MECZ
28.10.19 | Klasyf. | Yarden Akler | Valentina Losciale | 6-3, 1-6, 11-9 | W15 Lousada | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Izrael
22.04.99, 24 lat
22.04.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Włochy
04.01.97, 27 lat
04.01.97, 27 lat
Yarden Akler vs. Valentina Losciale - Wzajemne mecze
28.10.19 | Klasyf. | Yarden Akler | Valentina Losciale | 6-3, 1-6, 11-9 | szczegóły meczu | W15 Lousada | halowa |
Yarden Akler form & Valentina Losciale form
Yarden Akler - ostatnie mecze
W25 Akko - twarda | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Chiang - twarda | ||||
17.04.22 1. runda klasyf. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
11.04.22 2. runda klasyf. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.04.22 1. runda klasyf. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
W25 Chiang - twarda | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
W15 Amarante - twarda | ||||
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
W15 Almada - twarda | ||||
12.07.21 Klasyf. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
13.06.21 1. runda klasyf. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Madrid - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
29.03.21 2. runda klasyf. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
W15 Manacor - twarda | ||||
09.03.21 1. runda klasyf. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.03.21 2. runda klasyf. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
W25 Manacor - twarda | ||||
01.03.21 1. runda klasyf. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W15 Villena - twarda | ||||
08.02.21 2. runda klasyf. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.02.21 1. runda klasyf. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
17.01.21 1. runda klasyf. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W15 Antalya - ceglana | ||||
12.01.21 Klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.01.21 2. runda klasyf. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
23.11.20 2. runda klasyf. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | szczegóły meczu | |
W15 Heraklion - ceglana | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
All Lower - ceglana | ||||
18.08.20 1. runda | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
13.08.20 1. runda | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - krecz | szczegóły meczu | |
12.08.20 1. runda | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.20 1. runda | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Valentina Losciale - ostatnie mecze
W15 Monastir - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Alessia Popescu | 4-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maria Martinez Vaquero | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hao Liang | 6-2, 4-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Maelle Leclercq | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yuno Kitahara | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Valencia - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gina Kondos | 6-3, 3-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
W25 Loule - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Anastasia Grechkina | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
W25 Faro - twarda | ||||
15.10.23 2. runda klasyf. | vs. Stephanie Judith Visscher | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
W25 Leiria - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Sevil Yuldasheva | 4-6, 7-5, 6-10 | szczegóły meczu | |
W25 Vigo - twarda | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Maria Navarro Oliva | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W25 Ourense - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Rinko Matsuda | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Norges - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Veronika Podrez | 3-6, 4-2, - Valentina Losciale - krecz | szczegóły meczu | |
06.06.22 Klasyf. | vs. Veronika Podrez | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
W25 Platja - ceglana | ||||
17.05.22 Klasyf. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Maria Andrienko | 4-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
14.03.22 1. runda klasyf. | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 0-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
08.03.22 Klasyf. | vs. Sijia Wei | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.22 2. runda klasyf. | vs. Antonia Schmidt | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.22 1. runda klasyf. | vs. Estelle Najean | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
28.02.22 1. runda klasyf. | vs. Eleni Christofi | 6-2, 2-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
29.11.21 Klasyf. | vs. Dariia Monakhova | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Silvia Maria Costache | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
W15 Lousada - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Diana Martynov | 7-5, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
18.10.21 2. runda klasyf. | vs. Elina Zakharova | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
W15 Monastir - twarda | ||||
12.10.21 1. runda | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu |