INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yingying Duan vs. Jasmina Tinjic - Wzajemne mecze
03.03.14 | 2. runda | Yingying Duan | Jasmina Tinjic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | Quanzhou | twarda |
Yingying Duan form & Jasmina Tinjic form
Yingying Duan - ostatnie mecze
Shenzhen - twarda | ||||
07.01.20 1. runda | vs. Zarina Diyas | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
08.10.19 1. runda | vs. Saisai Zheng | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
17.09.19 1. runda | vs. Saisai Zheng | 7-65, 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
10.09.19 1. runda | vs. Kristina Mladenovic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
17.08.19 2. runda klasyf. | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.08.19 1. runda klasyf. | vs. Oksana Kalashnikova | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W60 Luan - twarda | ||||
12.05.19 Finał | vs. Xinyun Han | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.19 Półfinał | vs. Ankita Raina | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.05.19 Ćwierćfinał | vs. Shuyue Ma | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.05.19 2. runda | vs. Peangtarn Plipuech | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.05.19 1. runda | vs. Shilin Xu | 6-74, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Anning - ceglana | ||||
23.04.19 1. runda | vs. Danielle Lao | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Yokohama - twarda | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Na-Lae Han | 1-6, 2-3, - Yingying Duan - krecz | szczegóły meczu | |
Hua Hin - twarda | ||||
31.01.19 2. runda | vs. Viktorija Golubic | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.19 1. runda | vs. Pauline Parmentier | 1-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.01.19 Klasyf. | vs. Xinyun Han | 6-1, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.01.19 1. runda klasyf. | vs. Watsachol Sawatdee | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.19 1. runda klasyf. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
29.12.18 1. runda klasyf. | vs. Anna Blinkova | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Taipei - dywanowa | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Fang Ying Xun | 6-77, 6-75 | szczegóły meczu | |
Shenzhen - twarda | ||||
07.11.18 1. runda | vs. Olga Doroshina | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
Suzhou - twarda | ||||
18.10.18 2. runda | vs. Saisai Zheng | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.18 1. runda | vs. Carol Zhao | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Tianjin - twarda | ||||
08.10.18 1. runda | vs. Petra Martic | 6-3, 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.18 1. runda | vs. Dominika Cibulkova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Wuhan - twarda | ||||
22.09.18 Klasyf. | vs. Rebecca Peterson | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.09.18 1. runda klasyf. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Hiroshima - twarda | ||||
10.09.18 1. runda | vs. Luksika Kumkhum | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Jinan - twarda | ||||
08.08.18 1. runda | vs. Xiaodi You | 5-5, - Yingying Duan - krecz | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
23.07.18 1. runda | vs. Lin Zhu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jasmina Tinjic - ostatnie mecze
La Marsa - ceglana | ||||
01.05.17 Klasyf. | vs. Cristiana Ferrando | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.05.17 1. runda klasyf. | vs. Sarra Ata | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Olomouc - ceglana | ||||
11.07.16 1. runda klasyf. | vs. Pernilla Mendesova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
11.05.16 2. runda | vs. Karen Barritza | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.05.16 1. runda | vs. Marina Yudanov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antalya - twarda | ||||
07.09.15 1. runda | vs. Marta Paigina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
27.07.15 1. runda | vs. Sandra Samir | 1-6, - Jasmina Tinjic - krecz | szczegóły meczu | |
Sharm El - twarda | ||||
20.07.15 1. runda | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.07.15 Ćwierćfinał | vs. Giada Clerici | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.07.15 2. runda | vs. Caroline Rohde-Moe | 6-2, 4-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Nieuwpoort - ceglana | ||||
13.07.15 Klasyf. | vs. Dana Kremer | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.07.15 2. runda | vs. Polina Leykina | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.07.15 1. runda | vs. Michaela Boev | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
13.07.15 1. runda klasyf. | vs. Laura Heinrichs | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.07.15 2. runda klasyf. | vs. Charlotte Van Der Meij | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
08.06.15 1. runda | vs. Linda Prenkovic | 6-2, 0-1, Linda Prenkovic - krecz | szczegóły meczu | |
08.06.15 Ćwierćfinał | vs. Nina Potocnik | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.06.15 2. runda | vs. Vivien Juhaszova | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
04.05.15 Klasyf. | vs. Veronica Corning | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.05.15 1. runda | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.15 1. runda klasyf. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Istanbul - halowa | ||||
22.12.14 1. runda | vs. Anastasia Rudakova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ankara - halowa | ||||
15.12.14 1. runda klasyf. | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
15.12.14 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Rudakova | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.12.14 Klasyf. | vs. Jana Fett | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Kristinehamn - ceglana | ||||
23.06.14 1. runda | vs. Cornelia Lister | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Sarajevo - ceglana | ||||
02.06.14 1. runda | vs. Eleanor Dean | 2-3, - Jasmina Tinjic - krecz | szczegóły meczu | |
Bogota - ceglana | ||||
05.04.14 1. runda klasyf. | vs. Nicole Gibbs | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Medellin - ceglana | ||||
31.03.14 1. runda | vs. Irina-Camelia Begu | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Croissy Beaubourg - halowa | ||||
24.03.14 1. runda klasyf. | vs. Eleni Daniilidou | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu |