MECZ
18.04.18 | 2. runda | Yexin Ma | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-1 | Shymkent | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Yexin Ma | Zhibek Kulambayeva | |
1. podanie % | 20/41 (49%) | 26/47 (55%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 15/20 (75%) | 11/26 (42%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 7/21 (33%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/47 (62%) | 15/41 (37%) |
Zdobyte punkty – razem | 55/88 (63%) | 33/88 (38%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Yexin Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yexin Ma | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yexin Ma | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Yexin Ma | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Yexin Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Yexin Ma | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Yexin Ma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Zhibek Kulambayeva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Yexin Ma | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Yexin Ma vs. Zhibek Kulambayeva - Wzajemne mecze
18.04.18 | 2. runda | Yexin Ma | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | Shymkent | ceglana |
Yexin Ma form & Zhibek Kulambayeva form
Yexin Ma - ostatnie mecze
W50 Kofu - twarda | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
03.03.24 Finał | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Półfinał | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | szczegóły meczu | |
W35 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | szczegóły meczu | |
W75 Burnie - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nanchang - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Zhengzhou - twarda | ||||
07.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Nanao - dywanowa | ||||
01.10.23 Finał | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.09.23 Półfinał | vs. Miho Kuramochi | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Kurumi Tamura | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Guangzhou - twarda | ||||
17.09.23 Klasyf. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Zhibek Kulambayeva - ostatnie mecze
W15 Karaganda - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Karaganda - halowa | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W35 Gurugram - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Nakhon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W35 Nakhon - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mumbai - twarda | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W50 Indore - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W50 Nonthaburi - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W40 Navi - twarda | ||||
28.12.23 2. runda | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
27.12.23 1. runda | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Bengaluru - ceglana | ||||
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Monastir - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.11.23 1. runda | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Sharm - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25+H Cherbourg - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu |