MECZ
05.03.19 | 1. runda | Ylena In-Albon | Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | W25 Yokohama | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ylena In-Albon | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylena In-Albon | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ylena In-Albon | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylena In-Albon | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ylena In-Albon | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ylena In-Albon | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ylena In-Albon | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ylena In-Albon | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Mayuka Aikawa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Ylena In-Albon vs. Mayuka Aikawa - Wzajemne mecze
05.03.19 | 1. runda | Ylena In-Albon | Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | W25 Yokohama | twarda |
Ylena In-Albon form & Mayuka Aikawa form
Ylena In-Albon - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
05.03.24 Klasyf. | vs. Veronika Erjavec | 6-4, 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ana Konjuh | 4-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Tianmi Mi | 2-0, Tianmi Mi - krecz | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Alice Rame | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.01.24 3. runda | vs. Luisina Giovannini | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.01.24 2. runda | vs. Camila Romero | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Buenos - ceglana | ||||
21.01.24 Finał | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Daniela Seguel | 3-6, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 3. runda | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 3. runda | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Mio Mushika | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Uruguay - ceglana | ||||
08.12.23 Ćwierćfinał | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 2. runda | vs. Daria Lodikova | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Mayar Sherif | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solarino - dywanowa | ||||
03.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-5, 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 2. runda | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 3-1, Diletta Cherubini - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martina Colmegna | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Irene Lavino | 4-0, Irene Lavino - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Santa - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Federica Bilardo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Mayuka Aikawa - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Hinode - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 Klasyf. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
06.02.24 Klasyf. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W75+H Vero - ceglana | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda klasyf. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Naples - ceglana | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 Klasyf. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Arcadia - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 2. runda | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu |