INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Joelle Steur vs. Yekaterina Dmitrichenko - Wzajemne mecze
13.12.18 | 2. runda | Yekaterina Dmitrichenko | Joelle Steur | 6-3, 6-74, 6-2 | szczegóły meczu | Cairo | ceglana |
Joelle Steur form & Yekaterina Dmitrichenko form
Joelle Steur - ostatnie mecze
W35 Terrassa - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Rebecca Peterson | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sabadell - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Kaitlin Quevedo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Sarah Tatu | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Basak Eraydin | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Ilay Yoruk | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W35 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Estella Jaeger | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
W100 Valencia - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
W15 Castellon - ceglana | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Angela Fita Boluda | 3-4, - Joelle Steur - krecz | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Sylvie Zund | 6-71, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
27.10.23 Półfinał | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 Ćwierćfinał | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Min Liu | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W25 Seville - ceglana | ||||
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W40 Kursumlijska - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Lois Boisson | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Sofia Rocchetti | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andjela Lazarevic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
W80 Le - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Diana Martynov | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W40 Oldenzaal - ceglana | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Nigina Abduraimova | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Matilda Mutavdzic | 5-7, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Yekaterina Dmitrichenko - ostatnie mecze
W25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Haruna Arakawa | 1-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Zlata Saurasava | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Polina Sleptsova | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Anna Snigireva | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Lubbock - twarda | ||||
20.09.22 1. runda | vs. Jantje Tilbuerger | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Nur - halowa | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Polina Kudermetova | 1-5, - Yekaterina Dmitrichenko - krecz | szczegóły meczu | |
W60 Nur - halowa | ||||
23.02.22 1. runda | vs. Kurumi Nara | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
09.12.21 1. runda | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
04.12.21 Półfinał | vs. Rosa Vicens Mas | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.12.21 Ćwierćfinał | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.12.21 2. runda | vs. Louise Brunskog | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.12.21 1. runda | vs. Anna Ureke | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
25.11.21 2. runda | vs. Francesca Pace | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
24.11.21 1. runda | vs. Barbora Matusova | 6-0, 2-1, Barbora Matusova - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
18.11.21 2. runda | vs. Ho Ching Wu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.21 1. runda | vs. Mariya Dolzhenko | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
27.10.21 1. runda | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Karaganda - halowa | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Nur-Sultan - halowa | ||||
25.09.21 1. runda klasyf. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W60 Nur - twarda | ||||
14.07.21 1. runda | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 1-4, - Yekaterina Dmitrichenko - krecz | szczegóły meczu | |
W25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
04.06.21 Ćwierćfinał | vs. Anastasiya Soboleva | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
03.06.21 2. runda | vs. Daria Lodikova | 1-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.06.21 1. runda | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Shymkent - ceglana | ||||
28.05.21 Ćwierćfinał | vs. Tamara Curovic | 7-66, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.05.21 2. runda | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.05.21 1. runda | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
W15 Cairo - ceglana | ||||
07.05.21 Ćwierćfinał | vs. Barbora Palicova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.05.21 2. runda | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |