MECZ
22.08.17 | 1. runda | Ylena In-Albon | Valentina Giavazzi | 6-1, 6-1 | Caslano | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ylena In-Albon | Valentina Giavazzi | |
1. podanie % | 29/51 (57%) | 26/47 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 20/29 (69%) | 12/26 (46%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/22 (55%) | 6/21 (29%) |
Zdobyte break-ball | 6/11 (55%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/47 (62%) | 19/51 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/98 (62%) | 37/98 (38%) |
Double foul | 2 | 8 |
Asy | 2 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
19.11.99, 24 lat
19.11.99, 24 lat
Ylena In-Albon vs. Valentina Giavazzi - Wzajemne mecze
22.08.17 | 1. runda | Ylena In-Albon | Valentina Giavazzi | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Caslano | ceglana |
Ylena In-Albon form & Valentina Giavazzi form
Ylena In-Albon - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-4, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Tianmi Mi | 2-0, Tianmi Mi - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daniela Seguel | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Mio Mushika | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 3-1, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Irene Lavino | 4-0, Irene Lavino - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Valentina Giavazzi - ostatnie mecze
W15 Antalya - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - twarda | ||||
02.12.19 2. runda klasyf. | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
01.12.19 1. runda klasyf. | vs. Demi Tran | 7-5, 2-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
21.10.19 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 1-2, - Valentina Giavazzi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
16.10.19 1. runda | vs. Pia Lovric | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
14.10.19 Klasyf. | vs. Asya Colombo | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Likhitha Kalava | 4-6, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Martina Biagianti | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
14.08.19 1. runda | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.08.19 Klasyf. | vs. Jelena Stojanovic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Jelena Kovac | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
05.08.19 1. runda klasyf. | vs. Iuliia Nikitina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
03.06.19 Klasyf. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 0-3, - Valentina Giavazzi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
01.04.19 1. runda klasyf. | vs. Perla Nieuwboer | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
25.03.19 Klasyf. | vs. Franziska Kommer | 6-4, 6-73, 6-10 | szczegóły meczu | |
25.03.19 1. runda klasyf. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Tabarka - ceglana | ||||
19.03.19 1. runda | vs. Marie Temin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
17.12.18 Klasyf. | vs. Anjana Suresh | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.12.18 1. runda klasyf. | vs. Fiona Arrese Mata | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
09.12.18 1. runda klasyf. | vs. Juliette Loliee | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
02.12.18 1. runda klasyf. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Monastir - twarda | ||||
25.11.18 1. runda klasyf. | vs. Andreea Velcea | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Trieste - ceglana | ||||
04.09.17 1. runda klasyf. | vs. Chiara De Vito | 6-2, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Bagnatica - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Ulyana Ayzatulina | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Caslano - ceglana | ||||
22.08.17 1. runda | vs. Ylena In-Albon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 Klasyf. | vs. Andrina Peer | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Imola - dywanowa | ||||
17.07.17 1. runda klasyf. | vs. Camilla Fabbri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bol - ceglana | ||||
17.10.16 1. runda klasyf. | vs. Klara Hajkova | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu |