MECZ
15.06.15 | 1. runda klasyf. | Yulia Bryzgalova | Viktoryia Mun | 0-6, 6-3, 6-3 | Minsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
14.12.94, 29 lat
12512 $
14.12.94, 29 lat
12512 $
Yulia Bryzgalova vs. Viktoryia Mun - Wzajemne mecze
15.06.15 | 1. runda klasyf. | Yulia Bryzgalova | Viktoryia Mun | 0-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Minsk | ceglana |
Yulia Bryzgalova form & Viktoryia Mun form
Yulia Bryzgalova - ostatnie mecze
Moscow - ceglana | ||||
15.08.16 Klasyf. | vs. Gyulnara Nazarova | - | szczegóły meczu | |
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Antonina Lysakova | 6-4, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
09.08.16 1. runda | vs. Anna Morgina | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kazan - ceglana | ||||
28.06.16 1. runda | vs. Yana Sizikova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
20.06.16 Klasyf. | vs. Elena Rybakina | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.16 1. runda klasyf. | vs. Anjelika Vlasenkova | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Khimki - halowa | ||||
02.05.16 1. runda | vs. Anastasia Potapova | 4-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
30.03.16 1. runda | vs. Natalia Vajdova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.03.16 2. runda klasyf. | vs. Sarah Gronert | 6-70, 7-5, 7-66 | szczegóły meczu | |
28.03.16 Klasyf. | vs. Dana Kremer | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
21.03.16 2. runda klasyf. | vs. Chelsea Vanhoutte | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - halowa | ||||
26.02.16 Ćwierćfinał | vs. Irina Khromacheva | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.16 2. runda | vs. Olga Ianchuk | 6-4, 3-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
23.02.16 1. runda | vs. Marketa Vondrousova | 5-7, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.16 Klasyf. | vs. Barbara Bonic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.16 1. runda klasyf. | vs. Oleksandra Korashvili | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
20.01.16 2. runda | vs. Tamara Bizhukova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.01.16 1. runda | vs. Danel Ashirova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
09.11.15 1. runda | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Elina Nepliy | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
19.10.15 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.15 2. runda | vs. Chiraz Bechri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
12.10.15 1. runda | vs. Monika Stanikova | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
05.10.15 2. runda | vs. Michaela Honcova | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.10.15 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Hortencia Birnbaumer | 2-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.09.15 Ćwierćfinał | vs. Yana Sizikova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
31.08.15 1. runda | vs. Hortencia Birnbaumer | 6-4, 6-76, 4-6 | szczegóły meczu |
Viktoryia Mun - ostatnie mecze
Almaty - halowa | ||||
30.01.17 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Bolatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.17 Klasyf. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Almaty - halowa | ||||
24.01.17 1. runda | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.17 Klasyf. | vs. Diana Shevchenko | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.17 1. runda klasyf. | vs. Larisa Bekmetova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
07.11.16 1. runda klasyf. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
02.10.16 1. runda | vs. Arina Folts | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
28.09.16 2. runda | vs. Julyette Steur | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.16 1. runda | vs. Lizaveta Hancharova | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.09.16 1. runda | vs. Anna Pribylova | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
12.09.16 1. runda klasyf. | vs. Julia Helbet | 0-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
05.09.16 2. runda klasyf. | vs. Ksieniia Rudenko | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.16 Klasyf. | vs. Alexandra Pisareva | 6-71, 6-0, 4-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
15.08.16 1. runda klasyf. | vs. Elina Vikhryanova | 6-75, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Moscow - ceglana | ||||
08.08.16 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
25.07.16 Klasyf. | vs. Olga Puchkova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.07.16 1. runda klasyf. | vs. Laura Barbu | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana - twarda | ||||
18.07.16 1. runda | vs. Arina Taluenko | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
13.06.16 2. runda klasyf. | vs. Polina Smolskaya | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.06.16 Klasyf. | vs. Lidziya Marozava | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - ceglana | ||||
07.06.16 1. runda | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.06.16 Klasyf. | vs. Katyarina Paulenka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.06.16 2. runda klasyf. | vs. Yana Ulyanava | 4-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
27.04.16 2. runda | vs. Sung-Hee Han | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.04.16 1. runda | vs. Daria Lodikova | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.04.16 1. runda klasyf. | vs. Anjelika Vlasenkova | 6-0, Anjelika Vlasenkova - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.16 Klasyf. | vs. Tamara Cherkassova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shymkent - ceglana | ||||
19.04.16 1. runda | vs. Sarvinoz Saidhujaeva | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Minsk - halowa | ||||
09.11.15 1. runda klasyf. | vs. Katsiaryna Kuzminas | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.11.15 Klasyf. | vs. Anna Kubareva | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |