MECZ
02.03.17 | Ćwierćfinał | Yuki Kristina Chiang | Snehadevi S Reddy | 6-0, 6-2 | Palmanova | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Yuki Kristina Chiang | Snehadevi S Reddy | |
1. podanie % | 26/42 (62%) | 29/40 (73%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/26 (77%) | 10/29 (34%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/16 (50%) | 3/11 (27%) |
Zdobyte break-ball | 6/7 (86%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/40 (68%) | 14/42 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yuki Kristina Chiang vs. Snehadevi S Reddy - Wzajemne mecze
02.03.17 | Ćwierćfinał | Yuki Kristina Chiang | Snehadevi S Reddy | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | Palmanova | ceglana |
Yuki Kristina Chiang form & Snehadevi S Reddy form
Yuki Kristina Chiang - ostatnie mecze
Canberra - twarda | ||||
29.10.18 2. runda klasyf. | vs. Marine Partaud | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Matina Ujdur | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Bendigo - twarda | ||||
22.10.18 2. runda klasyf. | vs. Astra Sharma | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.10.18 1. runda klasyf. | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toowoomba - twarda | ||||
07.10.18 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Osborne | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.10.18 1. runda klasyf. | vs. Laia Pasini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Haruna Arakawa | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.09.18 1. runda klasyf. | vs. Beatrice Nicole Stoica | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Darwin - twarda | ||||
23.09.18 1. runda klasyf. | vs. Moyuka Uchijima | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Cairns - twarda | ||||
17.09.18 Klasyf. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Sarah Prescott | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kurume - dywanowa | ||||
15.05.18 Klasyf. | vs. Ari Matsumoto | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.05.18 2. runda klasyf. | vs. Kotomi Takahata | 6-4, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.05.18 1. runda klasyf. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Fukuoka - dywanowa | ||||
06.05.18 1. runda klasyf. | vs. Sakura Hondo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Gifu - twarda | ||||
29.04.18 1. runda klasyf. | vs. Mei Yamaguchi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Osaka - twarda | ||||
09.04.18 Klasyf. | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.04.18 2. runda klasyf. | vs. Kei Kato | 3-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.04.18 1. runda klasyf. | vs. Tomoko Kato | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kashiwa - twarda | ||||
01.04.18 1. runda klasyf. | vs. Momoko Kobori | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kofu - twarda | ||||
26.03.18 Klasyf. | vs. Ksenia Lykina | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | 1-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.03.18 1. runda klasyf. | vs. Aoiko Goto | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nishi Tama - twarda | ||||
22.03.18 2. runda | vs. Ayaka Okuno | 6-1, 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.18 1. runda | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Toyota - twarda | ||||
11.03.18 2. runda klasyf. | vs. Ya-Hsuan Lee | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Dabin Kim | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokohama - twarda | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Nao Nishida | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.03.18 Klasyf. | vs. Harriet Dart | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rancho Santa - twarda | ||||
19.02.18 1. runda klasyf. | vs. Paula Cristina Goncalves | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |
Snehadevi S Reddy - ostatnie mecze
Amarante - twarda | ||||
22.06.18 Ćwierćfinał | vs. Valeria Bhunu | 5-7, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.06.18 2. runda | vs. Zeel Desai | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.06.18 1. runda | vs. Claudia Cianci | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Obidos - dywanowa | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.06.18 Klasyf. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Les Franqueses - twarda | ||||
20.05.18 1. runda klasyf. | vs. Fiona Arrese Mata | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
20.05.18 2. runda klasyf. | vs. Anne-Marie Medcalf | 5-7, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
05.05.18 Półfinał | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.05.18 Ćwierćfinał | vs. Marlies Szupper | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
03.05.18 2. runda | vs. Riya Bhatia | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
02.05.18 1. runda | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cairo - ceglana | ||||
28.04.18 Półfinał | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 0-4, - Snehadevi S Reddy - krecz | szczegóły meczu | |
27.04.18 Ćwierćfinał | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.04.18 2. runda | vs. Melanie Klaffner | 6-1, 2-0, Melanie Klaffner - krecz | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
17.04.18 1. runda | vs. Alicia Barnett | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.04.18 Klasyf. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Gwalior - twarda | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.03.18 Klasyf. | vs. Kanika Vaidya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.03.18 1. runda klasyf. | vs. Saisha Khanna | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bhopal - twarda | ||||
06.03.18 1. runda | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Palmanova - ceglana | ||||
18.02.18 1. runda klasyf. | vs. Maya Tahan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.02.18 2. runda klasyf. | vs. Paula Arias Manjon | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manacor - ceglana | ||||
16.02.18 Ćwierćfinał | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.02.18 2. runda | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.02.18 1. runda | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, Rosa Vicens Mas - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.18 Klasyf. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.02.18 2. runda klasyf. | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.02.18 1. runda klasyf. | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu |