INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yixuan Li vs. Milana Zhabrailova - Wzajemne mecze
14.01.20 | Klasyf. | Yixuan Li | Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | W15 Antalya | ceglana |
Yixuan Li form & Milana Zhabrailova form
Yixuan Li - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 7-67, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Tsoneva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
19.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | - | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 Klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Aunchisa Chanta | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-1, 3-0, Yuna Ohashi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Zhenghua Xiao | 7-5, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
08.09.19 Klasyf. | vs. Xinrui Liu | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Ziyue Sun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Liuzhou - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jia Qi Kang | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Qianxin Kong | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Suzhou - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Kexuan Zhou | 4-6, - Yixuan Li - krecz | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Xiamen - twarda | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Jiatian Qi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Hongding Dong | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Milana Zhabrailova - ostatnie mecze
W75 Trnava - halowa | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Trnava - halowa | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nina Vargova | 6-74, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Marie Villet | 6-1, 6-72, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.01.24 Finał | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.01.24 Półfinał | vs. Tessa Johanna Brockmann | 4-6, 6-3, 3-0, Tessa Johanna Brockmann - krecz | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Arina Bulatova | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Lara Pfeifer | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Malak El Allami | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Hanna Bougouffa | 6-1, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Le Yi Liu | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
30.12.23 Półfinał | vs. Ksenia Efremova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chiraz Bechri | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.12.23 2. runda | vs. Malak El Allami | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Malwina Rowinska | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Tess Sugnaux | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Helena Stevic | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
14.12.23 2. runda | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
12.12.23 Klasyf. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Floor Van Nunen | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
06.12.23 1. runda | vs. Ayla Aksu | 1-6, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Ioana Zvonaru | 7-65, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Julia Adams | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-77, 7-5 | szczegóły meczu |