MECZ
11.05.18 | Ćwierćfinał | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Vasilisa Aponasenko | 6-2, 7-5 | Sajur | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Ylona-Georgiana Ghioroaie | Vasilisa Aponasenko | |
1. podanie % | 35/60 (58%) | 54/84 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/35 (51%) | 27/54 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/25 (52%) | 8/30 (27%) |
Zdobyte break-ball | 8/19 (42%) | 5/10 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/84 (58%) | 29/60 (48%) |
Zdobyte punkty – razem | 80/144 (56%) | 64/144 (44%) |
Double foul | 4 | 2 |
Asy | 1 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Vasilisa Aponasenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ylona-Georgiana Ghioroaie | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ylona-Georgiana Ghioroaie vs. Vasilisa Aponasenko - Wzajemne mecze
11.05.18 | Ćwierćfinał | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Vasilisa Aponasenko | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | Sajur | twarda |
Ylona-Georgiana Ghioroaie form & Vasilisa Aponasenko form
Ylona-Georgiana Ghioroaie - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Vasilisa Aponasenko - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.20 1. runda | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.12.19 1. runda | vs. Federica Prati | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.12.19 Klasyf. | vs. Nika Novikova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
09.12.19 Klasyf. | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Alessia Truden | 6-1, 1-0, Alessia Truden - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
19.11.19 1. runda | vs. Shiho Akita | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ipek Oz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
05.11.19 1. runda | vs. Viktoriia Dema | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
29.10.19 1. runda | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
23.10.19 1. runda | vs. Vladislava Petrovskaia | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Santarem - twarda | ||||
02.10.19 1. runda | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Melilla - ceglana | ||||
19.09.19 2. runda | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.09.19 1. runda | vs. Carmen Garcia Lavado | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Batumi - twarda | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Ani Amiraghyan | 4-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Moscow - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Daria Soldatova | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Andrea Agostina Farulla Di Palma | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.07.19 1. runda | vs. Paula Arias Manjon | 0-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
W15 Montemor - twarda | ||||
30.05.19 2. runda | vs. Bojana Klincov | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.19 1. runda | vs. Ana Filipa Santos | 4-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cantanhede - dywanowa | ||||
23.05.19 2. runda | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.05.19 1. runda | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.19 2. runda | vs. Hanna Sokal | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.19 1. runda | vs. Anastasia Kuprina | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.19 1. runda | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
04.04.19 2. runda | vs. Nika Radisic | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.04.19 1. runda | vs. Bojana Marinkovic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.03.19 1. runda | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
20.12.18 1. runda | vs. Dia Evtimova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Lisa Zaar | 1-6, 6-75 | szczegóły meczu |