INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sravya Shivani Chilakalapudi vs. Yi Tsen Cho - Wzajemne mecze
29.08.18 | 1. runda | Yi Tsen Cho | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Nonthaburi | twarda |
Sravya Shivani Chilakalapudi form & Yi Tsen Cho form
Sravya Shivani Chilakalapudi - ostatnie mecze
W50 Indore - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
W50 Pune - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Bengaluru - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Solapur - twarda | ||||
20.12.23 1. runda | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.12.23 Klasyf. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
17.12.23 1. runda klasyf. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
W15 Ahmedabad - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
20.11.23 Klasyf. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
10.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Cairns - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
16.09.23 1. runda klasyf. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Perth - twarda | ||||
11.09.23 1. runda | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 Klasyf. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Baku - twarda | ||||
22.08.23 1. runda | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
12.04.23 1. runda | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Bujumbura - ceglana | ||||
06.04.23 1. runda | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
02.03.23 2. runda | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.03.23 1. runda | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - krecz | szczegóły meczu | |
28.02.23 Klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W40 Pune - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - krecz | szczegóły meczu | |
W40 Bhopal - twarda | ||||
18.01.23 1. runda | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.01.23 Klasyf. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Gwalior - twarda | ||||
30.12.22 Ćwierćfinał | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Yi Tsen Cho - ostatnie mecze
W50 Shenzhen - twarda | ||||
17.04.24 1. runda | vs. Yufei Ren | 1-6, 0-1, - Yi Tsen Cho - krecz | szczegóły meczu | |
15.04.24 Klasyf. | vs. Tianmi Mi | 3-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.04.24 1. runda klasyf. | vs. Jiaqi Wang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
W50 Shenzhen - twarda | ||||
09.04.24 Klasyf. | vs. Wushuang Zheng | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.04.24 1. runda klasyf. | vs. Mei Xu Wu | 1-6, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Kuala - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Kanako Morisaki | 6-0, 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
W15 Ipoh - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Yokohama - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Rea Nakashima | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
W100 Shenzhen - twarda | ||||
19.10.23 1. runda | vs. I-Hsuan Cho | 1-5, - Yi Tsen Cho - krecz | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Yingqun Sun | 6-2, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda klasyf. | vs. Yizhen Zheng | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W40 Shenzhen - twarda | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Han Shi | 4-6, 0-3, - Yi Tsen Cho - krecz | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Zongyu Li | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Shuo Feng | 0-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Kyoto - halowa | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Sofya Lansere | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Guiyang - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Xinxin Yao | 7-64, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Hong - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aoi Ito | 0-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
W40 Nanchang - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Sijia Wei | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Punnin Kovapitukted | 6-76, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
W40 Anning - ceglana | ||||
09.08.23 1. runda | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
24.06.23 Półfinał | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Marie Mettraux | 6-2, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 1-0, I-Hsuan Cho - krecz | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Tainan - ceglana | ||||
15.06.23 2. runda | vs. Ya-Yi Yang | 1-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Daegu - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Hong Yi Cody Wong | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.06.23 Klasyf. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu |