MECZ
03.10.16 | Klasyf. | Yuliia Starodubtseva | Olga Terletska | 7-63, 6-2 | Chisinau | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Ukraina
19.07.00, 23 lat
19.07.00, 23 lat
Yuliia Starodubtseva vs. Olga Terletska - Wzajemne mecze
03.10.16 | Klasyf. | Yuliia Starodubtseva | Olga Terletska | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | Chisinau | ceglana |
Yuliia Starodubtseva form & Olga Terletska form
Yuliia Starodubtseva - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Francesca Jones | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Erika Andreeva | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Austin - twarda | ||||
25.02.24 Klasyf. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-1, 6-77, 6-4 | szczegóły meczu | |
Puerto Vallarta - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Taylah Preston | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.24 2. runda | vs. Sachia Vickery | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Emiliana Arango | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Hailey Baptiste | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Carol Zhao | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Louisa Chirico | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Ons Jabeur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 1-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 Klasyf. | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maddison Inglis | 6-3, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Colina - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Elizabeth Mandlik | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Sara Errani | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
W100 Charleston - ceglana | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Ann Li | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Midland - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Taylor Townsend | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W80 Macon - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Panna Udvardy | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Marcela Zacarias | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Rancho - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Lulu Sun | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Jiangxue Han | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Louisa Chirico | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Jessie Aney | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Johanne Svendsen | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Diego - twarda | ||||
09.09.23 1. runda klasyf. | vs. Magdalena Frech | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Olga Terletska - ostatnie mecze
W15 Buzau - ceglana | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexia-Shara Iancu | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bacau - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Isabella Dunlap | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Bucharest - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Viktoria Lackova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Aliesia Reva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyiv - ceglana | ||||
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. Sabina Zeynalova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Liepaja - halowa | ||||
21.01.20 Klasyf. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Diana Krasnova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Chornomorsk - ceglana | ||||
30.09.19 Klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lolita Gukasyan | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Kaposvar - ceglana | ||||
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Focsani - ceglana | ||||
09.09.19 Klasyf. | vs. Andra Cristina Captan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.09.19 2. runda klasyf. | vs. Lorena Maria Danaila | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Parnu - ceglana | ||||
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Sofiya Chekhlystova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
02.10.18 Klasyf. | vs. Kateryna Diatlova | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Alina Tsyurpalevych | 7-62, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Valeriia Cherfus | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Chornomorsk - ceglana | ||||
25.09.18 1. runda | vs. Viktoriya Kanapatskaya | 1-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 Klasyf. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.18 2. runda klasyf. | vs. Oleksandra Kudelska | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Karyna Kachur | 7-62, 4-1, Karyna Kachur - krecz | szczegóły meczu | |
Kiev - ceglana | ||||
25.09.17 1. runda klasyf. | vs. Tatiana Perebiynis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Vlada Filinskaya | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.09.17 2. runda klasyf. | vs. Diana Belalova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Mragowo - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Ivano Frankivsk - ceglana | ||||
31.07.17 2. runda klasyf. | vs. Veronika Stotyka | 1-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tucepi - ceglana | ||||
03.04.17 1. runda klasyf. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
03.10.16 Klasyf. | vs. Yuliia Starodubtseva | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.16 1. runda klasyf. | vs. Margaryta Demchenko | 6-3, Margaryta Demchenko - krecz | szczegóły meczu | |
Chisinau - ceglana | ||||
26.09.16 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-6, 6-1, 7-65 | szczegóły meczu |