MECZ
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Yarden Akler | Veronika Bokor | 6-76, 6-3, 11-9 | W15 Heraklion | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
22.04.99, 24 lat
22.04.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Austria
14.03.00, 24 lat
14.03.00, 24 lat
Yarden Akler vs. Veronika Bokor - Wzajemne mecze
23.02.20 | 1. runda klasyf. | Yarden Akler | Veronika Bokor | 6-76, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Heraklion | ceglana |
Yarden Akler form & Veronika Bokor form
Yarden Akler - ostatnie mecze
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.08.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Veronika Bokor - ostatnie mecze
W60 Vienna - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda klasyf. | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W25 Poertschach - ceglana | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Kayla Cross | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Warmbad - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Julie Struplova | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Feld - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Franziska Kremerskothen | 6-1, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
15.05.23 Klasyf. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Poertschach - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Denisa Hindova | 6-73, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Valerija Maija Kargina | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Chiara Catini | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Linz - halowa | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Oberpullendorf - halowa | ||||
01.12.22 2. runda | vs. Zeel Desai | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.11.22 1. runda | vs. Laura Radakovic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
31.10.22 1. runda klasyf. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Trnava - halowa | ||||
24.10.22 1. runda klasyf. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W60 Trnava - halowa | ||||
10.10.22 1. runda klasyf. | vs. Lola Radivojevic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Karine Sarkisova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Otocec - ceglana | ||||
20.09.22 Klasyf. | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.09.22 2. runda klasyf. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-3, 10-3 | szczegóły meczu | |
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
W25 Frydek - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.09.22 Klasyf. | vs. Simona Wirglerova | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.09.22 2. runda klasyf. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-73, 7-62, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Natalia Schwarcova | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W25 Vienna - ceglana | ||||
31.08.22 1. runda | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Lucija Ciric Bagaric | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W15 Bad - ceglana | ||||
18.08.22 2. runda | vs. Arabella Koller | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Laura Mair | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Amarissa Kiara Toth | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Maelys Bougrat | 6-73, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |