | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Johanna Halper | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
16.09.18 1. runda klasyf. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prague - ceglana | ||||
01.09.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Martemyanova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
19.08.18 2. runda klasyf. | vs. Aleksandra Kocic | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Teodora Vancagovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
09.07.18 2. runda klasyf. | vs. Barbara Kotelesova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Simona Maksimovic | 6-3, 6-73, 6-3 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
30.06.18 1. runda klasyf. | vs. Sofia Madina | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
24.06.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Porzio | - Alisa Grachova - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Teodora Ristic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
29.04.18 2. runda klasyf. | vs. Vanesa Pappa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
22.04.18 1. runda klasyf. | vs. Yulia Zhytelna | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
24.02.18 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Buczynska | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nasty Surkova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Nandini Sharma | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
13.11.17 2. runda klasyf. | vs. Shalimar Talbi | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
06.11.17 2. runda klasyf. | vs. Adriana Sosnovschi | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
30.10.17 1. runda klasyf. | vs. Martina Kudelova | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
09.10.17 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Grinchishina | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Juliana Jose Parra Gomez | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
02.10.17 Klasyf. | vs. Karolina Tilander | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.10.17 2. runda klasyf. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
07.08.17 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Pogrebnyak | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
10.07.17 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kostic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
03.07.17 1. runda klasyf. | vs. Nina Nikitovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.02.17 1. runda klasyf. | vs. Akiho Kakuya | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.02.17 2. runda klasyf. | vs. Cindy Castille | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.17 1. runda klasyf. | vs. Alina Zubkova | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
10.10.16 1. runda klasyf. | vs. Anamarija Stevanovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |