MECZ
20.08.19 | Klasyf. | Yixuan Li | Chengyiyi Yuan | 7-5, 2-6, 10-7 | W25 Guiyang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Yixuan Li | Chengyiyi Yuan | |
1. podanie % | 49/84 (58%) | 28/70 (40%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/49 (57%) | 17/28 (61%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/35 (34%) | 15/42 (36%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 7/12 (58%) |
Punkty zdobyte przez return | 38/70 (54%) | 44/84 (52%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/154 (51%) | 76/154 (49%) |
Double foul | 5 | 16 |
Asy |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Chengyiyi Yuan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yixuan Li | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Yixuan Li | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Chengyiyi Yuan | |
Yixuan Li | 3-2 | |
3-3 | Chengyiyi Yuan | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
3-5 | Chengyiyi Yuan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Yixuan Li | 4-5 | |
0-0 | ||
5-5 | Chengyiyi Yuan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yixuan Li | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Chengyiyi Yuan | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yixuan Li | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Chengyiyi Yuan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Yixuan Li | 2-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-2 | Chengyiyi Yuan | |
0-0, 15-0, 40-40, 40-A | ||
Yixuan Li | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Chengyiyi Yuan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Yixuan Li | 2-5 | |
0-0 | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Chengyiyi Yuan | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 4-3, 5-5, 5-7, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
10-7 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yixuan Li vs. Chengyiyi Yuan - Wzajemne mecze
20.08.19 | Klasyf. | Yixuan Li | Chengyiyi Yuan | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | W25 Guiyang | twarda |
29.05.17 | 2. runda klasyf. | Chengyiyi Yuan | Yixuan Li | 2-6, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Wuhan | twarda |
29.08.16 | 2. runda klasyf. | Yixuan Li | Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Guiyang | halowa |
Yixuan Li form & Chengyiyi Yuan form
Yixuan Li - ostatnie mecze
W15 Antalya - ceglana | ||||
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Sabrina Rittberger | 3-6, 6-4, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.20 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.01.20 Klasyf. | vs. Alba Rey Garcia | 7-67, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
20.01.20 1. runda klasyf. | vs. Mihaela Tsoneva | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.20 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.01.20 Klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Liubov Demidova | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Nanning - twarda | ||||
19.10.19 1. runda klasyf. | vs. Ying Zhang | - | szczegóły meczu | |
W15 Hua - twarda | ||||
16.10.19 Klasyf. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Aunchisa Chanta | 6-76, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.10.19 1. runda klasyf. | vs. Yuna Ohashi | 6-1, 3-0, Yuna Ohashi - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
16.09.19 Klasyf. | vs. Eun Se Jang | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.09.19 2. runda klasyf. | vs. Zhenghua Xiao | 7-5, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Anning - ceglana | ||||
08.09.19 Klasyf. | vs. Xinrui Liu | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.09.19 2. runda klasyf. | vs. Yuxuan Luo | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Almaty - twarda | ||||
27.08.19 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Ziyue Sun | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.19 Klasyf. | vs. Chengyiyi Yuan | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
10.01.19 2. runda | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.01.19 1. runda | vs. Aneta Laboutkova | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Liuzhou - twarda | ||||
28.10.18 1. runda klasyf. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nanning - twarda | ||||
21.10.18 2. runda klasyf. | vs. Jia Qi Kang | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.10.18 1. runda klasyf. | vs. Qianxin Kong | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Suzhou - twarda | ||||
14.10.18 1. runda klasyf. | vs. Fatma Al Nabhani | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
13.05.18 2. runda klasyf. | vs. Kexuan Zhou | 4-6, - Yixuan Li - krecz | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
04.03.18 1. runda klasyf. | vs. Urszula Radwanska | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Xiamen - twarda | ||||
26.02.18 Klasyf. | vs. Jiatian Qi | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.18 2. runda klasyf. | vs. Hongding Dong | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu |
Chengyiyi Yuan - ostatnie mecze
W15 Kuala - twarda | ||||
10.03.24 Finał | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. I-Hsuan Cho | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hong Yi Cody Wong | 0-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Anri Nagata | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Hayu Kinoshita | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Saki Imamura | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Wushuang Zheng | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Fang An Lin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Pawinee Ruamrak | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Yanni Liu | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Ying Zhang | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Rebecca Munk Mortensen | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 4-6, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Saoirse Breen | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Marie Weckerle | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Monastir - twarda | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 Klasyf. | vs. Luana Plaza Araujo | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.01.24 2. runda klasyf. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Anja Wildgruber | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Stefania Bojica | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Milana Zhabrailova | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Zixuan Zeng | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Emily Welker | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Marente Sijbesma | 4-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Michika Ozeki | 2-6, 6-712 | szczegóły meczu | |
W25 Qian - twarda | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |