MECZ
18.07.16 | 1. runda klasyf. | Yasmeen Ghaoui | Andjela Reljic | 6-2, 6-3 | Prokuplje | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Liban
08.01.01, 23 lat
08.01.01, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Australia
16.10.97, 26 lat
16.10.97, 26 lat
Yasmeen Ghaoui vs. Andjela Reljic - Wzajemne mecze
31.07.17 | 1. runda klasyf. | Yasmeen Ghaoui | Andjela Reljic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | Targu Jiu | ceglana |
18.07.16 | 1. runda klasyf. | Yasmeen Ghaoui | Andjela Reljic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | Prokuplje | ceglana |
Yasmeen Ghaoui form & Andjela Reljic form
Yasmeen Ghaoui - ostatnie mecze
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Obradovic | 1-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - krecz | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vrnjacka - ceglana | ||||
15.08.21 1. runda klasyf. | vs. Angelina Graovac | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
05.07.21 2. runda klasyf. | vs. Jana Bojovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.07.21 1. runda klasyf. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
W15 Prokuplje - ceglana | ||||
27.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.01.20 Klasyf. | vs. Giuliana Bestetti | 2-6, 6-1, 10-6 | szczegóły meczu | |
29.01.20 1. runda | vs. Barbora Miklova | 1-6, 0-4, - Yasmeen Ghaoui - krecz | szczegóły meczu | |
27.01.20 2. runda klasyf. | vs. Natalia Mora Ballo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.01.20 1. runda klasyf. | vs. Nikita Uberoi | 6-4, 6-74, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.01.20 2. runda klasyf. | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Anna Davydova | 6-3, 4-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.20 Klasyf. | vs. Chiara Bordo | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.01.20 2. runda klasyf. | vs. Elif Sanem Karadag | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
09.01.20 2. runda | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
08.01.20 1. runda | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Sozopol - twarda | ||||
01.10.19 1. runda | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.09.19 Klasyf. | vs. Alexandra Raluca Botin | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Maribor - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Giulia Pairone | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
04.06.18 2. runda klasyf. | vs. Tamara Malesevic | 3-6, 0-2, - Yasmeen Ghaoui - krecz | szczegóły meczu | |
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Armina Izic | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-5, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
07.05.18 Klasyf. | vs. Nicole Gadient | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Radina Rakic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Podgorica - ceglana | ||||
18.09.17 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Stosic | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
11.09.17 2. runda klasyf. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 6-0, 5-7 | szczegóły meczu | |
Mamaia - ceglana | ||||
28.08.17 1. runda klasyf. | vs. Luminita Tutunaru | 4-6, 1-3, - Yasmeen Ghaoui - krecz | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
21.08.17 1. runda klasyf. | vs. Iva Jankovic (1999) | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.08.17 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Bursa | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
07.08.17 2. runda klasyf. | vs. Ioana Gheorghita | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Andjela Reljic - ostatnie mecze
W25 Swan - trawiasta | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Breanna Cerasa | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
22.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gabrielle Villegas | 6-2, 0-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
W25 Traralgon - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Sara Nayar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Natalie Gaft | 1-6, 6-4, 10-8 | szczegóły meczu | |
W60 Sydney - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aunchisa Chanta | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W60 Playford - twarda | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Zoziya Kardava | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Katerina Tsygourova | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Jablonec - ceglana | ||||
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Natalia Slaba | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Ingrid Vojcinakova | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Mogyorod - ceglana | ||||
15.08.22 Klasyf. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Brasov - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Doroteja Petrovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Banja - ceglana | ||||
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Aleksandra Simeva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Canberra - twarda | ||||
06.01.20 1. runda klasyf. | vs. Noelleda Ah San | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Arad - ceglana | ||||
15.09.19 1. runda klasyf. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Vrnjacka - ceglana | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Barbora Cibakova | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar - ceglana | ||||
01.09.18 2. runda klasyf. | vs. Viktoria Surova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Vrnjacka Banja - ceglana | ||||
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Arad - ceglana | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
Baja - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda klasyf. | vs. Katarina Dukic | 7-5, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
08.07.18 1. runda klasyf. | vs. Paulina Milosavljevic | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Prokuplje - ceglana | ||||
01.07.18 1. runda klasyf. | vs. Mila Mejic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Curtea De - ceglana | ||||
23.06.18 1. runda klasyf. | vs. Daniela Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Hodmezovasarhely - ceglana | ||||
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Reka Farbas | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
02.06.18 1. runda klasyf. | vs. Teodora Mitrovic | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nis - ceglana | ||||
26.05.18 1. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Kaposvar - ceglana | ||||
06.05.18 Klasyf. | vs. Moni Potrc | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.05.18 2. runda klasyf. | vs. Renata Ivandic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Nules - ceglana | ||||
04.12.17 1. runda klasyf. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu |