INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Diana Enache vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie - Wzajemne mecze
10.11.16 | 2. runda | Ylona-Georgiana Ghioroaie | Diana Enache | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
02.11.16 | 1. runda | Diana Enache | Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Hammamet | ceglana |
Diana Enache form & Ylona-Georgiana Ghioroaie form
Diana Enache - ostatnie mecze
Hammamet - ceglana | ||||
16.11.16 1. runda | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
10.11.16 2. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 2-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.11.16 1. runda | vs. Annick Melgers | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hammamet - ceglana | ||||
06.11.16 Finał | vs. Jil Teichmann | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.11.16 Półfinał | vs. Carolina Meligeni Alves | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.11.16 Ćwierćfinał | vs. Barbara Kotelesova | 4-6, 6-2, 7-66 | szczegóły meczu | |
03.11.16 2. runda | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.11.16 1. runda | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
21.10.16 Ćwierćfinał | vs. Agnes Bukta | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.16 2. runda | vs. Ipek Oz | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.10.16 1. runda | vs. Dia Evtimova | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Antalya - ceglana | ||||
13.10.16 2. runda | vs. Ayla Aksu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.10.16 1. runda | vs. Virginia Tica | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
08.09.16 2. runda | vs. Eden Silva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.16 1. runda | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
09.11.15 2. runda klasyf. | vs. Emelie Luisa Schwarte | - | szczegóły meczu | |
El Kantaoui - twarda | ||||
12.10.15 1. runda | vs. Magdalena Stoilkovska | 4-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.15 2. runda | vs. Kyra Shroff | 6-73, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bucha - ceglana | ||||
21.09.15 1. runda | vs. Basak Eraydin | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
21.09.15 2. runda | vs. Dea Herdzelas | 2-6, 7-61, 4-6 | szczegóły meczu | |
Alphen aan - ceglana | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Tamara Korpatsch | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.09.15 2. runda | vs. Quirine Lemoine | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
24.08.15 Ćwierćfinał | vs. Cristina Dinu | 6-1, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.08.15 1. runda | vs. Xenia Knoll | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.08.15 2. runda | vs. Jasmine Paolini | 7-67, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bucharest - ceglana | ||||
17.08.15 Finał | vs. Cristina Ene | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.15 2. runda | vs. Karolayne Da Rosa | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.15 Ćwierćfinał | vs. Marina Kachar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.08.15 Półfinał | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.08.15 1. runda | vs. Teodora Stinga | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Ylona-Georgiana Ghioroaie - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
27.03.24 2. runda | vs. Despina Papamichail | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Martha Matoula | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 Klasyf. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda klasyf. | vs. Salma Drugdova | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Harriet Dart | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
W75 Andrezieux - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 7-64, 6-72 | szczegóły meczu | |
30.01.24 Klasyf. | vs. Estelle Cascino | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Tilwith Di Girolami | 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Aneta Kladivova | 6-77, 5-7 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yana Morderger | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W60 Bratislava - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Anastasia Kulikova | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Istanbul - halowa | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Julia Terziyska | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Cluj-Napoca - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Slobozia - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Linda Klimovicova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Varna - ceglana | ||||
17.09.23 Finał | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Julie Struplova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Georgia Andreea Craciun | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Estela Ivanova | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W60 Vienna - ceglana | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Polona Hercog | 6-3, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 Klasyf. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lilli Tagger | 6-1, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Trieste - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Laura Hietaranta | 7-5, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Bistrita - ceglana | ||||
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu |