Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Szwecja
21.10.97, 26 lat
21.10.97, 26 lat
Yujin Ahn vs. Rebecca Gustafson - Wzajemne mecze
08.05.17 | Klasyf. | Yujin Ahn | Rebecca Gustafson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Changwon | twarda |
Yujin Ahn form & Rebecca Gustafson form
Yujin Ahn - ostatnie mecze
W15 Sharm - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
07.12.23 1. runda | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
09.09.23 Półfinał | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Yeongwol - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sapporo - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W25 Nakhon - twarda | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
05.06.23 Klasyf. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Changwon - twarda | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Rebecca Gustafson - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Ema Harajda | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Daria-Maria Anghel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Manama - twarda | ||||
20.03.18 1. runda | vs. Andreia Beberechi | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Shannon Cox | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.12.17 Klasyf. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
27.11.17 1. runda klasyf. | vs. Lara Salden | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Stellenbosch - twarda | ||||
20.11.17 1. runda klasyf. | vs. Natalia Siedliska | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
24.10.17 1. runda | vs. Adna Sofradzija | 6-1, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.17 1. runda klasyf. | vs. Nelly Mezan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.10.17 Klasyf. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
18.10.17 1. runda | vs. Nastja Kolar | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
09.10.17 1. runda klasyf. | vs. Claudia Coppola | Claudia Coppola - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
09.10.17 Klasyf. | vs. Valeriya Zeleva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Middelkerke - ceglana | ||||
29.08.17 1. runda | vs. Marie Benoit | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.08.17 2. runda klasyf. | vs. Antje Rubbrecht | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.08.17 Klasyf. | vs. Lynn Janssens | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Wanfercee Baulet - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Lucia Zelenka | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tampere - ceglana | ||||
27.07.17 2. runda | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
26.07.17 1. runda | vs. Ella Leivo | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lund - ceglana | ||||
26.06.17 Klasyf. | vs. Katerina Filip | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.06.17 1. runda klasyf. | vs. Olivia Larsson | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Ystad - ceglana | ||||
19.06.17 1. runda klasyf. | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Karuizawa - dywanowa | ||||
22.05.17 2. runda klasyf. | vs. Suzuho Oshino | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.05.17 1. runda klasyf. | vs. Louise Lampla | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Incheon - twarda | ||||
15.05.17 1. runda klasyf. | vs. You-Na Sul | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Changwon - twarda | ||||
08.05.17 1. runda klasyf. | vs. Seung Hee Han | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.05.17 2. runda klasyf. | vs. Dohee Lee | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.05.17 Klasyf. | vs. Yujin Ahn | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.03.17 Klasyf. | vs. Anna Maria Procacci | 6-2, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |